REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowodworska?

# Megi123

21.03.2005 11:04

Czy ktos wie, czy Nowodworska bedzie zreperowana (najlepiej trwale)? Obecnie slalomy, ktore trzeba uskuteczniac, zeby ominac dziury sa zagrozeniem dla ruchu samochodowego, pieszych, samochodow w ogole.... Tam sie nie da ani jezdzic, ani chodzic. Od momentu, kiedy wokol jednej z najwiekszych dziur postawiono slupki, nic sie nie zmienia.... Lataczy jak nie bylo tak nie ma, za to wyrw przybywa.

# Andrzej

21.03.2005 14:01

Łataczy???
Chyba debil by kolejny raz wysłał tam łataczy. Przecież byli tam na jesieni i co? - wystarczyło na miesiąc a potem jeszcze gorzej ta droga wygląda. Kto wyrzuca w błoto NASZĄ kasę na takie łatanie. Przecież wiadomo że to tylko doraźne rozwiązanie a kasy na pewno kupę kosztuje!!! Przypuszczam że za kilkakrotne łatanie tego samego zrobili by nową drogę!!! Dlatego też ŻĄDAM: KONIEC Z FUSZERKĄ!!! Zróbcie w końcu coś raz a pożądnie!!! Domagam się w końcu gruntownej modernizacji tej drogi, bo ponowne wysłanie tam łataczy zakrawać będzie na kryminał za marnotrawienie naszych publicznych pieniędzy.
A może ktoś wie gdzie można wysłać list o tej treści? Czy jest to droga gminy, dzielnicy czy kogo tam jeszcze?

# Andrzej

22.03.2005 08:35

No i stało się to czego się obawiałem. Dziury zasypali żwirem, i żeby samochody go nie rozjeździły zrobili objazd!!! To już parodia. Skoro zamknęli ulicę to można chyba przystąpić do remontu. W nocy był chyba ostatni przymrozek więc na co czekacie? Zaczynajcie!!!
Chyba zbyt wielki optymizm mnie naszedł...

REKLAMA

# Megi123

22.03.2005 12:04

Napisac/zadzwonic mozesz do ztm (maja swoja strone internetowa), ale nie wiem, czy to cos da, bo kiedys dawno widzialam wypowiedzi ztm, ktory mowil, ze owszem, oni chcieliby te droge normalnie wyremontowac, ale mieszkancy/wlasciciele dzialek przy nowodworskiej, sie nie zgadzaja. Dlaczego? Bo, podobno, uwazaja, ze jak droga bedzie ladna i bez dziur, to wiecej samochodow bedzie tamtedy jezdzic i beda miec halas.
Zarzad Drog twierdzi, ze polozyliby asfalt dzwiekochlonny, ale to nikogo nie przekonuje...
Mimo to, mysle, ze droga powinna byc wyremontowana porzadnie, bo tam nie tylko jest niewygodnie samochodom, ale najbardziej to niebezpiecznie dla pieszych, ktorzy chodza ulica, bo chodnikow brak...

# Megi123

22.03.2005 12:24

chodzilo mi o strone ZDM, nie ztm. Sorry!
www.zdm.waw.pl

# grubciu

30.03.2005 18:06

Nareszcie mi sie podoba ulica zamknieta cisza pod oknami i normalnie mozna po niej przejsc oby tak dalej !!!!!!!!!!!!!!!! do konca swiata !!!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe