REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Dziadek

22.05.2024 13:00

A kibel wreszcie postawili?

# Kocur

22.05.2024 13:26

Jest - z tyłu garaży przy gąbińskiej. Przy okazji służą jako punkt selektrywnej zbiórki odpadów - puszek i butelek

# wqfegtrhj

22.05.2024 16:30

Aż strach się bać, co ci geniusze wymyślą w tym swoim projekcie. Przecież pośrodku nierezerwatowej części Olszyny jest okazała "pusta" połać, a teraz jest epidemia horror vacui, więc zapewne coś tam pier- to znaczy postawią.
A wystarczyłoby zmienić oświetlenie na takie jak w parku praskim, zablokować skutecznie podjazd od Duracza pod samą przebieralnię boiska i już cud miód.

REKLAMA

# wqfegtrhj

22.05.2024 16:34

PS idę o zakład, że w projekcie będą obowiązkowe STREFY. Strefa relaksu, strefa PUPILA, strefa aktywności, strefa odpoczynku. Zestrefowienie Polski postępuje, a Warszawa w tym zestrefowieniu wiedzie niekwestionowany prym.

# Kocur

23.05.2024 09:20

Duracz to morderca i komuch.... chociaż to akurat jest zwykle tożsame... Przestań użwać tej nazwy! Ten śmieć powinien popaść w niepamięć.

# wqfegtrhj

23.05.2024 11:40

#Kocur napisał(a) 23.05.2024 09:20
Duracz to morderca i komuch.... chociaż to akurat jest zwykle tożsame... Przestań użwać tej nazwy! Ten śmieć powinien popaść w niepamięć.
Wybacz, ale jesteś dla mnie nikim i nie będziesz mi mówił, co mam robić.

REKLAMA

# Profesor Ikebara

04.06.2024 15:20

Wszystko ślicznie, europejskie projekty... A elegancka bardaszka nadal nie działa.

# kiciuś

10.06.2024 15:59

Cokolwiek by tam nie postawili to i tak tam cieżko wysiedzieć słuchając wycia 60-letnich samolocików z Babic, które tam zaczynają/kończą zakręt na kręgu. Tak, wiem, tradycja, tunel powietrzny, wypie..na wieś jak nie doceniasz..itp.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe