REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ktoś

20.05.2015 15:50

Sorry, słabo mi się robi za każdym razem, kiedy przejeżdżam koło 3 pokoi.
Podłe podwórko jakiegoś zakładu remontowego, żałosne plakaty informujące o "imprezach", czyli spotkaniach kilkunastu jednych i tych samych osób. A najbardziej mnie rozkłada na łopatki "teren zielony" przy 3 pokojach, czyli to składowisko cegieł, z którego dzieci wojny zrobiły sobie grządki. Mam pytanie do rodziców dzieci, którzy tam chodzą. Nie wstydzicie się puszczać dzieci w to błoto i syf? Nie czujecie niestosowności, żeby wasze dzieci na początku XXI musiały się bawić na hałdach gruzu przy przelotowej ulicy?
Tylko proszę bez tekstów w stylu, że trzeba pokazać dzieciom, ile od nas zależy i że sami możemy naprawi ten świat.
żal, smutek i wstyd.

# radna pisiura

20.05.2015 16:34

Co te Dzieci ciągną na sznurkach (na 1 zdjęciu) ?

# xyz

20.05.2015 17:52

Ale atrakcje !!!!
"czytanie książek, gotowanie pierogów, jazda na rowerze, śpiewanie do mikrofonu, turniej ping-ponga"

REKLAMA

# no ja nie mogę

20.05.2015 18:07

3 pokoje zadziwiające

# Sąsiad

20.05.2015 19:44

Niestety, trudno mi się niezgodzić z przedmówcami. Poraża mnie coraz większy bałagan na zewnątrz i wewnątrz. Już wejście do ogniska czy na piętro woła o miotłę i wodę. To jakaś graciarnia. W środku tylko gorzej. Walające się wszędzie prace pseudotwórcze, zapomniane przez wlaścicieli, okruchy jedzenia, brudne naczynia, porozrzucane książki i czasopisma. Stół do gotowania to składzik wszystkiego. Syf. Wszysto wymieszane. Nikt nad tym nie panuje. Przygnębiające to wszystko, niestety.

# nick

21.05.2015 06:34

Sami "Perfekcyjni" tutaj :-)

REKLAMA

# krysssss

22.05.2015 11:53

Mam dwa pytania:
1. jaki jest miesięczny koszt utrzymania tego przybytku (najem, pracownik, media)
2. czy prowadzona jest statystyka użytkowników i ilu jest użytkowników niepowtarzalnych?
Czy autor tego artykułu mógłby to ustalić?

# Byłybywalec

22.05.2015 16:40

Pracuje tam 5 osób!!! Nikt nie wie za co kto odpowiada. Przychodzą całymi rodzinami, przyrządzają posiłki, zajmują się sobą. "Domowa atmosfera" . Mieszkańcow na wydarzeniach jest 2-5.

# Julita Górska

23.05.2015 09:35

Część spraw o których tu czytam była poruszana na spotkaniu z Dyrektorem, i mają być zmienione. Niestety nie zmienicie nic pisząc anonimowo. Rodzi to niezdrowe emocje i proponuję mówić o tym jawnie. To miejsce dla mieszkańców i mamy prawo zgłaszać co nam się nie podoba i jak wg. nas powinno wyglądać. Zapraszam na kolejne spotkania z Dyrektorem, które obiecał robić cyklicznie i może łatwiej będzie wspólnie dojść do formuły, która będzie odpowiednia dla wszystkich.
Dodam jeszcze, że zapraszam wszystkie mamy z dzieciakami 27 na 10,15 na Klub Mam z przytupem zorganizowany z okazji Dnia Matki. Mimo, że wiadomo o nim od półtora miesiąca to nie został wspomniany w artykule więc pozwalam sobie naprawić to niedopatrzenie :)
W programie:
10:15-10:45 powitanie, kawa oraz warsztaty ceramiczne - organizowane przez Przedszkole "Wiatr w Żagle" (wykonanie odcisku stóp lub rączek dziecka)
10:45-11:15 warsztaty masaż Shantalla prowadzone przez Dagmarę Nowicką
(na warsztat weźcie ze sobą kocyk do położenia na nim dziecka, oliwkę i podkład - być może zdecydujecie się poćwiczyć masowanie brzuszka dziecka bez ubranka)
11:15-12:00 spotkanie z braffiterką organizowane przez sklep In Ty mnie
12:00-13:00 metamorfoza jednej z mam oraz warsztaty urodowe organizowane przez salon Diamond Palace
13:30 zakończenie i wręczenie prezentów
Wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. wydawca kwartalnika "Dziecko Najlepsza Inwestycja" przekaże dla każdej z mam darmowe egzemplarze oraz ogłasza konkurs dla mam: napisanie relacji z tego dnia - zwycięzca otrzyma roczną prenumeratę oraz publikację artykułu.

REKLAMA

# Sąsiadka Jola

23.05.2015 12:09

3 pokoje z kuchnią zaowocowały wieloma wspaniałymi znajomościami i przyjaźniami. To jest niewątpliwie sukces tego miejsca. Wiele rzeczy trzeba naprawić, bo wszystko się jakoś rozjechało. Zgadzam się z Julitą. Mieszkańcy mają w wiekszym stopniu decydować o tym miejscu, a ich uwagi muszą być brane pod uwagę, bo to miejsce jeat dla nich. I pan dyrektor i burmistrz powinni być wyczuleni na uwagi mieszkańców. Bez nas- sąsiadów tego miejsca, tak wspaniałego w swoim założeniu po prostu nie będzie.

# gość

23.05.2015 13:50

jestem facetem, ale wiem, że nie mówi się "braffiterka" tylko brafiterka. BRA-FIT-ERKA

# Julita Górska

23.05.2015 14:56

masz Gościu częściową rację :) nie tam gdzie trzeba podwoiłam literkę powinno być brafitterka :) fajnie że wszystko przeczytałeś :)

REKLAMA

# Saska Kępa

24.05.2015 07:17

Wczoraj całe popołudnie spędziliśmy na pikniku Na Saskiej Kępie / Święto Saskiej Kępy/Białołęka przez 10 lat nie pokazała tego co w jedno popołudnie Saska Kępa. Radzę aby służbowo władze Białołęki w dniu święta Saskiej Kępy tam się udawały i podpatrywały. Szacunek dla organizatorówq pikniku na Głębockiej - to dobry początek

# w tygodniu

24.05.2015 13:42

26 maja świetny termin wszyscy maja wolne,pozdrawiam!!!!

# iny Jaworski

24.05.2015 14:59

kiedy kolejne śmieciobranie panie W.T ?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break