REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Bil

09.04.2024 12:37

Pogonić PiSowców !

# Nie czytajcie tych bzdur

09.04.2024 18:48

Mierny dziennikarzyno od siedmiu boleści co napisałeś ten artykuł. Takich jak Ty to należy w kryminale zamykać za pisanie kłamstw. Burmistrz był szykanowany, prześladowany, hejtowany, atakowany, stalkingowany. Złożył zawiadomienia na policję i do prokuratury. Czemu nie napiszesz anonimowo dziennikarku prawdy? Komunistyczne metody rodem z bezpieki to były wobec Burmistrza i jego bliskich. Narzeczona Burmistrza nie mająca nic wspólnego z polityką była szykanowana, nawet 80 letnia jego Matka. To była bardzo brutalna kampania naznaczona stalkingiem wobec Burmistrza i jego bliskich. Ktoś anonimowo sobie smaruje niskich lotów artykuł. Miej odwagę podpisać się z Imienia i Nazwiska ćwoku pod artykułem co wysmarowałeś.Dziennikarz co napisał ten artykuł to totalny imbecyl co pomawia Burmistrza.

# Brawo Razem dla Bielan.

09.04.2024 22:59

Mają ból zupy...
Popieram post wyżej. Gratulacje dla całej ekipy Razem dla Bielan.
Dziennikarzyno zobacz jak zmanipulowane były wybory 2020 gdzie cała propagandowa machina była wymierzona przeciwko Trzaskowskiemu.
Także poluzuj gacie...

REKLAMA

# Kolo

10.04.2024 00:11

Czy ktoś może podać namiary na stację benzynowa, gdzie można zatankować po 5,19 zł za litr. Wczoraj szukałem cały dzień i nie znalazłem, a jeżdżę już na oparach. Musi być gdzieś taka stacja, bo przecież władza obiecała paliwo po 5;19 zł, a skoro władza tak obiecała to władzy trzeba wierzyc i z uśmiechem popierać, tak po europejsku. Poza tym czy ktoś wie, kiefy wchodzi kwota 60 tys wolna od podatku oraz kredyt mieszkaniowy 0 proc. Chce taki kredyt lub tanie mieszkanie, które władza też obiecała. A skoro były to wyborcze obietnice, to oczywiście będą zrealizowane. Moja kuzynka studentka też czeka na obiecany akademik za 1 zł - może będzie od 1 maja z okazji tego robotniczego święta lub na 22 lipca jak to bywało za PRL. Co do taniego mieszkania to nie mam wielkich wymagań - wystarczy że 100 m kw gdzieś przy lesie Bielańskim, tak żeby był ładny widok. Czekam też na pozostałe 97 konkretów ze 100 obiecanych. I już trochę zaczynam się niecierpliwić. Najpilniejsza sprawa to jednak ta benzyna po 5,19 zł bo już na rezerwie jadę. Podajcie adres tej stacji to pojadę zatankować po tej państwowej cenie.

# Kleks w Majtkach.

10.04.2024 07:17

@Kolo przestań farnazonić. A ja czekam na milion aut elektrycznych, 100.000 mieszkań.oraz realizację piątki dla zwierząt. A jeszcze obiecali drugą Bawarię i podobno młodzi z zagranicy wracali taki jest tutaj dostatek.
Jak jeździsz na oparach to zamień na auto elektryczne obiecane przez Pinokia.

# annis

10.04.2024 08:30

Pomijając kwestię cenzury to mam pytanie co takiego szczególnego zrobił burmistrz P i jego RdB, że zasłużył sobie na takie poparcie, bo moim zdaniem przez ostatnie 5 lat nic szczególnego na Bielanach sie nie wydarzyło.

REKLAMA

# Kolo

10.04.2024 09:38

Nie chce elektrycznego bo tym dziadostwem można sobie co najwyżej dookoła osiedla pojeździć. Nie uznaje tych wynalazków dla frajerów. Niech sobie sami kupują ten złom. Ciekawe dkaczego prawie nikt tego nie chce. Ja chcę realizacji obietnic wyborczych jako wyborca tej władzy i benzyny po 5,19 zł za litr. Podobno wystarczy jeden szybki ruch i może być taka cena. Chce tez tanie mieszkanie odpowiednie dla moich potrzeb lub kredyt 0 proc. Ponawiam błagalną prośbę - podajcie adres stacji gdzie można zatankować po obiecanej rządowej cenie 5,19 zł. I jeszcze pytanie, od kiedy będzie ten tani prąd bo też były takie obietnice. Może "rzucą" to wszystko na robotnicze święto 1 Maja i ogłoszą na centralnych obchodach podczas pochodu. A ja sie niepokoje i nie chce tak długo czekać. Mój kot też odczuwa już drożyznę i jest niespokojny. Jak żyć, ludzie jak tu żyć.

# Kleks w Majtkach.

10.04.2024 10:27

@Kolo trochę pomieszały Ci się wybory. To wybory samorządowe a nie parlamentarne 15.X.
Jak nie stać Cię na benzynę to przerób swojego złoma na LPG lub zamień na rower.
Pamiętaj żeby przelać kasę na Rydzyka.

# Kolo

10.04.2024 11:48

Wybory może inne, tylko jakimś dziwnym trafem "twarze" i szyldy te same. Poza tym "tamte" wybory były niedawno - zatem czekamy na realizacje "tamtych" obietnic w tym momencie. Na realizację "obecnych" obietnic mamy jeszcze czas. Na początek niech będzie ta benzyna po gwarantowanej cenie rządowej 5,19 zł. Podobno potrzebny jest tylko jeden prosty ruch i sprawa będzie załatwiona. Zatem już prostszego zadania nie ma. Jeden ruch i kolejna obietnica załatwiona. W czym jest problem - wystarczy wskazać stacja, gdzie będzie gwarantowana rządowa cena. To jest w obietnicach wyborczych a zatem ma walor przyrzeczenia publicznego. Czekamy...

REKLAMA

# Kleks w Majtkach

10.04.2024 17:20

@Kolo a czy sprowadzono już wrak ?
To dobre pytanie.
Podobno jeden doszedł już do prawdy czy dochodził będzie przez kolejne 14 lat ?
Może do nich zwrócisz się z zapytaniem skoro tak pilnujesz terminów.

# Kolo

10.04.2024 21:57

Słusznie. Niemniej jednak zacznijmy od rzeczy drobnych i najprostszych do zrobienia czyli od benzyny po 5,19 zł. Resztę też trzeba będzie w kolejności rozliczyć. Małymi krokami.

# chomik

10.04.2024 21:57

Wraku nie ma bo "nasz człowiek w Warszawie" od początku grał na uwalenie śledztwa. A Kaczor liczył na wsparcie Amerykanów w temacie ale niestety się przeliczył.
Co do wyniku na Bielanach to pewnie będzie koalicyjne status quo. Każda inna kombinacja to narażanie się Trzaskowskiemu no i koniec synekury pana burmistrza...

REKLAMA

# Kleks w Majtkach

10.04.2024 23:25

Prezydent Rzeczypospolitej Polski Rafał Trzaskowski 2025
....skopiować i zapamiętać.

# Kolo

11.04.2024 10:11

Nie będzie inwestycji, nie będzie rozwoju, nie będzie niczego. Trzeba zlikwidować wszystko, wszystko zlikwidować. Bo w dumie po co nam jakies tam inwestycje, skoro sa w Berlinie. I ta parafraza z naszych wielkich klasykow niech dumnie wybrzmiewa w naszych sercach i skutecznie zapładnia nasze umysły. Wzniesmy okrzyk - niech nam żyją. A co do benzyny po 5,19 zł to udało się i samochód jest zaatakowany pod korek. Szwagier miał jeszcze w kanistrze zapas sprzed COVID-u i sprzedał po rządowej cenie 5,19 zł. Zatem prawdę głosi nasza władza, można kupić benzynę po 5,19 zł. Kolejny konkret załatwiony. A to, że dzięki szwagrowi, to nieistotny szczegół.

# Kleks w Majtkach

12.04.2024 10:46

#Kolo przestań bredzić w kółko to samo.
Ja się pytam gdzie jest wrak. Doszedł już załupieżony dziadzio do prawdy czy jeszcze nie ??

REKLAMA

# Kolo

12.04.2024 23:18

Dwa wraki stały przy Doryckiej ale chyba zostały odholowane w związku z remontem ulicy. Teraz menele nie mają gdzie robić schadzek. Przeniosą się na wolumen zapewne. Co do benzyny po 5,19 zł czyli po cenie rządowej, to dzięki szwagrowi władza może pochwalić się sukcesem. Tak, słuszna linię ma nasza władza. Teraz szukam oddziału banku, gdzie dają kredyty 0 proc. Może ktoś ma namiary?

# Aldona

13.04.2024 11:22

Twój Szwagier to też taki Janusz jak ty którego nie stać na benzynę ??

# Kolo

14.04.2024 14:12

Pogadamy od 1 lipca, jak uśmiechnięta i europejska koalicja przywali Ci taryfę na energię elektryczną o 80 proc. I nie chodzi tu że średnio miesięcznie rachunki wzrosną o około 100 zł bo to mały pikuś, ale splajtuja usługi i sporą część przemysłu będzie niekonkurencyjna. To spowoduje fale bankructw i kolejne następstwa. Ceny nośników energii to kwestia konkurencyjności gospodarki w wymiarze mikro i makro. A to dopiero początek. Ale skoro ludziom to odpowiada to niech mają problem. To jakiś syndrom sztokholmski w nowym wydaniu. Sprawa do badania na prace naukowe. Ciągle te same twarze, jak kiedyś za PRL w biurze politycznym czy radzie państwa. Twarze były te same i zamienialy się tylko stolkami. Nic się nie zmieniło.

REKLAMA

# Kleks w Majtkach

14.04.2024 21:51

@Kolo marudzisz jak smerf maruda. Otwórz okno, przewietrz się. A tego parcha na benzynę sprzedaj skoro cie nie stać na paliwo. W zimę pewnie jeździsz na letnich oponach..
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy