REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# heh

10.05.2012 11:11

Z tymi zdjęciami to cos sie komuś pomerdało - to nie na Olimpii. Prędzej bazar przy Redutowej.

# reshok

10.05.2012 20:06

Nie ośmieszajcie i zdejmijcie zdjęcia bazaru róg Górczewskiej i Olbrachta. W papierowej wersji Echa popełniliście zresztą ten sam błąd.

# kok

10.05.2012 20:10

Prezes Olimpii ma na nazwisko Parchowski a nie Tarchowski.
Pani Anno- więcej koncentracji przy pisaniu artykułów.

REKLAMA

# anna przerwa

11.05.2012 11:53

Przepraszamy naszych czytelników za złe zdjęcia i oczywiście Pana Prezesa - błąd literowy, który zaraz poprawimy.

# Wojtek Wacławek

11.11.2012 08:22

Bazar na stadionie Olimpii jest taki jak powinien być. Szkoda że tylko w niedzielę.
Mnie interesuje ta część bazaru bardziej naturalna... Ja tam często chodzę w charakterze kupca - często kupię jakąś staroć. To że ludzie tam sprzedający - sprzedają towar wyrzucony przez kogoś to dobrze, bo skąd tanio można wziąć towar i to czasami bardzo cenny. Towar na Olimpii jest tańszy o wiele od tych sprzedawanych na Kole - poza tym oryginalny. Że ci biedni ludzie sobie coś wypiją - noto co ? Taki to już folklor, zaręczam są oni bardzo spokojni, cisi i bezpieczni. Kto wybrzydza nich nie chodzi.. A jak jest błoto to niech założy kalosze, o oświetleniu nie ma co mówić - handlarze wcześnie odchodzą i to kiedy jeszcze słońce świeci...
Wg mnie nic nie zmieniać... bo ludzie przeniosą się tam gdzie im będzie lepiej.

# Bazar Olimpia

17.03.2014 02:03

Zapraszamy na stronę internetową bazarku na Olimpii: http://www.bazarolimpia.pl
Aktualności, cenniki i regulamin bazaru.

REKLAMA

# Zatroskany

13.05.2016 17:37

Hmmm pisze się tutaj o przenośnych toaletach, gdzie one są?, ja osobiście żadnej nie spotkałem, za to obserwowałem znakomite akcje straży miejskiej łapiących i karających ludzi za siusianie w parku,co do koszy powinny być, albo jakieś wyznaczone miejsca do wyrzucania śmieci,przecież oszczędziło by to pracy ludziom sprzątającym,ostatnia rzecz błoto, to są warunki urągające dla ludzi którzy tam przychodzą, nie mówię tu o utwardzeniu, ale parę ciężarówek żwiru rozwiązało by problem, czy to dużo?

# qvertz

02.06.2018 20:18

Ucywilizowanie, czyli w domyśle - likwidacja i budowa apartamentowców. A opinie "służb" to można sobie wsadzić w "skarpetki". Oni nie mają prawa niczego opiniować, tylko służyć. I nie mądrzyć się.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA