REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Justa1984

29.06.2021 19:51

Na pewno są odciski na tych drzwiach, a w okolicy kamery ale po co cokolwiek robić przecież nie za robotę mają płacone tylko za siedzenie przed telewizorem i oglądanie Euro20.

# piotrekkk

03.07.2021 19:55

W kwietniu na niezależnych stronach czytałem, że w Legionowskiej komendzie brakuje przynajmniej 18 osób do pracy. Mnie zbyli z sprawą na mniejszą kwotę, ale ja wcale nie dostałem zamówionego towaru. Tu towar i usluga bbyły, tylko niezgodne z USTNĄ umową. Generalnie nawet jakby gości znaleźli, to pozostaja sprawa sądowa cywilna, bo była i usługa i przedmiot umowy. (niezgodne)

# Stojak

04.07.2021 18:41

Policja zwleka, bo jeśli są nagrania kamer to zapis automatycznie usuwa się po kilkunastu dniach. No i popsują sobie statystyki jak, nie znajdą sprawców. A dzielnicowy przy okazji może wstąpi na osiedle. Oszustwo jest ścigane z urzędu a nie z powództwa cywnego. BRAWO Policja

REKLAMA

# Justa1984

06.07.2021 07:55

Podkładek za 2.200 nie było więc to już przestępstwo. Paragonu ani faktury też nie było więc to kolejne przestępstwo.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy