REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Platforma medyczna

# Amelia333

31.07.2022 11:05

Poszukuję oprogramowania medycznego do mojego gabinetu ginekologicznego. Chciałabym bezpiecznie przechowywać dokumentacje medyczną i mieć ułatwiony kontakt z pacjentami. Słyszałam że program Klinika24 ma te funkcje w korzystnej cenie, czy ktoś go próbował?

# MarlenaAnna

11.08.2022 12:17

Ja korzystam i jestem bardzo zadowolona. Rozliczanie jest bardzo łatwe dzięki raportom i fakturom w jednym miejscu. Dokumentacja przechowywana jest w chmurze, bezpiecznie. Wideokonsultacje są możliwe. Pacjenci mają aplikacje do dyspozycji w której mogą zarządzać wizytami. Przypomina również o zbliżających się wizytach.

# JarekEs

13.08.2022 14:55

Klinika24 będzie super wyborem. Dobrze wyceniony, pacjenci i lekarze zadowoleni. Wszystko przebiega sprawnie, ma możliwośc wideorozmów. Polecam :)

REKLAMA

# Kowalos

14.08.2022 15:12

Polecam od siebie klinikę24. Bardzo fajnie wszystko działa, aplikacja dla pacjentów mega usprawnienie. Dokumentacja w chmurze. Płatności online super :)

# Palooos

14.08.2022 19:06

Będzie to dobry wybór. Wszystko bezproblemowo w sprawny sposób działa. Przez co cały gabinet prowadzi się o wiele prościej. Rozliczenia rozbudowane i dzięki temu bardzo łatwo się je obsługuje. Dodatkowo aplikacja dla pacjentów przypomina o zbliżających się wizytach

# Oliwier

15.08.2022 22:11

Klinika24 będzie okej. Fajnie działa, nie zacina się, ułatwia prace. Rozliczenia bardzo łatwe. Nie ma nic do zarzucenia

REKLAMA

# aldor2

17.08.2022 00:21

Polecam Klinikę24. E świadczenia (e recepty, e zwolnienia itp.). Aplikacja dla pacjentów przypomina o nadchodzących wizytach super się sprawdza.

# klockes

18.08.2022 14:47

To jest bardzo dobry wybór, ma aplikację która ułatwia kontakt z pacjentem, wspiera wideokonsultacje, przypomina o wizytach które się zbliżają. Dokumentacja jest przechowywana w chmurze, ma to swoje plusy np. nie trzeba przejmować się dbaniem o własną infrastrukturę bazy danych tylko płacimy za system i mamy to w cenie :)

# kaczorek

18.08.2022 16:27

Dobry wybór. E - świadczenia bez zarzutów. Wideorozmowy usprawniają pracę gabinetu. Generalnie sam system bardzo dobrze zaprojektowany, łatwy i przyjemny w użytkowaniu interfejs :)

REKLAMA

# aleksandrowa

20.08.2022 13:42

Jestem bardzo zadowolona z Kliniki24. Nie zawiodła mnie nigdy a bardzo usprawnil działanie gabinetu

# Karlitos

21.08.2022 00:40

Klinika24 jest bardzo dobrym systemem. Aplikacja ułatwia kontakt lekarza z pacjentem, ma możliwośc wideorozmów. Sam system wspiera e świadczenia

# Jorgi

21.08.2022 23:48

Polecam Klinikę. Super system, dobrze zoptymalizowany. Wspiera e świadczenia, przechowuje dane w chmurze.

REKLAMA

# kuku1

22.08.2022 14:20

Klinika24 jest ok. Dobra cena i funkcje

# kolleraod

23.08.2022 00:53

Korzystam trochę już z Kliniki i jest bardzo w porządku. Polecam, dobra cena, rozliczenia działają bez problemu

# Polando

24.08.2022 13:52

Klinika jest bardzo dobrą opcją. Ma wbudowane płatności online, możliwośc wideorozmów z lekarzem, rozbudowany system rozliczen i system jest w bardzo dobrej cenie

REKLAMA

# Karols

25.08.2022 00:54

Klinika24 godna polecenia. Super cena jak za funkcje jakie oferuje, aplikacja i system przypominania dla pacjentów. Rozliczenia to pestka dzięki rozbudowanym systemie rozliczeń. Nie ma na prawdę do czego się przyczepić
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break