REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Oświetlenie led w łazience

27.06.2016 14:17 #sssss
Szykuje mi się w najbliższym czasie remont w łazience i pomyślałem przy okazji , aby wymienić oświetlenie na ledy. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Czy koszt takiego przedsięwzięcia jest dużo większy niż przy oświetleniu tradycyjnym?
27.06.2016 16:29 #limon
Jest to bardzo dobry pomysł. Sam mam takie oświeltenie i dobrze się sprawdza. Warto jest zajrzeć sobie na fora specjalistyczne remontowe. Tam zobaczysz zdjęcia ludzi, którzy sobie to zamontowali.

Zakupy warto jest zrobić w sklepach internetowych niż w stacjonarnych bo jest jednak taniej. Sam kupowałem tutaj:
https://www.perfektmarket.com.pl/

Oprawy led są taniej niż w tradycyjnych marketach.
17.03.2017 12:40 #Arek111
A słyszałeś o czymś takim jak inteligentne oświetlenie? Ja czytam właśnie o nim tutaj i nie mogę wyjść z podziwu, że coś takiego istnieje :) Także osobiście wstrzymam się na razie z jakimikolwiek remontami i za jakiś czas wprowadzę w całym domu coś takiego :)
18.07.2017 13:54 stryke
Wg mnie to świetny pomysł. Ważne jeszcze, żeby były energooszczędne. Ja żarówki energooszczędne led kupuję w hurtowni Epstryk.
27.07.2017 14:22 elabarbara
Odpowiednie oświetlenie to podstawa. I ja także już wszędzie mam ledy. Kupiłam ładne, eleganckie oprawy led które są wykonane z aluminium wysokiej jakości. Moje mieszkanie ożyło i nabrało nowoczesnego wyglądu.
REKLAMA
04.10.2017 08:04 PannaMaple
Ledy do łazienki są najlepsze. Nie nagrzewają się tak, jak zwykłe żarówki.
18.12.2018 19:35 #Monaliza11
Mnie się podoba, dodaje takiego klimatu, a ja właśnie tego szukam zaszywając się wieczorem w łazience po ciężkim dniu. Na blogu http://budblog.pl/ w dziale Łazienka jest fajny artykuł o oświetleniu led w łazience. Bez obaw to tylko artykuł, nie żaden sklep, nie żadna reklama, po prostu dobre porady :)
19.12.2018 09:50 #witolde1as
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? , ,,
29.12.2018 03:07 JacekWaWa
Oświetlenie led to świetna sprawa. Przy zastosowaniu żarówek energooszczędnych można na tym zaoszczędzić. Koszta montażu mogą być różne, zależy od materiału i stopnia skomplikowania. Jakby ktoś potrzebował, to znam dobrych fachowców: oświetlenie Warszawa iwszystkojasne.pl
wpis modyfikowany 1 raz, 13.01.2019 01:13 
11.02.2019 13:34 #Grosik006
Zobacz sobie na inspirację tutaj :) Myślę, że dzięki temu artykułowi stworzysz bardzo łatwo przyjazne, eleganckie wnętrze.
23.04.2019 16:22 #Maniek123
Na pewno super oświetlenie znajdziesz na Hurtownia Elektryczna
24.04.2019 11:16 kiciakocia
#sssss napisał(a) 27.06.2016 14:17

Szykuje mi się w najbliższym czasie remont w łazience i pomyślałem przy okazji , aby wymienić oświetlenie na ledy. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Czy koszt takiego przedsięwzięcia jest dużo większy niż przy oświetleniu tradycyjnym?
To inwestycja w przyszłość więc na pewno warto.
REKLAMA
31.05.2019 09:28 #trerbacz
Polecam oświetlenie ledowe, bo jest oszczędne i po prostu lepsze. Do łazienki to halogeny LED pięknie wygladają.
25.06.2019 10:43 Mars40
Jasne, to ciekawa sprawa. W końcu jeśli chodzi o zastosowanie konkretnego oświetlenia, to na pewno warto dopasować je odpowiednio pod kątem danego pomieszczenia. Osobiście uważam, że świetnym rozwiązaniem są takie taśmy led https://www.kingled.pl/tasmy-led.html. Dzisiaj stosuje się je coraz częściej w każdym pomieszczeniu, więc warto sprawdzić ten temat.
12.07.2019 12:26 #karold
Bardzo fajnie wyglądają taśmy LED w rogach.

831/3956 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi stolarskie
 Cześć, Aby pomóc Ci promować swoje działania lub przezwyciężyć trudności finansowe, udzielam niezawodnego i bezpłatnego kredytu bez protokołów od 5 000 do 1 000 000 euro dostępnych dla wszystkich zgodnie z Twoimi potrzebami przez okres 300 miesięcy. Odsetki wahają się od 2% do 4%. Zatwierdzenie jest szybkie i skuteczne ze 100% gwarancją. Skontaktuj się z adresem e-mail: leni.bolkova01@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji. Zarejestruj swoją aplikację online, a za 48 godzin środki będą dostępne na Twoim koncie bez zbędnej zwłoki. E-mail: leni.bolkova01@gmail.comWhatsApp: +420608987486 Dziękuję Ci. Serdecznie. Lenka Bolkova

Turystyka
 SYLWESTER "DADAJ - SMAKI EUROPY". Sylwester w hotelu Spa na Mazurach. Zapraszamy na kulinarną ucztę inspirowaną smakami Europy oraz na wyśmienitą zabawę przy muzycznych przebojach. Celebruj z nami powitanie 2020 ROKU na Warmii i Mazurach w Hotelu Star Dadaj Resort & Spa. Zapraszamy na rodzinny pobyt z balem sylwestrowym, z atrakcjami i z pełnym wyżywieniem. Kontakt z Recepcją Hotelu - 89 514 57 29 / 882 133 968 / hotel@star-dadaj.pl / https://stardadaj.pl/sylwester-hotel-mazury/

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Usługi transportowe
 USŁUGI TRANSPORTOWE DMC 3,5t / PRZEPROWADZKI / OBSŁUGA IMPREZ / ZAOPATRZENIE / BAGAŻÓWKA / WINDA ZAŁADOWCZA / PLANDEKA / UBEZPIECZENIE TOWARU - tel. 518 656 822 Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, oferujemy Organizację transportu: mebli, okien, sprzętu AGD RTV, motocykli, skuterów, rowerów, paczek i przesyłek, materiałów budowlanych, ogrodowych, towarów na paletach, materiałów niebezpiecznych ADR, i innych oraz wykonujemy przeprowadzki. ŁADUNKI o wadze do 1,3 T Zapraszamy do współpracy stałej i jednorazowej! KONTAKT: tel: 518 656 822 www.tanitransport.waw.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - przedsprzedaż
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!