REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Piec ograniczający smog

11.03.2017 02:08 #Grando
Jaki piec można zamontować, gdy nie ma w okolicy instalacji gazowej?
11.03.2017 04:09 #Kalinka34
Skoro nie ma w okolicy instalacji gazowej, to najodpowiedniejszy wydaje się piec na pelet http://www.windhager.pl/kotly/pellet Windhager to ekologiczne i bardzo praktyczne piece i kotły do ogrzewania domów. Cechuje je bardzo niski poziom emisji spalin (ważne przy nagłaśnianym problemie smogu) oraz praktyka - można uzupełniać opał oraz czyścić piec nawet tylko raz w roku.
28.05.2017 13:25 #River
Nie wiem ja mam oczyszczacz powietrza z nawilzączem z sharpa zakuiony na https://goodair.pl
02.06.2017 16:12 Lucjana
Ogrzewanie na pellet może i jest bardziej ekologiczne od węgla czy ekogroszku. Tylko, że za razem o wiele droższe. Dostępność też nie jest najwyższej klasy. Mój znajomy ma takie ogrzewanie i z tych powodów nie jest z tego zadowolony. A takie ogrzewanie na ekogroszek. Też jest w miarę ekologiczne. Dostawców jest bardzo duża ilość. Ja zamawiam u http://daa.pl/zqA. I jakoś nigdy nie miałam żadnych problemów. Do tego na komin założyłam sobie jeszcze filtr. Oczyszcza on dym wydobywający się z komina. A raz na jakiś rok trzeba go wymieniać.
01.04.2019 12:26 #Justyn80
Docieplić dom, polikwidować mostki termiczne, do tego zamontować ekologiczny i wydajny system ogrzewania. Tu polecam przy dobrze izolowanych domach klimatyzację. Latem chłodzi, zimą grzeje. Polecam kontakt z firmą Klimamika specjaliści od klimatyzacji
REKLAMA
05.04.2019 14:09 #Miras1919
polecam zainteresować się panelami fotowoltaicznymi skoro już tak chcecie walczyć ze smogiem ;) mając panele możemy zmienić ogrzewanie na elektryczne, dzięki czemu będziemy mieli ekologiczne ogrzewanie i za darmo
20.01.2020 11:16 #Kalnik004
Może warto o to zapytać też w serwisie takim jak https://serwisogrzewania24.pl/ , być może mają jakieś rozwiązanie.

840/4421 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA