REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Oszustwa magazynu płeć piękna

# klient.

07.05.2015 19:28

Tak jak w tytule nie reklamujcie się w magazynie płeć piękna, bo mimo pięknej nazwy z uczciwością nie mają nic wspólnego.
Ogłoszeń nie publikują mimo wpłaty i nie odpowiadają na maile.
Poszkodowani mogą się wpisywać, może złożymy pozew zbiorowy przeciwko.

 AndrzejCzekay

08.05.2015 09:13, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 08.05.2015 09:27

Nie komentuje nigdy swojej pracy, ale w tym przypadku sytuacja zmusza. Impreza do godziny drugiej była przednia, wszystko szło po myśli do momentu gdy jeden z gości nad wyraz "zmęczony" wymachnął się w moją stronę bananem. Energii i animuszu prawdopodobnie dodała mu piosenka która właśnie leciała
youtube.com/watch?v=PMigXnXMhQ4
Pech chciał, że trafił nie we mnie, a w szklankę z wodą. Zalał mi cały tył PIONEERów CDJ 2000 Nexus [znawcy tematu znają powagę sytuacji] oraz mixera DJM 850. W momencie zalania na jednym z odtwarzaczy zrobiło się na wyświetlaczu "mleko". Pospiesznie wyłączyłem sprzęt aby uniemożliwić lub zminimalizować zniszczenia. Oprócz pana młodego, który z godnością się zachował i przybił mi męską piątkę niestety nie mogłem doczekać się tego samego od reszty uczestników, którzy potraktowali mój wybryk wyłączenia sprzętu jak kaprys i gwiazdorzenie. Co więcej pijany rzucający tłumaczył mi, że to moja wina bo to zasada ograniczonego zaufania i że nie powinienem kłaść szklanki z wodą na swoim stole... Powinienem myśleć za pijanych gości. (aż strach pomyśleć o przedmiotach typu nóż tulipan schowanych po kieszeniach i o przewidywaniu pijanych gości]. "To Pan nie ma boomboksa, lub czegokolwiek innego żeby zagrać?" Abstrach*jąc. Młodemu powiedziałem, że w poniedziałek zajmę się sprzętem i jeżeli nic się nie stało to sprawa milczy [przyznacie że naiwnie z mojej strony] ale uznałem ze relacje między mną a klientem to wartość wyższa niż pieniądz. Ze strony prawnej w umowie jest wszak zapis o zniszczeniu sprzętu ale Pani Agnieszka Jędral uznała pisząc powyższy komentarz, że przecież "dajcie spokój, powinien grać nadal, bo dla chcącego nic trudnego i że to JA zniszczyłem jej wesele". W tej sytuacji jest jeszcze jeden wątek. Mój techniczny, który był świadkiem sytuacji zapobiegł poświadczeniu nieprawdy. Ponieważ grupa mądrych chciała grupowo powiedzieć że nic takiego nie było a całe zajście to moja autorska przygoda. Przyznaję się, W danym momencie myślałem tylko o tym co właściwie stało się ze CDkami. Przykre, że mimo męskiej umowy takie rzeczy muszę czytać na forum. 12 lat doświadczenia, lecz takiego faktycznie nie miałem. Reasumując to była naprawdę dobra sztuka, lecz nie jak grasz a jak kończysz wystawia Ci potem taką laurkę.
NA SAM KONIEC: DJowi nie podobała się grupa.... boże co to za spostrzeżenie i na bazie czego wysnute? Przecież impreza do momentu tego wypadku już powiedziałem; była rewelacyjna i z waszymi goścmi zbijaliśmy piątki za wykonanie na papierosie na podwórku.
Andrzej Czekay

# kiero

18.05.2015 12:59

Andrzej pomyliłeś tematy, ale należy walczyć z wszystkimi naruszeniami.
Piszcie dalej, a jak nie wypali to jest sąd.
Wasze racje są oczywiste. Szczególnie jeśli chodzi o magazyn bo tu dowodów pewnie masz aż za duzo. przelew, ich gazetka, wysyłane maile.
Z oszustami trzeba walczyć

REKLAMA

# Kasiamarat

11.06.2015 09:04

Andrzej, fakt nie ten temat, jednak odpisze także tutaj;) Mój narzeczony miał podobną sytuację. Para młoda jednak domagała się od nas zadośćuczynienia za zniszczenie wesela. Nie zwlekając udaliśmy się z tym do prawnika. Wszystko udało się załatwić, a dodatkowo odzyskać pieniądze za zniszczony sprzęt.
Nie czekaj, działaj, zanim oni zaczną działać.
Kontakt: http://radcaprawnysiedlce.pl/kancelaria-adwokacka-siedlce.htm

# Ewcia1994

20.10.2015 09:51

Mnie tez oszukali!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break