REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

oddanie mieszkań komunalnych 2013r

# załamana

30.01.2013 15:03

Czy ktoś wie o przydziale mieszkań komunalnych na ul. Marywilskiej 44 c?

 tarantula01

31.01.2013 09:36

Wg moich informacji nie ma jeszcze takiej listy przydziałów. Chyba, że już są, a nie zostały udostępnione radnym.
Pozdrawiam

 tarantula01

31.01.2013 09:36

Wg moich informacji nie ma jeszcze takiej listy przydziałów. Chyba, że już są, a nie zostały udostępnione radnym.
Pozdrawiam

REKLAMA

# załamana

31.01.2013 12:38

Naczelnik Bożek twierdzi że z listy dostaną tylko dwie rodziny!!!

# za%u0142amana

31.01.2013 12:40

Czy ktoś śledzi te listy ? Cały czas są pomyłki?

# fela

24.05.2013 10:43

co się dzieje z przydziałem lokali komunalnych przy ul MARWILSKIEJ 44 c .blok jest oddany i stoi pusty , kto ponosi koszty takiej polityki i gospodarki ,ludzie czekają na mieszkania .Wszystko jest owiane tajemnicą.,nic nie można się dowiedzieć,przecież to nie prywatna posiadłość WŁODARZY NASZEJ DZIELNICY!!!!!!

REKLAMA

# komunałek

24.05.2013 11:11

nie mam samochodu, na wakacje nie jezdzimy - zastępuje nam mała działka - ale mam za to mieszkanie na które odbieraliśmy sobie z ust- a tu kolejka do mieszkań komunalnych - zaraz po zasiedleniu - pojawią się dobre samochody, biednym mieszkańcom komunalnym będą dowozić pizze a póżniej wakacje gdzieś w Azji południowo- wschodniej.

# wk... kredytobiorca

24.05.2013 11:18

#komunałek napisał(a) 24.05.2013 11:11
nie mam samochodu, na wakacje nie jezdzimy - zastępuje nam mała działka - ale mam za to mieszkanie na które odbieraliśmy sobie z ust- a tu kolejka do mieszkań komunalnych - zaraz po zasiedleniu - pojawią się dobre samochody, biednym mieszkańcom komunalnym będą dowozić pizze a póżniej wakacje gdzieś w Azji południowo- wschodniej.

Racja!!! Najwyższy czas skończyć z tym cwaniactwem i mieszkankami na koszt podatników, którym brakuje kasy na własne raty! Może lepiej sprzedać te mieszkania na Marywilskiej (i nie tylko), a pieniądze przeznaczyć na jakąś inwestycję, która będzie służyć wszystkim, np. szkołę, basen, boisko czy przychodnię.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024