REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Piękny świat

# parasol

25.09.2005 11:33

Już jutro- scenariusz.
Dzień dobry panie posle,witam szanowną posłankę.Nad czym pan myśli panie pośle?Tak mnie łeb nap....... że przestałem myśleć już wczoraj po 20.00.Co za skurczybyki ci wyborcy ?Czy było jeszcze coś co moglem im obiecać by wziąść ich pod to co koń pod brzuchem nosi ???Nie mogli sie przemóć i postawić krzyż na moim kwadracie ,dranie jedne!!! Cały czas byłem taki kolorowy jak na ruskim filmie a oni nic nawet na zdjęciach sie nie znają ??? W następnej kadencji jeszcze im pokażę-dojdę tam ,dojdę...
A szanowna posłanka to jak? (uśmiechnął sie lubieznie,choć niezauwazalnie )
Czy to sprawiedliwości się doczekasz od takiego nierozgarniętego motlochu ?Myślałam że choć dzieci urządzę-mam synów i co? Była przede mną radna która w pięknym stylu klasycznym wręcz mieszkanie numerem na mamusie wziona z Urzędu Smoka a on udał (a własciwie nie udawał )nierozgarniętego i dał.No to właściwie niech Pani powie jak wyszło?Jak wyszło? Jak w bajce. Tez mnie łeb napie.....Do widzenia ,do zobaczenia w następnej szansie na sukces.
Powiało ciepłym wiaterkiem.Jest pięknie.Na Białołęce lud życzliwy,pracowity,niezawistny -jeno pamiętliwy.

# Zwolennik

25.09.2005 11:53

A niecałe 1,5 godziny temu Siekierka kurpiowska mi zarzucał, że ja podżegam do sporów (patrz Najwyższy czas), to jest dopiero tekst prowokujący do powrotu dyskusji "na najwyższym poziomie".
Na marginesie: poczekajmy na te wyniki, a co do radnych wybory za rok i Parasol na pewno wybierze z grona lewicy osobę kryształowo czystą, której celem będzie dobro dzielnicy i wyborców.

# syn

28.09.2005 03:28

oj zawistny, zawistny... i z dużą ubeck0-milicyjną tradycją... ale cóż chłopaczki, nawet wysiłek umysłowy (patrz: scenariusz) miernego zresztą poziomu już wam nie pomoże, he he...

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break