REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Z Piasków

25.11.2017 09:21

Czy kandydat kiedykolwiek był na Piaskach czy Kozłówce? Zawsze, o każdej porze dnia do centrum dojeżdża się w 5 minut. Korek panie nieudolny kandydacie jest tylko w jedną stronę, ale skąd pan może o tym wiedzieć. Przecież pan tu nie mieszka.

 Daro

25.11.2017 23:26

Pan Traczyk nie minął się niestety z prawdą, mówi dokładnie to o czym myślą mieszkańcy Legionowa duszący się w korkach, stojący przed zamkniętym szlabanem i patrzący na to jak Legionowo zamienia się w betonową pustynię
A propos korków, w lato odcinek od wjazdu do Legionowa do Kauflandu na Piaskach pokonałem w....40 minut
Tak się jeździ po Legionowie "Z Piasków"
Referat propagandy i ogłupiania mieszkańców Legionowa w pełnej krasie

# bobik

27.11.2017 19:05

do "Z Piasków", ty pewnie też skoro nie znasz poprawnej pisowni "swojego" osiedla. Zgadzam się z Daro, referat ratuszowej propagandy działa nawet na tym portalu. Ale tu chociaż, w przeciwieństwie do gazety władzy - "Miejscowej", ma prawo wypowiedzieć się każdy. Bo ile to razy, moje komentarze nie wpisujące się w trend tej "gazety", nie były publikowane, to tylko ja sam dobrze wiem...

REKLAMA

# Maria52

27.11.2017 21:20

malkontent...Z jednej strony zadowolony że coś się dzieje...a z drugiej z zaciśniętymi zębami syczy, że to nie jego zasługa...(basen, rozbudowa drogi 61, peron piaski)...A co proponuje? NIC!!! Temu Panu dziękujemy!

 Daro

27.11.2017 22:47

#Maria52 napisał(a) 27.11.2017 21:20
malkontent...Z jednej strony zadowolony że coś się dzieje...a z drugiej z zaciśniętymi zębami syczy, że to nie jego zasługa...(basen, rozbudowa drogi 61, peron piaski)...A co proponuje? NIC!!! Temu Panu dziękujemy!

A może ten Pan proponuje to na co jako przyszły radny ma realny wpływ
Nie obiecuje gruszek na wierzbie typu rozbudowa DK61 bo wie że jako radny ma ZEROWY wpływ na rozbudowę Drogi Krajowej
Zresztą większość tych inwestycji czyli rozbudowa DK61 nie wbito nawet jednej łopaty, przebudowa peronu na Piaskach nawet się jeszcze nie zaczęła, odtrąbiona jako sukces obecnej władzy miała być zakończona już w tym 2017 roku
Zapewne z przyczyn propagandowych została przełożona na wybory
Referat propagandy i ogłupiania mieszkańców Legionowa w pełnej krasie
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy