REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

piguły śnieżne

# miłka

25.02.2009 00:08

dzisiaj byłam świadkiem, jak młodzież wychodząc ze szkoły po lekcjach na Van Gogha obrzucała śnieżkami auobus (508). Nikt nie reagował. Starali się dorzucić do okna kierowcy. Dwa razy się udało. Kierowca zahamował, ucziowie uciekli, a na ulicy nikt nie reagował. Bezmyślni smarkacze. Może któryś przeczyta i zrozumie, że tłuczona szyba mogła komuś zrobić krzywdę.

# malk

25.02.2009 08:31

Ja kilka dni temu byłem świadkiem, jak jakiś debilowaty uczeń (ca 14-15 lat) stanął na przejściu i rzucił kulą śnieżą w nadjeżdżający samochód. Kierowca zahamował, wpadł w poślizg i omal nie potrącił jego kolegi.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.02.2009 19:03

O !
Ten ostatni przypadek, jakby żywcem wzięty z żywota resortowego Kapitana. Widać mlodziak był w kinie.... a ze każda epoka ma swojego idola, to wczoraj byl Janek z Zaloga, a dzisaj Piotrowski i Jego Druzyna. A kto stal na poboczu w charakterze Kolegi ? Pekala, czy Chmielewski ? Lepiej chyba byc Pekala, bo Chmielewski na koniec to sie jakal, chyba gorzej niz ten Zyd w Sali Kolumnowej na Wiejskiej, gdy byl pytany przez Histeryka z Monachium.
Rozmarzyles sie aktywisto parafialny, co ?
No to pantofelkiem w ryj i pobuda synu !
Pietruszke idz kup !

REKLAMA

# bwradny

25.02.2009 21:12

mam trzewiki, Matko. Pantofelki już nie są modne.

# cobra22

25.02.2009 21:24

Dwa miesiące odśnieżania ulic dla takich g.....w , od czwartej rano i na dodatek ukarać finansowo.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe