REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# dsda

02.07.2019 09:15

to ja razem ze zniesieniem zakazu wprowadzania psów do urzędu proponuję nowy zakaz, tak dla równowagi. Zakaz wprowadzania bachorów do urzędu. I wszyscy będą szczęśliwi.

# Gosc w wieku średnim

02.07.2019 09:22

dsda...jestem za..w większości są znacznie bardziej niewychowane niż jakiekolwiek zwierzęta (nie mam psa ani kota zeby nie było ze bronię )

# Miłośnik zwierząt

02.07.2019 09:31

Z ludźmi przyrośniętymi do swoich psów jest jak z palaczami, nie widzą problemu i nie mogą sobie wyobrazić, że ktoś ma inny punkt widzenia i komuś może to przeszkadzać.
Lubię zwierzęta, ale myślę, że urząd to nie miejsce na spędzanie czasu ze swoim pupilem. W sytuacji kiedy pies załatwi swoją potrzebę na środku urzędu, jeden właściciel sprzątnie, inny niekoniecznie. Właściciele czworonogów są różni.

REKLAMA

# Bachor

02.07.2019 09:46

#dsda napisał(a) 02.07.2019 09:15
to ja razem ze zniesieniem zakazu wprowadzania psów do urzędu proponuję nowy zakaz, tak dla równowagi. Zakaz wprowadzania bachorów do urzędu. I wszyscy będą szczęśliwi.
Zapomniał wół jak cielęciem był.

# Romek55

02.07.2019 09:50

Do sklepów, urzędów, do pracy z dziwną modą. Jakaś paranoja. Liczba ludzi z alergią na psy rośnie lawinowo, a niektórzy mogą dostaç poważnego ataku. Czy teraz ludzie z alergią idąc do irzędu mają się obawiać czy nie dostaną tam zapaści?

# ciule

02.07.2019 09:55

Strach wtraach wszedzie strach przed psami. Powinien być zakaz wprowadzania problematycznych ludzi. Strach przed zyciem strach przed alergią strach przed dużymi psami. Ta pani ewidentnie potrzebuje problemów. Na teriapię z nią. Nie będzie psów, będzie miała inne problemy.

REKLAMA

# Kamil23

02.07.2019 11:23

Psy to zwierzęta, a urząd to miejsce do załatwiania spraw urzędowych. Pies nie idzie zarejestrować samochodu. Jak na chwilę zostawią to zwierze w domu to nic się niee stanie. Bez przesady, do butiku z ciuchami czy auchan nie wchodzą zwierzeta. Ze szczurami domowymi czy kotami też mozna wchodzić do urzędu?

# LULA

02.07.2019 13:50

Miłośnicy zwierząt niech lepiej zajmą się sprzątaniem po pupilach bo niestety ten punkt jest zdecydowanie omijany. Kocham zwierzęta ale ciągle czyszczę buty....

# Gabi

03.07.2019 15:13

Przypominam, że pies to nie człowiek, powoli dociera z zachodu smutna moda, pies zamiast dziecka. Liczba osób z małymi pieskami pod pachą rośnie lawinowo uczłowieczają te zwierzątka, nieświadomie robiąc im krzywdę. Urzędy, restauracje, biura są dla ludzi, nie dla zwierząt.

REKLAMA

# Małgorzata

08.07.2019 10:52

Rozumiem, wchodzenie do urzędów z psem przewodnikiem. Jest to sprawa oczywista! Ale po co ma wchodzić do instytucji zwykły (choćby najkochańszy) pies - towarzysz. Moim zdaniem spokojnie może poczekać przed urzędem. Nie jest on potrzebny właścicielowi podczas załatwiania spraw urzędowych.
Zastanawia mnie dlaczego władze naszej gminy nie myślą o osobach, które zwyczajnie boją się psów. Jestem mamą osoby z niepełnosprawnością intelektualną, która pomimo przeróżnych terapii, boi się dużych psów. Zapewniem wszystkich, że takich osób jest dość dużo. Czy urząd ma być kolejnym miejscem, którego takie osoby muszą unikać??????

# kris

24.10.2019 09:03

Zakaz przychodzenia z dziećmi do Urzędu nie jest złym pomysłem. Tam załatwia się sprawy urzędowe i to nie jest miejsce dla dzieci. Niektórym mogą niegrzeczne dzieciaki przeszkadzać.

# Zuzanna

10.07.2022 17:15

Autor artykułu niech się puknie w swój pusty łeb. Nie ma podstawy prawnej o zakazie wprowadzania psów do budynków użyteczności publicznej. To znaczy, że zakazy są nieważne. Więc nie ważne czy jest tabliczka "Zakaz wprowadzania psów" czy nie, każdy ma prawo wejść z psem. Zakaz wprowadzania psów w jakieś miejsca, nadmiernie ogranicza dowolność poruszania się w miejscach publicznych razem z psem. Więc jeszcze raz radzę, aby autor artykułu puknął się w łeb. A na szczęście w Polsce jest coraz więcej miejsc przyjaznych psom.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe