REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Wolazmian

29.09.2015 09:02

Czy Pan Szanowny zajął się sponsoringiem nowych inwestycji? Patrz wczorajsze Lazurowe Ogrody.

# ter

29.09.2015 10:29

oczywiście uspokaja, ze się mieszkańcy nie mylili, jestem uradowany wręcz, że miałem racje. Teraz kolej na Park Górczewska dąbrowszczaki ?

# zjelonek

29.09.2015 10:41

#ter napisał(a) 29.09.2015 10:29
oczywiście uspokaja, ze się mieszkańcy nie mylili, jestem uradowany wręcz, że miałem racje. Teraz kolej na Park Górczewska dąbrowszczaki ?
Jeszcze nie - teraz róg Powstańców i Górczewskiej , przychodnia na Czumy do wyburzenia.
Park będzie następny , ciekawe czy zaczną od Muszlowej czy od Batalionów Chłopskich ?
A może od Klemensiewicza - w końcu po coś tą ulicę przedłużyli wzdłuż parku , chyba nie tylko po to zeby gimnazjaliści wpadali zza murku pod samochody.

REKLAMA

# Pelczynski

29.09.2015 15:39

Ciekawe czy Warbud zgodził się na płatności 90 dniowe?

# BeMózg

29.09.2015 16:25

Następne getto za płotem...

# POPISJDKomitetnataczke

29.09.2015 17:28

Przychodzi ,, Pan Dewloer" do burmistrza i mówi stary ja mam działkę musisz mi wybudować tu drogę a w zamian dla ciebie czy tam rodziny masz jedno może dwa lokale i biznes się kręci. Dziwny zbieg okoliczności, że tam gdzie prywaciarz buduje osiedle zaraz i gmina drogi buduje. A na nowolazurowa kasy brak? W biały dzień takie rzeczy wstydu nie mają. Chory kraj gdzie jest cba się pytam? Pewnie nie maja czasu bo swoje interesy załatwiają :(.

REKLAMA

# kkk

29.09.2015 17:44

Nikogo nie obchodzi to, ze na górcach nie ma porzadnego placu zabaw dla dzieci, zadnego parku, wazne, zeby tylko zarobic, wciskaja te bloczyska w kazde mozliwe miejsce. Dzieci z bemowa to beda sie uczyc niedlugo na 4 zmiany w szkolach. Co za czasy, co za ludzie tym wszystkim zarzadzaja? Kto na to pozwala?

# lideksynubeka

29.09.2015 19:39

Miejscowe chłopstwo na to pozwala.Od 2006 mało co nie zesrało się głosując na PO,to i nie ma szkoły,zbudowane przedszkole będzie otwarte za 2 lata,a plac zabaw mogą sobie urządzić sami na dwumetrowych skrawkach działek na których posadowione są ich wspaniałe 40 metrowe apartamenty.
To,że żadna szkoła się w okolicy nie buduje było wiadomo od zawsze. I co,przeszkadzało w głosowaniu na PO??A skąd.Wysyłanie do szkół 6 latków na zmiany też nie przeszkadza.Ważne,żeby Kaczor nie rządził!!!

# koncepcja

29.09.2015 21:08

Lidek, a pomyślałeś, że kwestia szkoły nie dla wszystkich jest tu istotna? Wśród kupujących są nie tylko rodzice małych dzieci, ale także starsi rodzice dzieci podchowanych jak też trwale bezdzietni.
I wyobraź sobie, że na tym osiedlu zamieszka wcale i nie tylko chłopstwo słoikowe, ale także ludzie wychowani na Bemowie i mieszkający tutaj ponad 40 lat.

REKLAMA

# pioter

30.09.2015 09:22

No i dobrze. Z jego facjatą to do przedszkola, a nie do koryta. Dzieciak zasmarkany!!!

# lideksynubeka

30.09.2015 11:23

koncepcja
Stwierdzenie ,że szkoła jest nieistotna w rozwijającej się dzielnicy jest hm.ryzykowne.
A co będzie,gdy starszym rodzicom dzieci podchowanych urodzą się wnuki? Albo trwale bezdzietni przestaną być bezdzietni?

# sasiedzi budowy

18.02.2016 23:34

Ta budowa to jakiś skandal. Godzina 23:30 i nadal hałas jak przez cały dzień. Bez poszanowania ciszy nocnej! Widać Dom Development i Warbud mają takie standardy. Własnie interweniuje jakaś kobieta krzycząc, aby dali w końcu dzieciom spać.

REKLAMA

# czarnyAbdul

03.04.2016 12:24

Ogólnie niedaleko powstaje ciekawa alternatywa - Villa Merkury, warszawskiego dewelopera City Villa. Ma zdecydowanie lepsze opinie niż dom dewelopment. Warte naprawdę przemyślenia :) Nieeee namawiam.. ale jako że sam mam mieszkanie u Dom Devel.. i wiem jaką gehenne przeszedłem także czasami warto spojrzeć na coś innego ;)

# rybaczewski

11.01.2017 12:13

Duże toto będzie. Można poczytać więcej na forum www.osiedlepremium.waw.pl
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA