REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Anna Dunin - Brzezińska

13.05.2015 10:49

Dzień dobry,
Chciałabym sprostować zawartą w tekście informację dotyczącą tego, iż na Odolanach zostały zgłoszone tylko 3 projekty.
Jestem autorką niewymienionego wyżej projektu, który dotyczy stworzenia na Odolanach Centrum Rozwoju Lokalnej Społeczności.
Celem projektu jest tworzenie instytucji wspierającej rozwój społeczności lokalnej Odolan. Centrum Rozwoju Lokalnej Społeczności pozwoli na pobudzanie mieszkańców do wspólnego działania, wzmocnienie więzi sąsiedzkich, poprawę jakości życia oraz ułatwienie rozwiązywania problemów, które napotykają mieszkańcy naszej części Woli.
Pozdrawiam,
ADB

 Dominik Gadomski

13.05.2015 11:44

@Anna Dunin-Brzezińska
Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że Pani projekt jest spoza Odolan. Za karę napiszę o nim oddzielnie.

# Grzegorz

13.05.2015 17:47

To jakieś totalne nieporozumienie! Park Zielone Odolany, który od dawna był obiecywany przez Dzielnicę i jest "zgodny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego" to nie ten teren przy ul. Ordona! Tylko działka przy ul. Sowińskiego! To w sprawie terenu pomiędzy Karlińskiego, Sowińskiego i Jana Kazimierza trwały konsultacje społeczne i powstał projekt parku.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA