REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Eln

24.11.2013 19:47

kiepski chinczyk, drogo i wg mnie znacznie gorzej niz na Wolskiej :)

# młyn

24.11.2013 23:34

Czterdzieści lat temu to był tam "młynów na stojaka" jak ja pamiętam to za czasów komuny żadnego chińczyka tam nie było.

# Chłopak z Woli

25.11.2013 09:12

Bardzo smaczne jedzenie, aczkolwiek drogie. Z roku na rok porcja drożeje i wydaje mi się że klientela topnieje. Kiedyś bar był pełny.
kolego młyn, przeczytaj sobie jeszcze raz ze zrozumieniem artykuł. Bar przeniesiony na okopy w 97 roku. Ja pamiętam jak przed tym lokalem była lodziarnia z lodami w kulkach wydawanymi przez okienko :)

REKLAMA

# NIE

25.11.2013 13:25

jest śmierdząco, ohydnie nikomu nie polecam!

# Alex

25.11.2013 20:09

Byłem i pytałem na jakich zasadach można przejąć ten "biznes". Pani z którą rozmawiałem powiedziała mi że chcą za recepturę .......... czyli według moich obliczeń tyle ile kosztuje kawalerka w Warszawie. Lokal nadaje się tylko i wyłącznie do remontu, meble do wymiany, trzeba poszukać klienta bo codziennie kiedy tamtędy przechodzę nie widzę ruchu, dzięki któremu można by było odrobić zainwestowane pieniądze, no i ten dziwny zapach który nie ma nic wspólnegoz chińskim jedzeniem. Nie mylić oczywiście restauracji po dawnym "Młynowie" gdzie teraz jest Rong Vang.

# groszek

12.12.2013 14:00

Super jedzenie, polecam. Bywałam na Senatorskiej byłam i na Okopowej. Wolałam klimat na Senatorskiej, ale tu obecnie te same Panie i podobny klimat i ten smak. Niepowtarzalny. Każdy inny pseudo chińczyk to mordownia i ochyctwo.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy