REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jelonkowy

28.06.2022 08:41

W amfiteatrze zamknięto publiczną toaletę, z której można było skorzystać, bo ratusz nie poradził sobie z zarządzaniem. Takie mają kompetencje. Zamiast tego są srajbudki. XXI wiek na bemowie w wykonaniu radnych dzielnicy. Jest im wygodniej jak nie ma, albo nie działa, więc wody nie ma i nie będzie.

# Kocur

28.06.2022 09:53

Bo na srajbudkach zarobi zaprzyjaźniona firma, a na publicznych toaletach nikt nie zarobi. Niedługo w metrze zamkną, postawią tojki na słońcu przy każdym wejściu i będzie git. Szczanie pod chmurką mnie, jako żeglarza nie rusza ale w sensie percepcji miasta, nie jest to widok godny pocztówek i ciepłych wspomnień. Pal licho w lato - w zimę gorzej jak liście znikają.
Człowiek planując kilkugodzinny spacer musi niczym właściciel elektryka stacje ładowania, myśleć gdzie po drodze będą krzaczory, bo i na stacjach metra czynne do 22 - potem już się mieszkańcom nie chce przecież. Ostatnio zwiedzałem muranów i trochę woli - powodzenia w okolicach placu europejskiego, jeśli na metrze już nie da rady.

# Wodnik szuwarek

28.06.2022 23:16

Ta woda na Bemowie to jakieś fatum - fontanna przy Radiowej nie czynna ( chociaż radny zanurkował , nadal nie wiem za czyje pieniądze) a teraz fosą też słucha. Nawet nie ma wody żeby grille zgasić , te ochoczo rozstawione przez władze dzielnicy pomimo starań UE o czystość powietrza tlą się do rana

REKLAMA

# on_off

29.06.2022 08:33

Ponad 209 tysięcy złotych rocznie zarabiaja burmistrzyni Bemowa Urszula Kierzkowska - Czyli wiącej niż prezydent miasta... za co ja się pytam?

# pZz

29.06.2022 10:16

@Kocur W Warsaw Spire masz elegancki kibelek z mydlem bananowym ;)

# Przekop Bemowa

29.06.2022 20:20

Najbliższe oczko z wodą jest w Berlinie. I to powinno wystarczyć.

REKLAMA

# Crt

29.06.2022 22:16

Jeśli najelepszą receptą na kaca jest klin, najelepszą receptą na recesje jest fontanna.

# Perskie oko

27.07.2022 07:53

Moja żona ma piękne kakaowe oczko bez kakao tylko z kałem
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024