REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Justa1984

29.06.2021 19:51

Na pewno są odciski na tych drzwiach, a w okolicy kamery ale po co cokolwiek robić przecież nie za robotę mają płacone tylko za siedzenie przed telewizorem i oglądanie Euro20.

# piotrekkk

03.07.2021 19:55

W kwietniu na niezależnych stronach czytałem, że w Legionowskiej komendzie brakuje przynajmniej 18 osób do pracy. Mnie zbyli z sprawą na mniejszą kwotę, ale ja wcale nie dostałem zamówionego towaru. Tu towar i usluga bbyły, tylko niezgodne z USTNĄ umową. Generalnie nawet jakby gości znaleźli, to pozostaja sprawa sądowa cywilna, bo była i usługa i przedmiot umowy. (niezgodne)

# Stojak

04.07.2021 18:41

Policja zwleka, bo jeśli są nagrania kamer to zapis automatycznie usuwa się po kilkunastu dniach. No i popsują sobie statystyki jak, nie znajdą sprawców. A dzielnicowy przy okazji może wstąpi na osiedle. Oszustwo jest ścigane z urzędu a nie z powództwa cywnego. BRAWO Policja

REKLAMA

# Justa1984

06.07.2021 07:55

Podkładek za 2.200 nie było więc to już przestępstwo. Paragonu ani faktury też nie było więc to kolejne przestępstwo.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe