REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Opony jakie warto wybrać do jazdy po mieście

# Daros

28.12.2021 12:27

Cześć wszystkim!
Szukam teraz dobrej jakości opon do jazdy głównie po mieście pewnie z 80-90%, tylko weekendami zdarza nam się wyskoczyć za miasto także zimą. Nie spotykam się często z trudnymi warunkami drogowymi ale z tym oczywiście też jest różnie. Dlatego chciałbym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś wskazówki jeśli chodzi o zakup opon całorocznych, które teroetycznie są tańsze w użytkowaniu i co chwilę nie trzeba będzie ich zmieniać. Pozdrawiam i liczę na konkrety z Waszej strony!

# ErykM

28.12.2021 12:42

Trudno powiedzieć bo też zależy od budżetu na ich zakup, według mnie warto zastanowić się jednak nad wyborem dobrych opon całorocznych tym bardziej że na mieście jednak drogi są zazwyczaj dobrze odśnieżone. A jednak jak już masz zabierać się za ich wybór to warto postawić na jak najlepszą jakość wykonania żeby jednak trochę posłużyły. Zajrzyj na http://wulkanista.pl/michelin-alpin-5/ gdzie dowiecie się więcej na temat Michelin Alipn 5 których używam od roku i naprawdę daje radę. Poza tym sam producent jak zwykle niezawodny

 tdx

13.01.2022 18:40

Hej!
Myślę, że jeżeli jeździsz tylko po mieście, to zakup opon całorocznych jest w porządku. Na pewno warto wówczas kupić https://woopauto.com/sklep/opony klasy premium, np. Goodyear, Continental, Bridgestone, Michelin czy Pirelli. Posłużą Ci dłużej, a i zauważysz też różnicę na spalaniu jeżeli zdecydujesz się na klasy A/A. Jak nie wiesz które wybrać to możesz również podpytać fachowców z woopauto.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe