REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Nikola

05.04.2022 17:51

Bynajmniej dobrze. A co jeśli dziecko zobaczy pana czy paniom z piwem? Może też będzie chcieć!! Jestem mamom czwurki i nie chcę piwa na ulicy.

# Coldwawa

06.04.2022 01:39

Wracaj do szkoły na powtórkę języka polskiego.
Mamo czwurki.

# Przeszlymniedreszcze

06.04.2022 08:16

#Nikola napisał(a) 05.04.2022 17:51
Bynajmniej dobrze. A co jeśli dziecko zobaczy pana czy paniom z piwem? Może też będzie chcieć!! Jestem mamom czwurki i nie chcę piwa na ulicy.

Proszę powtórzyć język polski. Końcówki ą, ę, on oraz ortografię. Można robić błędy ale są pewne granice. Zwłaszcza gdy jest się matką i przekazuje się swoją wiedzę dzieciom. Potem dopiero proszę się wypowiadać na tematy wychowania mieszkańców Warszawy.

REKLAMA

# mondry jendrek

06.04.2022 13:16

U mnie we wsi ja skonczylem jeno 3 klasy podstawufki a teras pracuje w NBP i tam fszyscy muwia, ze ta inwlacja to moja wina ale jak moja jak to wina sfiata. Tak powiedzialem w twp.

# Marian

06.04.2022 14:04

Sami idźcie do szkoły jak nie rozumiecie kontekstu. #Nikola wrzucił/a prześmiewczy tekst a gamonie się podniecają.

# qvertz

06.04.2022 19:07

I słusznie. Bulwary nie są miejscem na legalne dawanie sobie w dekiel. To ma być miejsce kulturalnego wypoczynku, a nie totalnej imprezowni. Alkohol można wypić w knajpach i klubach. Tam jest na to miejsce.

REKLAMA

# nnn

06.04.2022 21:34

#qvertz napisał(a) 06.04.2022 19:07
I słusznie. Bulwary nie są miejscem na legalne dawanie sobie w dekiel. To ma być miejsce kulturalnego wypoczynku, a nie totalnej imprezowni. Alkohol można wypić w knajpach i klubach. Tam jest na to miejsce.
Przecież trzeba się czymś znieczulać siedząc nad ściekiem zwanym Wisłą.

# nnn

06.04.2022 21:35

#Coldwawa napisał(a) 06.04.2022 01:39
Wracaj do szkoły na powtórkę języka polskiego.
Mamo czwurki.
Nie ma czasu na naukę, piąte w drodze.

# Wredny Kocur

07.04.2022 15:43

Zawinąć w gazetę, czy w nosidełko termiczne na szyję i już moża. :)
Argument "Bulwary nie są miejscem na legalne dawanie sobie w dekiel" się zgadza - akurat żadne miejsce publiczne nie jest ALE tu nie chodzi o zapijanie mordy, tylko sączenie browarka. Od osób przeginających jest policja i odpowiednie paragrafy.
Moim zdaniem pies jest pogrzebany tu: "w znajdujących się na bulwarach restauracjach można kupić piwo bez żadnego problemu, oczywiście za znacznie wyższą cenę, niż w sklepie" i już wiadomo kto miał ból d.

REKLAMA

# Powiśla

08.04.2022 18:46

Problemem jest to, że nie dzieje się to w dzielnicy biurowców tylko w miejscu, gdzie mieszkają ludzie. Największy zlot żaglowców w niemieckiej Kilonii jest organizowany z poszanowaniem cieszy nocnej. O godz 22 przychodzi policja i proponuje transport do imprezowni albo mandat za zakłócanie ciszy. Póki u nas tak to nie będzie działać to każde takie miejsce będzie męka dla mieszkańców i będą protesty. Nikt nie chce mieć wychodka pod domem i zasłaniać dzieciom oczu wracając do domu, bo jakiś imprezowicz postanowił załatwić swoje potrzeby fizjologiczne pod czyimś oknem albo centralnie na bulwarach. Brakuje u nas prawa i kultury społecznej na takie imprezy, bo każdy jest ok, ale tym nie ok uwagi nie zwróci.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA