REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gunther

18.08.2021 12:29

Gdzie mogę zobaczyć ten dar przyjaźni i symbol pozycji naszych urzędników w relacjach z kolegami z zachodu?

# eijc4o3

18.08.2021 14:28

Jest napisane - podziwiać można przed urzędem dzielnicy. Natomiast jak widzę czym się nasz urząd zajmuje a czym powinien, to brak mi słów żeby to skomentować. Jeśli współpraca polega na wymianie ławek, to ja nie mam więcej pytań :) Brawo urzędnicy!!!

# Darfon

18.08.2021 14:36

#eijc4o3 napisał(a) 18.08.2021 14:28
Jest napisane - podziwiać można przed urzędem dzielnicy. Natomiast jak widzę czym się nasz urząd zajmuje a czym powinien, to brak mi słów żeby to skomentować. Jeśli współpraca polega na wymianie ławek, to ja nie mam więcej pytań :) Brawo urzędnicy!!!

Wymiana ławek to wypadek przy pracy. Współpraca polega głównie na darmowych wycieczkach do Berlina dla urzędników.

REKLAMA

# B.Zubrzycka

18.08.2021 15:26

Niemcy wysłali śmieci na śmietnik, o co chodzi? Nawet oni widzą, że Białołęka to odbyt i zaplecze miasta.

# mmkk

18.08.2021 15:30

Brawo urząd! Jesteśmy dumni z ławki. A z urzedników to już w ogóle. Propnuję w ramach kolejnej wymiany wysłać im plan zagospodarowania przetrzennego.

# Miasto Stołeczne

19.08.2021 08:23

#B.Zubrzycka napisał(a) 18.08.2021 15:26
Niemcy wysłali śmieci na śmietnik, o co chodzi? Nawet oni widzą, że Białołęka to odbyt i zaplecze miasta.
Wracaj do siebie na wieś. Nie chcemy takich ograniczonych "Zubrzyckich" w naszym mieście.

REKLAMA

# lokals

19.08.2021 08:45

#Miasto Stołeczne napisał(a) 19.08.2021 08:23

Wracaj do siebie na wieś. Nie chcemy takich ograniczonych "Zubrzyckich" w naszym mieście.

Akurat prawdę napisała, Białołęka jest traktowana przez rządzącą PO jak kanciapa, gdzie się chowa brzydkie, a niezbędne rzeczy.

# ech

20.08.2021 12:05

Może za tą ławką kryje się jakaś historia? Na przykład - siedział na niej Honecker i popijał kolę z Helmutem. Jeżeli jednak jest to zwykła ławka, to pewnie ją przysłali Polakom, żeby wyremontowali.

# Salandra

24.08.2021 00:11

Zniszczyli Warszawę , a teraz przysyłają swoją reprezentację.
Wiecie już co oni o nas mysla..

REKLAMA

# lukaszzz

03.09.2021 15:43

To co najgorsze PO czerpie z Berlina czyli sposób zabudowy miasta. Brawo wyborcy, przepraszam brawo zwierzeta chodowlane.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024