REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowe władze dzielnicy- obstawianie

# Hazardzista

22.06.2006 20:48

Cztery lata temu wzbudziło to duże zainteresowanie-moze powtórzmy totolotek. A moze Echo zorganizuje loterie z nagrodami?
Ja obstawiam ze w nowej radzie (23 osobowej) znajdzie sę 8 radnych PO, 7 Pis, 6 Gospodarności i 2 Sld. Rządzic bedzie Po-Pis z poparcie gospodarności. Wybrani radni to: Pis Stańczyk, Oracz, Ostrowski, Bruliński lub Filipowicz,Włodkowski,Świtalski, Oszmian, Paster lub Zientecka. Po- Kaznowski, Woźniakowska,Bucholski,Pelc- (pozostała czworka to jacys młodzi lub Kozłowski, Pusz i Teresiak). Gospodarność Smoczyński, Majlert, Semetkowski, Witecka plus jakies nowe twarze. SLd Polit i Przybylski.
Zarząd: Kaznowski lub Woźniakowska burmistrz, vice Oracz lub Ostrowski i Janik.
Przewodniczący rady Smoczyński lub Włodkowski.

# antyoponiarz

23.06.2006 00:28

Bruliński hahahahahahahahahaha!!!

# kossa

23.06.2006 10:47

Hazardzista - postawiles jak w rosyjskiej ruletce przy pelnym magazynku. Co do kandydatur to :
PiS-Stańczyk do Rady W-wy,Zientecka (lepiej zeby się nie pokazywała przed oddaniem kluczy od mieszkania )Oracz i Ostrowski mają ambicje,pozostali to mizeria,
Po-Kaznowski to płyta przegrana,Wożniakowskado Rady W-wy,Teresiaktak jak Kaznowski,
Gospodarność-formacja nieżywych schabów choć Smoczyński i Semetkowski mają doświadczenie jak z innych zrobić ptaka to czas ich już mija.Majlert szkoda słów.
Lewica-choc ich nie znam to myśle że ugrają więcej.Ile? też nikt nie wie.
Zarząd:Kaznowski i Wożniakowska (przepraszam ale czy Ty dziś spałeś ? )Kaznowski -zero decyzji,Wożniakowska bez kwalifikacji,
Widać żeś z PO bo tak ich ustawiasz.O przewodniczącym -brak wiedzy.

REKLAMA

# antyoponiarz

23.06.2006 15:48

BRULIŃSKI PREMIEREM WESPÓŁ Z LEPPEREM!!!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHHA

# Maria

24.06.2006 07:13

Tylko nie Ostrowski...już dośc ze swą ekipą namieszał . Czy byliście kiedyś na dyżurach radnych PISu??? Polecam. Z częścią pogadasz jak ze starą kadrą biurokratów komuny, czyli słynne - CO CHCIAŁ??? Inni Cię wysłuchaja ale dla twego świętego spokoju
- a na czym polega ich " interwencja" . No na napisaniu świstka papieru i dalej niech sie dzieje wola boża. Taki prym w nic nie robieniu wiedzie Oracz i Stańczyk. Jeżeli chcesz być idealnie olany to zapraszam na dyżury!

# Piotr Oracz

24.06.2006 09:37

Mario, nie pamiętam abym gościł ciebie na swoim dyżurze (jeżeli takie jest twoje prawdziwe imię). Prosze abyś, nie mówiła nieprawdy. Wszystkich którzy chcą się przekonać, jak wygląda jakość kontaktów radnego Oracza z mieszkańcami proszę o kontakt na adres mailowy: poracz@poczta.fm lub o kontakt za pośrednictwem Sekretariatu Rady pok. 123 w ratuszu tel. 0-22-51-03-110, 0-22-51-03-109 w celu umówienia spotkania. W okresie wakacji radni zazwyczaj nie pełnią dyżurów stacjonarnych.
Wielokrotnie starałem sie docierać z informacją o dyżurach do mieszkańców z mojego okręgu poprzez ogłoszenia rozklejane na klatkach. Bardzo cenię sobie kontakt z mieszkańcami, przecież do tego zostałem przez wielu z nich wybrany.
Pozdrawiam i zapraszam

REKLAMA

# Piotr Oracz

24.06.2006 09:40

I jeszcze jedno. Standart obsługi w stylu: Czego? "Co chciał?" jest mi obcy, chociaż doświadczyłem go we wczesnych latach dziecięcych w kraju który nazywał się PRLem.
Naprawdę mój sposób bycia i myślenia jest z innej bajki niż ten który opisuje Maria.
Przekonajcie sie! Zapraszam

# z ul. Pancera

24.06.2006 13:18

hahaha- owe plakaty radny Piotruś postanowił rozklejać kiedy nie wiadomo było jeszcze czy wybory bedą na wiosnę czy jesień...
Z upodobaniem komentowaliśmy z sąsiadami jak to chłopak POSTANOWIŁ SIĘ UKATYWNIĆ! Szkoda panie radny że w ostatnim momęcie przed wyborami. Na szczeście nasza sprzątczka ( A MIESZKAMY NA PANCERA ) skomentowała to krótko..." Dostał nagle objawienia" i pozdzierała owe nawoływanie do "współpracy przed wyborczej" szybciutko! - Panie radny, Piotrze odejdziesz do historii na Białołece! Poniekąd nie tylko jakaś tam " maria" czy mówi prawde czy też nie...o Twej działalności ale wszyscy wiemy ze się niesprawdziłeś! Szukaj sobie roboty,chłopcze.

# antypis

25.06.2006 12:57

OOOO widze że ktoś poruszył kwestię plakatów -" Aktywnego Oracza". Uwaga przestrzegam - będzie szukał sprawce bez ustanku
właczy do poszukiwań nawet władze - by dociec kto chce go usunąć z tak zaszczytnego stanowiska jakim jest radny dzielnicy. Uwaga, to demokracja Cię zdetronizuje , jaśnie panie Oracz. A niech tylko sprzątającym panią się coś stanie ... ( stracą prace )

REKLAMA

# Piotr Oracz

25.06.2006 23:42

Szanowni mieszkańcy osiedla Pancera (mojego rodzinnego osiedla) pragnę poinformować, że zaproszenie na swoje dyżury rozklejam zazwyczaj 2 razy w roku (najczęściej w okolicach świąt z życzeniami dla mieszkańców) i robię to od poczatku kadencji 9czyli od 2002 r.). Ostanim razem także było to związane ze Świętami Wielkanocnymi a nie z zawirowaniami co do terminów wyborów (chociaż wtedy i tak termin wyborów samorzadowych i tak był przesądzony).
Radzę uważniej czytać ogłoszenia. Może sie zdarzyć, że ktoś nie zauważy Świąt Wielkiejnocy, ale taka osoba to raczej nie jest mój elektorat. Posrtaram sie zwiekszyć czcionkę ;)
Do kontaktu z moją skromną osobą zapraszam jednak wszystkich (szczególnie Pancerniaków).
Pozdrawiam wszystkie sprzątające Panie. Naprawdę nic sie nie stanie jak moje zaproszenie powisi chociaż pół dnia. Tyle bzdurnych ogłoszeń na klatkach wisi i nikomu to nie przeszkadza.
Spokojnie nie mam takiej władzy i ochoty żeby kogos zwalniać. Ja nie ale prezes spółdzielni to ho ho.

# playgirl

25.06.2006 23:56

Ten Piotr Ooooraacz jest taki... poodniecająaącyy.

 Matka_Sławka_z_Gdańska

26.06.2006 08:43

... ale zyciorys ma zabagniony dziecinstwem w PeeReLu.

REKLAMA

# Wiesia z Mezem

26.06.2006 10:44

Zebys ty chociaz mial taka piekna karte z dziecinstwa, jak ten mlody dzialacz katolicki z telewizji, Pan Harkal ( przeciez mowimy harkal, a piszemy charkal, rozumiecie to, prawda ?) czy jakos tak, cholera jak goraco - westchnal Moj Maz Edward unoszac leciuchno biodra na wersalce i wkladajac dlon w kalesony, zeby poprawic lepiacy sie do rowu szew...
Wieska ! Piwo, Ruro - ryknal, prezac dlon w sufit w powszechnie znanym gescie zamowienia.
Palce mial jakies takie polepione... , nic dziewnego,ze nie mogl ich rozlaczyc, zeby pstryknac zawadiacko na to zamowienie.
Jak kiedys... Szkoda.

# siekierka kurpiowska

26.06.2006 22:33

Całe szczęście, że co jakiś czas mamy wybory. Forum ożywa znacznie dzięki przypominającym się radnym. Poza tym mamy jedyną możliwość usłyszeć jak dużo nowych obiektów, przedsięwzięć powstanie w naszej dzielnicy. Szkoda jedynie, że tą dzielnicę widzimy tylko w wypowiedziach kandydatów. Puśćmy wodze fantazji...
Wspaniałe wizje sunącego pod białołęcką ziemią metra, cichobieżne tramwaje jadące wzdłuż Światowida, piękne korony drzew( jakby drzewa rosły chwilę?!) osłaniające w parkowych alejkach dzieci, które wyszły na wycieczkę do pobliskiego teatru z publicznego ( bodajże 113) przedszkola....
Dzyń, dzyń... już po wyborach... 8.00 korek na Modlińskiej - jedziemy 50 minut do Grota- nie śpimy kontrola bilecików.

# prorok-realista

26.06.2006 23:49

Niedzy marzeniami a antyutopią rozposciera sie obszar realny. Nikt nIGDy nie zbuduje za ponad 100 mln z łmetra dla 65 czy nawet [oby nie!] 100 tys.mieszkancow. Tramwaj czemu, nie to nie takie juz drogie i juz bylo... bialolecka waskotorowka. Most pn predzej czy poznije z pewnoscia -czeka na niego nie tylko Bialoleka lecz i ponad 100 tys. Legionowo.Przedszkola jak mieszkancy beda sie upominac to powstana- tu chyba realne działanie dla samorzadu dzielnicowego- reszta to dzialanie miasta plus srodki z UE. Do tego kolej srednicowa dla zielomej Bialoleki-dlaczego PKP nie miałoby siegnąc po miliony unijnej dotacji- znow silny lobbing Legionowa i okolic. A korony drzew - beda bardzo potrzebne za kilka lat, gdy w sypialmi bedzie potrzebne zycie,ale to znaczy ze je chronic i nasadzac trzeba juz. Teatr nie jest potrzebny- wystarczy oferta BOk, wsparcie sensowne dla lokalnych incjatyw-Bialoleka ma nie konkurowac z oferta W-wy tylko z niej korzystac, podobnie powinna sie otworzyc na pn,korzystac z urokow turystycznych Zegrza, Serocka czy Pułtuska. A w listopadzie beda duże korki na Grota i tak bedziejeszcze 4-5 lat. Potem bedzie juz lepiej ,acz nie cudownie.Na tym swiecie cudownie nigdy nie bedzie, ale probowac warto,

REKLAMA

# ktoś z realu

27.06.2006 19:42

Jak to mawiał mój znajomy całej wódki nie wypijesz, wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować warto...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA