REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowy Białołęcki Zarząd

# yyy

13.12.2006 18:12

Mamy nowe władze, Burmistrz jak na premiera przystało wygłosił piękne expose, z-ca zaapelował cytując gen. Andersa do wspólnej pracy. Teraz będzie wszystko szło jak po maśle.
Pani Prezydent jak donosi Echo zamierza z racji złego przetargu ogłoszonego przez PiS, (żeby sobie dać czas na poprawe odłożyć go w ogóle na jakieś 2 lata).
B. Włodkowski zaczyna krytykę byłego zarządu (w tym swojego szefa)od wystąpienia na sesji w imieniu dyrektora BOKu, na łamach Echa krytykuje OPS za nagradzanie lokalnych notabli.
Tą nie zorientowaną radną z artykułu była jego koleżanka z Gospodarności- radna 3-ech kadencji Ewa Kołaczyk.
Czy p. Włodkowski zmienia klub Gospodarności na PO ???

# ciekawska

13.12.2006 18:45

Gratuluję stanowiska panu Opolskiemu. Chciałabym jednak wiedzieć, jakie ma doświadczenie, jeśli chodzi o oświatę. Dobrze byłoby bowiem, by wiedział, jak odpowiedzialnego podjął się zadania. Takie będą rzeczpospolite ...

# Bezpartyjny

13.12.2006 19:53

Z tego co słyszałem, to pan Opolski jest emerytowanym oficerem WP, a więc fachowiec od oświaty co się zowie....

REKLAMA

# trochę wiedzący

13.12.2006 23:21

Oprócz tego co pan slyszał dobrze byłoby żeby coś na temat opiniowanego przez Pana przeczytać .Prawie 30 lat zajmował się szkolnictwem wojskowym ,szczególnie jego organizacją ,kierowaniem i zarządzaniem.Był kuratorem sądowym dla nieletnich, skończyl studia podyplomowe o kierunku pedagogicznym na Wydziale Nauk Humanistycznych w AONie.Informowal o tym kandydacie burmistrz.Poza tym w swej wieloletniej pracy samorządowej dał się poznać jako normalny..

 Włodkowski B.

14.12.2006 14:50

Występowałem przede wszystkim jako radny, były Przewodniczący Rady Prog. BOK oraz mieszkaniec. Wolę, aby BOK zajmował się kulturą, nie "ukulturalnianiem" prawnych ambicji zarządcy budynku. Natomiast zwracanie uwagi na sprawę konkretnej placówki - winno być w jakimś stopniu uzgodnione z dyrektorem (winny więc byłem informację, że Dyr. Służewski wie o moim wystąpieniu, a cała sprawa nie jest powodowana Jego zaniedbaniem).
Nie krytykowałem Zarządu, zresztą powiedziałem, że nie moją rolą jest rozliczanie. Istota bycia radnym - to tworzenie DOBRA. Niezależnie od poglądów politycznych i przynależności partyjnej. Dziwi mnie tylko reakcja vice (teraz juz Rady) P. Ostrowskiego - ani to było potrzbene, ani merytoryczne, a takie... zaściankowe. Tym bardziej, że PiS i Gosp. stały się swoistą opozycją.
Ukłon w tym momencie dla P. Półrolniczaka za błyskotliwe wykorzystanie sprawy... Strasznie szkoda, że
Wielokrotnie podkreślałem, że przede wszystkim zależy mi na realizacji DOBRA społecznego, nie na dziwnie pojmowanej "lojalności" partyjnej. Jeśli ktoś z Gosp. zrobił / robi coś źle - mam odwagę o tym powiedzieć. Sam też poddaję się pod krytykę.
Co do krytki OPS w zakresie Białołęckiego Dnia Wolontariusza - myślę, że yyy powinien zwrócić uwagę na istotę problemu, natomiast dziwi mnie skupienie sie na odszyfrowywaniu kto siedział obok nie. Widać yyy nie do końca bystry, bo fotel zmieniałem kilka razy... A Pani Ewa Kołaczyk moją koleżanką nie jest: nie utożsamiajmy koleżeństwa ze startowaniem z list jednego ugurpowania. Cały czas jesteśmy per "Pani/Pan".
Jeszcze jedno - ja nie podałem nazwiska.
Podkreślam cały czas: istota dotyczy SAMYCH WOLONTARIUSZY.
Co do "zmiany barw" - uwaga, uwaga! Wybory się skończyły. Zacznijmy działać, nie zmieniać wizytówki.

# ciekawy

14.12.2006 19:29

Mam pytanie do Bartka
O jakich lokalnych notablach m ówiłeś na sesji i jakimi nagrodami byli oni nagradzani przez OPS?
Czy możesz to podać do publicznej wiadomości?

REKLAMA

 Włodkowski B.

14.12.2006 22:55

Na sesji nie mówiłem o notablach. Zresztą tego słowa użył yyy, mieszając 2 sprawy.
Kwestii "notabli" dotyczy mój tekst w najnowszym "Echu". I nie chodzi tutaj o nagrody, ale o wolontariuszy, których należy traktować zawsze z największą uwagą, starannością...
Zresztą odsyłam do tekstu.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy