REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ankieter

17.08.2020 16:55

Tą część miasta miał obsługiwać Trakt Nadwiślański. Ale też chyba został odłożony wysoko na półkę.
Chociaż pod TMP jest zostawione miejsce. Może czas powrócić?
Skoro miasto pozwala zabudować tereny na południe od TMP aż do KŻ.

# Lucjusz

17.08.2020 17:11

Bardzo dobrze. Wąska nieoświetlona uliczka nie służy do bicia rekordów prędkości.
Druga sprawa chodnik. Kiedy poszerzenie?
Trzecia sprawa tramwaj na Modlińskiej żeby mniej blaszanych puszek jeździło.

# Oleole89

18.08.2020 10:22

Jeszcze na Kasztanowej bym zrobił progi, bo nawet ścigacze tam wyją, a co dopiero samochody.

REKLAMA

# Xxx

18.08.2020 12:21

Oleole8989 chyba się zapędziłes. Mieszkam przy Kasztanowej i te ścigacze zdarzają się sporadycznie zima, latem częściej ale nie uważam że konieczne są progi zwalniające.

# Marian

18.08.2020 21:51

Szlag mnie trafia jak widzę próg i ograniczenie 30km/h.
Przez żaden próg nie da się bezpiecznie przejechać z taką prędkością. Efekt jest taki że zwalniam do 10km/h i potem przyśpieszam do 60km/h żeby mieć średnią około 30km/h

# Ja55555

19.08.2020 15:26

Marian pewnie dlatego, że te 30 to górna granica. Nikt nie każe ci tyle jechać. Za to kierowcy uważają, że jak na znaku jest wartość x to tyle właśnie trzeba jechać, nie mniej nie więcej.

REKLAMA

# Ja55555

19.08.2020 15:28

Do autora tekstu. Na całym odcinku Dorodnej jest ograniczenie do 30 nie tylko w rejonie progów

# Steee

19.08.2020 15:54

Może trzeba też pomyśleć o Czeremchowej? Kierowcy tą ulicą też omijają Modlińską i nie przestrzegają dozwolonej prędkości. Wąska ulica a jeżdżą jak idioci.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy