REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

30.06.2020 14:26 #Zakupowicz
Pić na wodę i fotomontaż. Liczą na roztargnienie klientów, a komunikaty o opłatach giną w powodzi informacji reklamowych. Po prostu firma szwagra ma co robić.
26.07.2020 19:10 #byłyklientobi
Też się złapałem. Nie miałem czasu czytać 6 stron regulaminu była prawie 20:00 no i proszę 20 minut zwiedzania obi i opłata 100PLN. Jak to w Polsce klienta trzeba winić i karać. A można by było tylko szlabany postawić z biletami i po krzyku.
28.07.2020 14:12 #xero
Ja tam nie bede robił już zakupów niech mnie w d .... pocałują złodzieje!!!!!!!!!!!
28.09.2020 20:09 #Genia
Bardzo dobra opcja. Nareszcie paparuchy nie mogą zostawić swoich zlomow i zestawiać miejsc. Brawo dla Obi
16.10.2020 17:00 #BZDURA
Nic nie płaćcie!! to jest bezprawie i nic Wam nie zrobią.
02.12.2020 11:34 #negatyw dla Obi
Owszem, można przegapić informacje o opłatach, czy konieczności pobrania biletu. Ja przegapiłam. Wózka nie brałam. Ciemno już było, w moim Obi w Jabłonnie czegoś takiego nie ma. Nie spodziewałam się. Okazjonalnie zajrzałam na Radzymińską i kosztowało mnie to więcej niż zakupy. Nie jest to w porządku. Przesłanka o parkowaniu przez nie-klientów, jest nie do przyjęcia. Obi na Radzymińskiej nie stoi wśród bloków, raczej na uboczu osiedla. Można inaczej pomyśleć a nie karać klientów.
15.02.2021 15:19 #Liet
Brawo Obi. Chcecie mieć płatny parkin to zróbcie jak każdy inny sklep z tym problemem bramki na wjeździe i sprawa będzie oczywista.
Jadąc na krótkie zakupy nie mam zamiaru szukać regulaminu do czytania ani ukrytego parkometru po zmroku.
Szybko się nie zobaczymy
04.03.2021 13:09 #parafianin
Banda zł odzieji. Wysłałem scan paragonu z kasy i kwitu z nałozoną karą na adres podany na kwicie. Kary nie anulowali. Poczekam na sprawę w sądzie. Już nie myslę robić tam zakupy tym bardziej ze w pobliżu są podobne sklepy. W Markach, na .Głębockiej i na Modlińskiej.Miech postawią szlaban lub zatrudnią ciecia z biletami na wjazd na parking.A najlepiej to omijać ten sklep szerokim łukiem.
18.03.2021 19:26 #steff
dziś wpadłem na zakupu do OBI na Radzyminskiej,wracam a tu bilecik.Moje gapowe.Długo mnie tu już nie zobaczą.Zapłacę karę ,trudno,odrobie ale zakupy bede robił w Castoramie czy Lerła.......do widzenia OBI.
PA
14.05.2021 12:33 #Bekatka
Ja też rok temu pojechałam ze znajomymi do Obi. Po ok. Trzech tygodniach wpadłam tam żeby zwrócić niefortunny zakup. Właśnie w międzyczasie wprowadzili opłaty. I nie słyszałam żadnego komunikatu o parkingu. Nawet nie zauważyłam żółtego biletu.
Dopiero w domu przeczytałam treść tego papierka.
Podobnie jak poprzednik sprawę zbagatelizowałam.
Dzisiaj, po roku dostałam listem poleconym " przedsądowe wezwanie do zapłaty'! Firma Atpark z siedzibą w Jaworzu.
Czegoś takiego nie widziałam. A gdzie normalne wezwanie? Od którego można się odwołać? Jakiś numer telefonu lub nazwisko osoby czytelnie? Nic z tych rzeczy.
Podpis owszem jest, wskanowany i nieczytelny. Firma zarejestrowana w lipcu 2019 w Jaworzu. Spółka z o.o. i Spółka
Komandytowa.
Od działalności w Bielsku-Białej w rok do stolicy. Chyba managerowie z Obi nie lubią swoich klientów. Ja już na pewno do tego Obi nie wpadnę na zakupy. Ani sama ani ze znajomymi. Wszystkich znajomych uprzedzam i doradzam inne markety. Są w pobliżu. A parkowanie mają darmowe.
REKLAMA

1/1778 

• Poleć
  • Polub Tu Targówek
  • Udostępnij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA