REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Stefan

13.05.2021 06:50

Miałem podobne przypadki. Ustaliłem, że doręczyciel ma płatne od dostarczenia przesyłki więc żeby dostać szybko wynagrodzenie wprowadza do systemu "doręczono". Ten "listonosz" obsługuje rejon osiedla Górczewska a mieszka w rejonie ulicy Karabeli. Widzę że ta patologia trwa w najlepsze a poczta ma to w doopie.

# toma_ko

13.05.2021 10:07

mi poczta polszajska nie dostarczyła nigdy zawiadomienia za podatek gruntowy kilka lat temu (Bemowo) i musiałem zapłacić karę w urzędzie (ponad 70PLN) za opóźnienie w zapłacie -brak awizo czy czegokolwiek w skrzynce... urzędnicy uznają za dostarczone bo mają wyrypane, a poczta też ma wyrypane bo kasę dostali za rzekome dostarczenie, którego nigdy nie było. Według urzędników sam mam chodzić i dopytywać o zapłacenie podatku -bo to w moim interesie (kpina, jak bym coś miał z tego) muszę być wszystko wiedząc i śledzić przepisy stawki kwoty....polsza -zaorać i posadzić las, będzie lepiej jednym słowem.
Zapłaciłem karę bo nie miałem wyboru, nie ma się do kogo odwołać. NIGDY więcej tej polszajskiej poczty, to dno i dziadostwo, finansowane z pieniędzy podatników.

# Xmen

13.05.2021 12:05

Koło mnie ktoś szuka innej osoby, która odebrała jej paczkę z paczkomatu InPost :-) A w papierach wszystko się zgadza...

REKLAMA

# NIezadowolony z poczty

13.05.2021 14:44

Moja paczka z za granicy ( Niemcy) nie dostała dostarczona. Mimo że paczka była już w Polsce. Dokładnie w Warszawie na terminalu przeładunkowym. Wg poczty polskiej niby był niewłaściwy adres odbiorcy. Byłem na terminalu przeładunkowym w Warszawie ale nikt nie chciał mnie tam wpuścić ani nawet rozmawiać. Poczta polska ma to w nosie. Każe mi składać reklamację do poczty niemieckiej , ale to poczta polska nie dostarczyła paczki a nie niemiecka. Usługi na poziomie -100

# dl.

13.05.2021 16:19

Jestem właścicielem sklepu , na ul. Połczyńskiej , NA 10 przesyłek dostałem tylko sms że czekają one w dziadowskim punkcie na Powstańców...... ZAWSZE-ALE TO ZAWSZE-jest czynne tylko jedno okienko,w którym siedzi nie przyjemna wiedźma rodem z komuny.Panowie listonosze , nawet nie przyjeżdżają na miejsce,tylko wywalają przesyłkę do punktu odbioru.... Przypominam że moje przesyłki były adresowane do sklepu!!!! który jest cały czas czynny , i ZAWSZE jest ktoś kto mógłby ją odebrać. Nie polecam poczty , nie polecam punktu odbioru-a jeśli już was to spotka,to przygotujcie sobie 40-60 minut na odbiór!!! bo zawsze jest tam kolejka!!!

# xio

13.05.2021 16:22

Większość przesyłek "nie mieści się do skrzynki" i listonosz zostawia awizo nie zadzwoniwszy nawet do drzwi. A najlepszy numer to taki gdzie powiedzą odbiorcy-nie otrzymał pan/pani paczki? Reklamacje może składać tylko nadawca. Paczki spoza Europy są przetrzymywane tygodniami w jakimś oddziale koło Poznania i nie ma szansy dowiedzieć się co z nimi się dzieje. Staram się omijać PP z daleka ale nieraz muszą przez nich przejść. Masakra.

REKLAMA

# Marjel

13.05.2021 17:39

Jak u Barei "Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobi"

# opakowacz

13.05.2021 19:35

u mnie z kolei porozwalane opakowania po takich paczkach http://beczki.biz i palety i uj wie co jescze

# Mieszkanka ul kłobuckiej

14.05.2021 11:29

Na Ursynowie dzieje się to samo od dwóch lat nie widziałam listonosza
Awiza nawet nie zostawia dzieje się to w filii przy ul obrzeżnej
Kolejki masakryczne ,aby się dowiedzieć ,czy przesyłka przyszła
Listonosz nawet przekazu nie przynosi Filia zwala na listonosza ,a ja nawet nie wiem jak on wyglada

REKLAMA

# Rex

16.05.2021 22:52

U mnie podobnie. Standard... Listonosze to niestety zawód który zszedł na psy. Kapelusza już przed pocztą nie zdejm.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA