REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

29.09.2020 16:45 #Moli
Ten garaż formalnie otworzył PRK7 możliwość intensywnej zabudowy działek wokół, teoretycznie spełniał wymogi zapewnienia odpowiedniej liczby miejsc parkingowych. Deweloper postawił jednak bubel, który działał tylko kilka lat. A teraz kombinuje jak go zastąpić kolejnym domem mieszkalnym. Takie obejście przepisów budowlanych.
29.09.2020 23:04 #Budować, nie marudzić!
#Moli napisał(a) 29.09.2020 16:45

Takie obejście przepisów budowlanych.
Które konkretnie przepisy budowlane chce obejść deweloper?
30.09.2020 05:20 #Blu
Ilość miejsc parkingowych w stosunku do ilości mieszkań
30.09.2020 20:49 #Nefer
Moi rodzice mieszkają w bloku naprzeciwko, sama mieszkał tam blisko 15 lat. To miejsce powinno być rzeczywiście zlikwidowane, chociaż z drugiej strony się obawiam, że tym biednym ludziom z bloku przylegającego do garażu postawią pod oknami blok ;)
30.09.2020 22:05 #Koreq
Teraz mam 21 lat Ale jak byłem młodszy chodziłem tam z kolegami garaże były pozamykane i nie dało się tam wejść podejrzewam że te garaże są nieużytkowane z powodu zalania ponieważ przez kratki cały czas widać wodę i ogólnie ilość mieszkań jest bardzo duża A parking jest nie za duży.
REKLAMA
30.09.2020 22:19 #Orto Graff
#Koreq napisał(a) 30.09.2020 22:05

Teraz mam 21 lat Ale jak byłem młodszy chodziłem tam z kolegami garaże były pozamykane i nie dało się tam wejść podejrzewam że te garaże są nieużytkowane z powodu zalania ponieważ przez kratki cały czas widać wodę i ogólnie ilość mieszkań jest bardzo duża A parking jest nie za duży.
Korqu, masz już 21 lat i nadal nie masz pojęcia o interpunkcji? No litości, toż to oczy krwawią jak się Twój nieudolny wpis czyta! Pochwal się do której szkoły chodziłeś, abyśmy wiedzieli gdzie swoich dzieci nie posyłać.
01.10.2020 00:21 #Bendear
WYWALIĆ DRZWI Z ZAWIASÓW I KONIEC........, przynajmniej bezdomni będą mieli gdzie spać a blokersi gdzie chlać........
01.10.2020 14:17 #Milczek
Ciekawe czy stoi tam jesCze jakieś auto :)
03.10.2020 22:58 #Mówczek
#Milczek napisał(a) 01.10.2020 14:17

Ciekawe czy stoi tam jesCze jakieś auto :)
A co, chciałbyś je zajumać?
10.10.2020 22:40 #Koreq
Wie ktoś może ile czasu były te garaże użytkowane?
REKLAMA
10.10.2020 22:41 #Koreq
Wiem że tata mojego kolegi miał tam miejsce parkingowe i podobno te 12 lat temu zależało te garaze
10.10.2020 22:53 #Koreq
joannie w ryj ta co psy wzywa
10.10.2020 22:54 #Koreq
Maly w dupkę joannie
12.10.2020 14:39 #Orto Graff
Korqu, a Ty nadal nieudolnie bełkoczesz. Nie pisz po pijanemu albo wróć do szkoły (podstawowej).
16.10.2020 22:38 #Ejej
Ok tobie też radzę tobie to by pasowało mieszkać pod tymi garażami
REKLAMA

19/2802 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA