REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Ortodonta

# ika

10.09.2003 05:15

Witam.
Mam pytanie odnośnie ortodonty, czy zna ktoś i mógłby mi polecić dobrego ortodonte dla dziecka.
Z poważaniem ika.

# ergo

10.09.2003 13:01

chcesz isc prywatnie czy państwowo?

# FILIPE

10.09.2003 22:54

MAM SZWAGRA PRZYSZLEGO ORTODĄTE JEST SPOKO

REKLAMA

# ika

11.09.2003 03:58

Na przyjęcie z państwowego portfela nie liczę bo musiałabym długo czekać. A zależy mi na czasie, ponieważ dziecko ma już stałe zęby niezbyt proste, więc sam rozumiesz.
Szukam ortodonty prywatnego z kilkuletnią sprawdzoną praktyką.Jeśli kogoś takiego znacie godnego polecenia to będę wdzięczna.

# szepyr

11.09.2003 11:23

o to chyba masz sporo kasy skoro chcesz prywatnie, moj syn chodzi państwowo coprawda dopiero po czwartej wizycie zalozyli mu aparat ktory prywatnie kosztowałby sporo kasy

# ika

12.09.2003 02:36

Ale ja nie pytam o cene tylko o dobrego ortodontę.
A wychodzę z takiego założenia, że nie bedę oszczędzać na dziecku:).Trudno są róznego typu wydatki a ja mam właśnie taki i chciałabym dobrze zaiwestować:).

REKLAMA

 wwojtek84

28.04.2017 12:31

A słyszałeś może o http://fachowydentysta.pl/uslugi-ortodoncja/? Słyszałem, że podobno mają świetne podejście do dzieci :)

# Kamilka75

18.11.2018 13:19

Ortodontów w każdym mieście kilku jest, ale sądzę, że zależy Ci na najlepszym, dlatego nie pytaj na forum, a poszukaj w sieci. Ja tak poznałam ten gabinet http://www.ortolingwa.pl/ w Krakowie i to do niego zamierzam się wybrać z moją córka, która ma problem ze zgryzem. Słyszałam, że są najlepsi w całym naszym kraju.

# Forumowicz

28.01.2019 23:24

Jeżeli szukasz ortodonty dla dziecka to ja w pełni polecam Ci umówić się na wizytę do tego gabinetu stomatologicznego http://ewapawlak.com.pl/ Jest położony blisko warszawskiej dzielnicy Białołęka.

REKLAMA

# oleska11

06.05.2019 11:25

świetni ortodonci są w Corten Medic (mają kilka placówek z tego co mi wiadomo, ja chodzę na Makolągwy) i robiłam u nich aparat estetyczny kryształowy - wiadomo, ze koszt ale w końcu mam piękny uśmiech! i nie żałuję tej decyzji

 directo

06.05.2019 12:26

witam

 counter

07.05.2019 11:27

siema wam

REKLAMA

 Pani Wiosna

24.05.2019 22:32

Wiosna zapewni dobre wynagrodzenie i godne starzenie. Płaca minimalna powinna wynosić w Polsce 1000 euro.#wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# izzy93

01.11.2019 22:13

Ja mogę polecić Rock Your Smile, mają placówki w kilku miejscach w Wawie. Ja akurat chodzę na Pradze do dr Krakowiak. Klinika jest bardzo dobra, nowoczesna, prowadzą leczenie zgodnie z najnowszymi osiągnięciami. Personel kompetentny, można liczyć na profesjonalną pomoc i leczenie na najwyższym poziomie.

# zigga

26.03.2020 17:25

ja chodzę od jakiegoś czasu do Centrum Demed i badzo sobie tam chwalę ortodoncję! wygodnie i bardzo komfortowo! jestem zadowolona!

REKLAMA

# lidkasz

20.04.2020 21:55

Rock Your Smile. Gabinet dowolny, wszędzie mają super specjalistów. Ja chodzę do dr Gatkowskiej. Centrum ortodontyczne ze świetnymi opiniami, nie bez powodu :) Kompetentne osoby tam pracują, mają jasne zasady i warunki leczenia w oparciu o plan.

# marek32

31.05.2020 16:11

Zgadzam się z przedmówcą! Chodzę do Rock Your Smile do dr Chruściel i bardzo jestem zadowolony. Super wiedza, doświadczenie, zaangażowanie w leczenie pacjenta. Do tego sposób organizacji leczenia jest bardzo prokliencki. Moim zdaniem miejsce godne polecenia na 200%.

 anna78

01.10.2020 10:40

Ja będę zaczynać dopiero leczenie, ale właśnie do Rock Your Smile się umówiłam, bo opinie mnie przekonały. Nie tylko te z internetu, ale też od znajomych, bo dwie osoby tam się leczą i bardzo sobie chwalą.

REKLAMA

# Ula

25.10.2020 11:04

Ja polecam ortodontę z Eurodental.

# Danuta99

24.11.2020 15:46

A ja jeżdżę do Wrocławia do Unident Union do dr Iwony Gnach-Olejniczak i jestem bardzooo zadowolona z leczenia! Mimo że jestem po 40 to leczenie przebiega bardzo dobrze a pani dr jest w nie bardzo zaangażowana

# Temek09

25.11.2020 17:04

Mogę polecić w Warszawie na Woli Orthovision, gdzie chodzę regularnie do dentysty, a mój syn do ortodonty

REKLAMA

# Kate

30.04.2021 16:16

Na Woli jest gabinet Demed, który sobie bardzo chwalę, jestem juz po zdjęciu aparatu i efekty są świetne, to było bardzo ciekawe doświadczenie i wcale nie takie zle jak sobie wyobrazalam. Jak sie trafi na dobrego ortodonte to noszenie aparatu wcale nie jest uciązliwe

# trellka

29.05.2021 18:45

Rock Your Smile - polecam. Już kończę leczenie ortodontyczne u nich i jestem bardzo zadowolona. Leczenie trwa tyle, na ile się umawialiśmy przy podpisywaniu umowy, do tego koszty zamykają się także w ustalonej kwocie. Transparentne zasady leczenia, a przede wszystkim super efekty - za to ich cenię.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe