REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Odblaskowa odzież BHP

12.02.2019 14:24 androg
Witajcie, poszukuję producenta wysokiej jakości odzieży ochronnej. Muszę wyposażyć swoich pracowników w nowe ubrania robocze. W tym roku chcę zainwestować w najlepsze produkty. Czy ktoś z Was posiada godne polecenia źródło? Ze względu na specyfikę pracy (zakład produkcyjny), muszę kupić odzież odblaskową i bezpieczne obuwie robocze.
Pozdrawiam
13.02.2019 09:03 #lenka
Ja zaopatruje ludzi w Fastpol Ivest. Zdecydowanie bardzo dobra jakosć materiałów i cena :)
18.11.2019 09:27 #Sowinski
A sprawdzaliście fastpol invest? Od niedawna korzystam z odzieży bhp od nich i jest naprawdę niezła.
09.12.2019 07:59 #serpent
Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom odpowiednią odzież bhp. Odzież robocza ma za zadanie zabezpieczać przed czynnikami, które nie zagrażają zdrowiu pracownika, np. w celu zastąpienia własnych ubrań pracownika przed zabrudzeniem lub zniszczeniem. Do takiej odzieży zaliczamy: kurtki, odpowiednie spodnie czy kamizelki. Jeśli pracownik pracuje w nocy , pracodawca musi mu zapewnic odzież odblaskową, która bedzie zapewniała dobrą widoczność.

Na stronie jest kontakt do dobrej hurtowni odzieży roboczej Ferpol:
www.ferpol.pl

W sklepie powinni doradzić jakie ubrania robocze dla pracowników będą najlepsze.
16.12.2019 11:35 #Pablitooo
W tego typu odzieży sprawdzi się firma fastpol invest , mają duzy wybór i niskie ceny a myślę że to bardzo istotne kwestie.
REKLAMA
13.02.2020 14:52 goryl
Odzież odblaskową znajdziecie również na stronie Protego.pl, dokładnie tutaj: https://protego.pl/ są np. kamizelki. Ale wiem, że były też kombinezony i bluzki. Powiem Wam, że ceny są fantastyczne. Warto zajrzeć.
28.02.2020 10:06 #Marek123
Możliwe, że znajdziesz w fastpol invest. Swoją drogą, bardzo dobra firma
16.03.2020 15:30 #Tomasz1
Polecam firme fastpol invest. Dobra jakość ubrań i duży wybór.
26.03.2020 13:20 #Borys123
NAJLEPSZA JAKOSC ODZIEZY BHP DOSTARSZA FIRMA FASTPOL INVEST, POLECAM.
02.04.2020 21:42 #dany
Szeroki wybór jest w tym fastpol jak tak patrzę. Widzę że sporo pozytywów, więc myślę że warto rozważyć zakup u nich.
REKLAMA
05.05.2020 15:47 #Tromba
Z fastpol zamawiałem ostatnio buty i jak do tej pory w warsztacie dobrze się sprawują, co do odzieży to kiedyś zamówiłem i też była ok.
06.05.2020 14:02 #majkelo
A masz już szafki ubraniowe dla pracowników? Solidne, metalowe, z zamkiem i ławką znajdziesz na https://www.fami.com.pl/. Każda szanująca się firma powinna być wyposażona w szatnię, gdzie pracownik może się przebrać.
03.06.2020 18:48 #Kamil91
Od dawna zamawiam na https://bhpfast.pl/ i jest naprawdę ok. I cenowo i jakościowo. Przy większych zamówieniach jak się podbije to można jakiś rabat ogarnać.

31/1630 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA