REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Nowe pomysły na promocję firmy: reklama mobilna

 Seeweb

13.02.2015 12:47

Myślisz o przyszłości swojej firmy? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z konkurencją? Może warto postawić na nowocześniejsze kanały promocji? Jednym z nich jest reklama mobilna. O wiele tańsza i skuteczniejsza niż bilboard na kółkach. Według międzynarodowej sieci reklamy online Interactions Europe znaczenie mobilnego marketingu już jest istotne, a jego zasięg rośnie z dnia na dzień.
Seeweb to aplikacja mobilna oparta na technologii wirtualnej rzeczywistości. Twój obecny lub potencjany klient otrzymuje ją za darmo. Dzięki niej może znaleźć to, czego w danym momencie najbardziej potrzebuje - na przykład pub, kawiarnię, sklep albo punkt usługowy. Zaraz po tym jak do Ciebie trafi, może wystawić Ci ocenę i napisać kilka słów od siebie, więc automatycznie zyskujesz rekomendację Twojej firmy w naszej aplikacji. Razem z aplikacją Seeweb możesz informować klientów o aktualnych promocjach oraz udostępnić klientom kanał, w którym będą mogli zarezerwować miejsce w Twoim lokalu.
Seeweb to przewodnik, który Twój klient może mieć cały czas przy sobie. Zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zapraszaj na wydarzenia, organizuj happy hours, przyznawaj rabaty. Zarejestruj się na www.seeweb.pl i czekaj na nowych klientów. Daj się tylko znaleźć, a klienci trafią do Ciebie sami!
Projekt Seeweb.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość

# Samantha

14.02.2015 16:10

Ja tam wolę mailing i pozycjonowanie.Ostatnio skorzystałam z usług bluenest.pl.Jestem bardzo zadowolona z ich kampanii

# Go%u015B%u0107

18.02.2015 14:37

Seeweb to przewodnik, który Twój klient może mieć cały czas przy sobie. Zaprezentuj się jak najlepiej potrafisz, zapraszaj na wydarzenia, organizuj happy hours, przyznawaj rabaty. Zarejestruj się na www.seeweb.pl i czekaj na nowych klientów. Daj się tylko znaleźć, a klienci trafią do Ciebie sami!
http://www.udraznianie24.pl poleca ten pomysł super sprawa

REKLAMA

# Agnieszka33

17.03.2015 22:45

Ja w ramach promocji swojej formy skorzystałam z pomocy http://www.arwebart.pl/. To biuro projektowe przygotowało dla mnie bardzo ciekawą kampanię reklamową, dzięki której sporo nowych osób zaczęło korzystać z moich usług, a tym samym prowadzenie działalności stało się opłacalne.

# Iwona S.

21.03.2015 00:30

Mobilność jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach, ale to nie tylko aplikacje. Mimo wszystko, nie wszyscy są podłączeni 24/7 do sieci, ba - niektórzy w ogóle nie korzystają z Internetu w telefonie. Dlatego ja wolę kontakt z klientem utrzymywać poprzez smsy. Są szybkie i wygodne, odbiorca w każdej chwili może odczytać wiadomość (w przeciwieństwie do wspomnianego mailingu). Zresztą, marketing sms znajduje całkiem sporo zastosowań w zależności od branży: http://serwersms.pl/zastosowania - warto się zapoznać :)

# amar

05.05.2015 18:54

Mi w stworzeniu strony www firmy, jak i jej promocji w sieci pomagała firma http://www.grupataka.pl/. Bardzo fajne mają podejście do klienta. Sami z siebie dużo doradzają. Współpracuję już z nimi dłuższy czas i jestem zadowolony.

REKLAMA

 liwia

27.06.2015 14:32

Dużą skuteczność ma mailing oraz kampanie sms, platforma http://serwersms.pl/ umożliwia masową wysyłkę wiadomości SMS, MMS, VMS do sprofilowanych odbiorców, także bez spamu, etycznie. Warto zadbać tez o dobry content, wartościowe artykuły są doceniane przez internautów.

# boaz

02.07.2015 00:48

Wydaje mi się że nie w każdej branży działa reklama internetowa :(

# naklejki-na-samochod

18.08.2015 13:57

Każda reklama jest dobra jeżeli odpowiednio w nią zainwestujemy :) Ale i tak myślę ze najlepszym sposobem są http://www.naklejki-magnetyczne.pl/naklejki-na-samochod,magnetyczne.html. Za reklamę płacimy tylko raz. Nie odpada przy dużych prędkościach. Zdobywamy klientów jeżdżąc po mieście. Mając duży samochód i odpowiednio duże naklejki na samochód możemy dużo zdziałać :)

REKLAMA

# Kieresz

02.09.2015 20:00

Nowocześnie można podejść do tematu i zrobić sobie filmik 60 sek najważniejszych faktów o firmie/produkcie. http://reklamowefilmy.pl

# Monne

09.09.2015 16:28

Moim zdaniem szeroko rozumiana reklama internetowa jest oczywiście jak najbardziej ok. Natomiast podstawą jest estetyczna strona internetowa. Zwróćcie uwagę na coś takiego, jak http://www.antoniloskot.com/, na której można zrobić profesjonalne zdjęcia i wstawić na witrynę. To budzi ogromne zaufanie.

# Misnu

10.09.2015 16:11

Ja bym postawił przede wszystkim na reklamę internetową we współpracy z dobra http://www.xelibri.pl/pl/projekty

REKLAMA

# xewo

10.09.2015 16:12

Ja bym postawił przede wszystkim na reklamę internetową we współpracy z dobra http://www.xelibri.pl/ wtedy są natychmiastowe efekty. Mogą też zrobić reklamę mobilną, bez problemu.

# magnesy_na_samochód

15.09.2015 18:22

dobrym pomysłem są także http://www.naklejki-magnetyczne.pl/magnesy-na-lodowke,gadzety.html ponieważ klientom podobają się takie upominki. Przeważnie każdy klient zawiesi takie magnesy na swoją lodówkę i jest duża szansa ze do nas zadzwoni / odwiedzi naszą firmę ponownie.

# dżokson

21.09.2015 11:52

Rzeczywiście taki rodzaj reklamy na bardzo duży sens, ale to warto moim zdaniem działać kompleksowo, jak to robi http://vamosmedia.com.pl/. Wtedy są dużo lepsze efekty, nie sądzicie?

REKLAMA

# leos

14.10.2015 02:41

Na pewno nie można ograniczać się do jednej formy reklamy. Mnie zaskoczyła wysoka skuteczność marketingu mobilnego, nie wiedziałem, że wiadomości sms mają tak wiele zastosowań. Dobrze przeprowadzona kampania sms-owa może zwiększyć lojalność do firmy.

# Igor87654

16.10.2015 11:23

U mnie bardzo sie sprawdziło call center po prostu
skorzystałem z poleconej przez znajomą firmę /https://ccig.pl
i zaskoczyli mnie skutecznością w dotarciu do nowych klientów ale cieszy bardzo
sprzedaż wzrosła, dobrze że sie zdecydowałem

# Igor321

16.10.2015 11:23

U mnie bardzo sie sprawdziło call center po prostu
skorzystałem z poleconej przez znajomą firmę /https://ccig.pl
i zaskoczyli mnie skutecznością w dotarciu do nowych klientów ale cieszy bardzo
sprzedaż wzrosła, dobrze że sie zdecydowałem

REKLAMA

# virovir

22.10.2015 21:02

My teraz zamawialiśmy w drukarni http://www.druk.lodz.pl/drukarnia.html pudełka z nadrukiem. W te pudełka pakujemy prezenty na targi. Wszystko to bardzo ładnie wygląda, jest praktyczne i zapada w pamięć.

 marlena25

27.11.2015 20:32

Jak na dzisiejsze czasy to jednak zaistnienie w Internecie daje największe możliwości. Teściowie korzystają z usług sprawdzonego gościa, który zajmuje się np. pozycjonowaniem stron internetowych. Dzięki temu wpisując w wyszukiwarce nazwę firmy, Wasza będzie u góry. Teść jest zadowolony z usług http://www.nowapozycja.pl. Myślę,że takich ludzi warto polecić, bo jest wiele pseudofirm, na które można się naciąć.

 karola81

30.11.2015 14:58

Reklama samochodowa to chyba kiepski pomysl. mnie raczej taka forma reklamy odstrasza niż zachęca

REKLAMA

# cxzs

10.12.2015 15:02

Prowadzę sklep internetowy z cyfrowymi produktami, np. szablony Wordpress, itp. Reklamuję się wyłącznie animacjami i filmami, które zlecam przez produkcja-filmowa.pl. U nich wiesz faktycznie, za co płacisz. Jakość światowa. Mnóstwo klientów wysyła mi maile odnośnie jakości reklamy i samych nagrań. Działam głównie na rynku międzynarodowym, a tutaj wideomarketing na wysokim poziomie to po prostu obowiązkowy wymóg. Porozmawiaj z panem Bartoszem Osmulskim. Zaufany, ogarnięty człowiek. Zespół specjalistów ogromny do dyspozycji w jednym miejscu. Jak masz jakąś konkretną wizję to ci właściwie wszystko zrobią w różnych formatach. Dużo mógłbym jeszcze pisać o jakości, ale to chyba wystarczy :) W razie czego daj znać na priv.

# gali

18.01.2016 15:45

Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google 'reklama na ulicy' sprawdźcie sami mediamanago.pl

# gali

18.01.2016 15:46

Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google 'reklama na ulicy' sprawdźcie sami mediamanago

REKLAMA

# gali

18.01.2016 15:46

Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google reklama na ulicy sprawdźcie sami mediamanago.pl

# gali

18.01.2016 15:46

Szukając pomysłu na wizerunkowy hit reklamowy trafiłem na nośniki reklamy mobilnej. Ciekawa ekologiczna koncepcja , inwestuje w kolportaż a tu dodatkowa możliwość ekspozycji naprawdę dużej reklamy Polecam, Firmę znalazłem wpisując w google reklama na ulicy sprawdźcie sami mediamanago

# Migger

19.01.2016 14:54

Moim zdaniem dobrą formą reklamy (choć nie całkiem nową) są gadżety reklamowe. Sam zamawiałem do swojej firmy kubki i kalendarze z www.extrema.com.pl i klienci, podobnie jak pracownicy są bardzo zadowoleni.

REKLAMA

# adt

23.01.2016 22:19

http://www.druk-reklamy.pl
Każdej firmie jest potrzebna reklama i zaczynając od wizytówek po plakaty czy banery czy gadżety jest to bardzo ważny proces rozwoju i strategii firmy , która stawia na rozwój i jest świadoma celu. bardzo ważne jest również aby można było do niej dotrzeć z wielu nośników i takim najważniejszym w obecnych czasach jest internet i pozycjonowanie się. Mało kto już czyta gazety z ogłoszeniami a niezliczona liczba potencjalnych klientów zaczyna od przeszukiwania internetu i tu sprawdza się to oklepane już powiedzenie, że jak cię nie ma w internecie to nie istniejesz.

# adt

23.01.2016 22:21

Każdej firmie jest potrzebna reklama i zaczynając od wizytówek po plakaty czy banery czy gadżety jest to bardzo ważny proces rozwoju i strategii firmy , która stawia na rozwój i jest świadoma celu. bardzo ważne jest również aby można było do niej dotrzeć z wielu nośników i takim najważniejszym w obecnych czasach jest internet i pozycjonowanie się. Mało kto już czyta gazety z ogłoszeniami a niezliczona liczba potencjalnych klientów zaczyna od przeszukiwania internetu i tu sprawdza się to oklepane już powiedzenie, że jak cię nie ma w internecie to nie istniejesz.
http://www.druk-reklamy.pl

# Marzena32

07.02.2016 15:57

Według mnie biorąc pod uwagę promocję określonej działalności, na pewno warto zatroszczyć się o zarejestrowanie znaku towarowego, który często jest bardzo szybko kojarzony z daną firmą. Zanim jednak się za to "zabierzemy" na http://eznak.pl/ należy sprawdzić dostępność danego znaku, ponieważ powielenie czyjejś własności może mieć dla nas bardzo przykre konsekwencje.

# Małgośka 33

08.02.2016 11:06

Ja również jestem za skorzystaniem z usług firm, które się na tym znają. Jak już się zdecydujesz oni sami będą wiedzieli co będzie najlepsze dla danej działalności, wtedy możemy się zgodzić na takie działania lub też nie. Ja podejmowałam próby reklamy sklepu na własną rękę bez większych efektów. Później zgłosiłam się do firmy apla.eu i wiem, że było warto. Wszystkim się zajmują: planowaniem, gadżetami, rozgłosem itp.
A co do mobilnej reklamy, może i coś w tym jest ale niestety nie wystarcza w dzisiejszych czasach.

 Iga

12.02.2016 07:16

Bez odpowiedniej reklamy i promocji firma raczej nie ma szans przy obecnej konkurencji na rynku. Ja wiem z doświadczenia, że w pewnych branżach dobrze pokazywać się regularnie na targach. Przydaje się fajne stoisko graficznie spójne z wizerunkiem firmy. Ja zamawiałam tutaj http://www.qubesystem.pl/ Ale trzeba też mieć estetyczną stronkę, zależnie od branży zainwestować w ulotki lub reklamę w prasie czy internecie.

# Kiki1980

12.02.2016 12:19

My na przykład prowadzimy własny biznes w branży budowlanej, więc konkurencja jest spora i po prostu musimy się reklamować, a robi to dla nas http://vamosmedia.com.pl/. Moim zdaniem najważniejsza jest synergia działań, czyli działania online, offline. Taka reklama kompleksowo daje efekt.

# Bartek123

25.02.2016 09:54

Jak dla mnie nie do przecenienia jest dobra komunikacja z klientem. Jak macie średniej wielkości firmę, to warto zainwestować w aplikację telemarketingu. My osobiście korzystamy z takiego rozwiązania: http://focustelecom.pl ale wiem, że jest dużo możliwości na rynku. To bardzo pomaga, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że po wdrożeniu tego narzędzia nasza firma zaczęła lepiej zarabiać i stale poszerzamy dział call center.

# karina83

25.02.2016 09:56

#virovir napisał(a) 22.10.2015 21:02
My teraz zamawialiśmy w drukarni pudełka z nadrukiem. W te pudełka pakujemy prezenty na targi. Wszystko to bardzo ładnie wygląda, jest praktyczne i zapada w pamięć.

Promocja na targach, o której wspomina virovir, jest bardzo skuteczną formą reklamy. Targi przyciągają ludzi zainteresowanych tematem. A ludzie to potencjalni klienci. Dodatkowo targi są doskonałą okazją do tego, by poznać opinie klientów o naszej marce, a także sprawdzić jak nasza dotychczasowa prezentacja jest skuteczna. Szczególnie pomocny jest w tym zakresie konkurs StandOUT na najciekawsze stoisko targowe, organizowany przy okazji targów Ambiente 2016 http://exspace.pl/contests/show/131. Konkurs ten przyciąga rzesze głosujących. Warto i skorzystać w przyszłości z takiej promocji, i zagłosować - bo dzięki zwycięzcom sami otrzymamy informację o tym co ludzie lubią najbardziej.

# domiska

25.02.2016 23:37

Możesz też pomyśleć o filmiku promocyjnym . Bardzo wiele firm teraz korzysta właśnie z takiej opcji. Możesz skorzystać z usług tej firmy http://ubileones.pl . Obsługiwali dość znane firmy, także napewno znają się na rzeczy.

# Karolina00994

14.03.2016 15:26

Moim zdaniem filmy reklamowe umieszczane w internecie sprawdzają się idealnie. Najważniejsze kiedy decydujemy się na realizację takiego filmu jest wybór odpowiedniej firmy która dla nas to zorganizuje. Polecam firmę http://www.gravitymedia.pl/

# symka

03.04.2016 19:38

Najlepiej korzystać z tradycyjnych metod, które przynoszą naprawdę doskonałe rezultaty. Świetnie sprawdzają się ulotki oraz banery reklamowe. Warto zerknąć sobie tutaj http://www.fanatycydruku.pl . Można tam wydrukować różnorodne materiały reklamowe w atrakcyjnych cenach. Takie wydatki szybko się zwracają.

# Takie tam

04.04.2016 14:19

A jak się zapatrujecie na http://namioty reklamowe, myślicie, że to dobry pomysł?

# katarina83

11.04.2016 12:47

Warto wykorzystać potencjał pozyskiwania klientów poprzez mailingi czy wysyłkę sms. Oczywiście musi taka forma marketingu wykonana być rzetelnie i oparta na dobrej bazie danych, którą można odpowiednio selekcjonować. Samodzielne działania tego typu mogą być trudne, ale są na rynku ludzie tacy jak np. ten człowiek https://www.linkedin.com/in/jan-za%25C5%2582%25C4%2599cki-60a79b34, którzy mają ogromne doświadczenie w temacie i zajmują się wykonywaniem takich zleceń.

 adik356

12.04.2016 11:20

To fakt konkurencja jest duża, dlatego trzeba się wyróżniać. Opcji jest badzo wiele a z takich najbardziej nowych to aplikacje mobilne. Sami korzystamy i efekty sa naprawde bardzo dobre. Współpracujemy z firmą http://www.farwide.pl/http://www.farwide.pl/ . Jedna z lepszych w stolicy. Rekomendacje znajdziesz na ich stronie .

 ikamia

20.04.2016 18:53

Wiesz, co? brzmi ciekawie, ale z drugiej strony jak słyszę, ze coś jest tanie albo tym bardziej za darmo to zaczynam mieć wątpliwości. W biznesie nie ma działań charytatywnych i na czymś trzeba zarabiać. Ale chętnie przetestuje. Wg mnie jeśli chcesz promować firmę zadbaj o jakość strony internetowej (np. takie jak tutaj w http://portfolio) - zaprezentuj swoją ofertę i bądź profesjonalistą we własnej dziedzinie.

 julka

27.04.2016 13:37

jak dla mnie to całkiem ok pomysł

# Beatka123

04.05.2016 11:28

Myślę, że dobrym i chyba najskuteczniejszym sposobem jest właśnie customer experience czyli najkrócej mówiąc dbanie o pozytywny kontakt klienta z firmą. Jeśli masz średniej wielkości firmą warto pomyśleć nad własnym działem call center. trzeba tylko rekrutować odpowiednich ludzi. tu podsyłam ciekawy artykuł na temat, kto może w takim miejscu pracować. Podsyłam linka, może akurat sie przyda:

# niko76

17.05.2016 16:16

Moim zdaniem naklejki na samochód się sprawdzają. Jednak zwraca to uwagę. No i plandeka na samochodzie ciężarowym czy dostawczym - to wiadomo. My korzystamy z tej formy reklamy i uważam, ze działa. http://parys-wroclaw.pl/ - zarówno oklejanie jak i plandeka pochodzą z tej firmy, spisali się dobrze.

# iwona75

31.05.2016 09:37

Wytrzymałe i estetyczne reklamy różnego typu, zarówno te wewnętrzne jak też zewnętrzne produkuje Neobrand. Wysoki standard zarówno produktów, jak też obsługi klienta. Szybko dostarczyli mi projekt liter podświetlanych i równie szybko ogarnęli całą produkcję. Firma ma swoją stronkę na neobrand.pl.

# Issla31

13.06.2016 09:05

Dziś tak na dobrą sprawę mamy ogromne możliwości w zakresie reklamy firmy. Bardzo ważną moim zdaniem przy tej okazji jest identyfikacja wizualna http://projektowane.pl/ . Projekt graficzny logo dla określonej działalności powinien nie tylko od razu się z nią kojarzyć, ale też być ciekawy. W związku z tym w tej kwestii warto skorzystać z pomocy specjalistów, takich jak pracujący w projektowane.pl.

# daniell34

23.06.2016 23:39

Obecnie jest dostępnych wiele aplikacji wspomagających zarządzanie firmą, szczególnie jest są to e-biznesy. Masz np. GetALL, gdzie masz generator stron www, menadżer sprzedaży i inne funkcje, które przydają się, jeśli np. prowadzisz sklep online.

# ozoo

30.06.2016 16:42

Moim zdaniem gadżety reklamowe, choć często niedoceniane, mają siłę przebicia. My zamawiamy w Extremie od dwóch lat i bardzo sobie chwalimy.

# marcel90

07.07.2016 08:57

W przypadku tablic reklamowych to już od dawna się zdaję w tej sprawie na ludzi z agencji reklamowej Expansa. Profesjonaliści z dużym doświadczeniem jeśli chodzi o outdoor. Pierwsze zleceniem mi robili prawie 20 lat temu jak zaczynałem swój pierwszy biznes. Info kontaktowe jest na ich portalu expansa.pl.

# agacia

08.07.2016 12:54

My reklamujemy firme rozdając klientom przeróżne gadzety ze stronką naszej firmy. Ostatnio wprowadziliśmy pendrive, a stałym klientom co jakiś czas wysyłamy paczki z gadżetami kubki, długopisy, koszulki. Fajną oferte zaproponowali nam z promostar-group.pl

# SaraBella

26.07.2016 11:25

Tak naprawdę dziś mamy masę możliwości w zakresie reklamy. Jeżeli przykładowo zdecydujemy się na propozycje firmy, której domeną jest m.in. montaż stoisk targowych http://budowastoisktargowych.pl/ , będziemy mogli pokazać się na targach branżowych i takim sposobem pokazać się na rynku. Poza tym zwykle zbierają się tam osoby, zainteresowane konkretnym rodzajem produktów bądź usług, więc istnieje także duże prawdopodobieństwo, że pozyskany nowych klientów.

# ada

28.07.2016 15:17

Myślę że aplikacje mobilne powinny sporo pomóc. Są firmy które tworzą takie na zamówienie http://alg-pro.pl - . Nie znam się na tym, ale myślę że oni będą w stanie zaproponować ci coś sensownego.

# hygasdsd

01.08.2016 11:49

Podoba mi się jak reklamy projektuje i produkuje agencja Expansa -expansa.pl. Pierwszy raz zlecałem reklamę na autobusach miejskich i poszło sprawnie. Długo mi na cały projekt nie kazali czekać, a efekty marketingowe pojawiły się niemal natychmiast. Taka jeżdżąca reklama to był strzał w dziesiątkę, już planuję kolejne kampanie tego typu.

# milani

01.08.2016 23:13

A ja właśnie uważam, że billboardy na kółkach często spełniają swoją funkcję, zwłaszcza przy promocji usług o zasięgu lokalnym. Do tego oczywiście promocja w internecie + ulotki i wizytówki koniecznie zamawiane online (jest taniej) np. tutaj http://printum.pl/variant/tanie-ulotki-a20

# Marishkka

07.08.2016 23:28

Na pewno możliwości w zakresie promocji mamy dzisiaj ogromne. Coraz więcej firm decyduje się na reklamę w sieci i nie ma się tutaj czemu dziwić, bowiem ma ona największy zasięg. Dlatego też warto rozważyć skorzystanie z oferty np. http://renoma.com.pl/ , ponieważ mamy tutaj do dyspozycji takie opcje jak: pozycjonowanie, dobór domen, czy też copywriting, a zatem wszystko to, co wpływa na popularność strony w sieci i tym idzie, większe prawdopodobieństwo pozyskania nowych klientów.

# rmkemer

16.08.2016 12:05

Na pewno wszystko, co jest drukowane. Można w jakiś fajny sposób zagospodarować http://www.foldruk.pl/sitodruk. Widziałem sporo ciekawych realizacji tą metodą.

# IgorW

16.08.2016 13:47

A myśleliście o neonach albo podświetlanych literach? To bardzo dobry, klasyczny pomysł na wyróżnienie swojej firmy. My zdecydowaliśmy się na neon. Fajna czcionka, wygląda bardzo ciekawie http://literypodswietlane3d.pl/ Zwraca uwagę, szczególnie, że dobrych neonów coraz mniej.

# lucas33

26.08.2016 10:04

No faktem jest, że email marketing to jeden z tańszych i też bardziej skutecznych systemów do marketingu w internecie. Ja korzystałem z usług wielu agencji, którzy mi coś takiego realizowali, ale najlepiej mogę ocenić tę ostatnią, czyli Target-MEdia. Trafnie dobrana grupa docelowa, maile nie lądowały na skrzynkach przypadkowych firm, ale takich które faktycznie mogły być zainteresowane moją ofertą. Kontakt do agencji jest na target-media24.pl.

# Sebastian

01.09.2016 20:18

Jak dla mnie najlepsze dzialania to takie, ktore sa odpowiednio dopasowane do naszej branży- u kazdego sprawdzi sie cos innego. Dlatego ja postawilem na wspolprace z iWizerunkiem- przeprowadzili audyt mojej firmy i dopiero wtedy opracowali odpowiednia strategie dzialan. dla mnie- rozsadne rozwiazanie ;) https://iwizerunek.pl

# bibbus

24.09.2016 14:32

A co sądzicie na temat kampanii mailingowych, warto je robić? Prowadzę małą firmę i mam hosting w Nazwa i dostałem teraz od nich https://www.nazwa.pl/freshmail/ kupon na kilkaset złotych do narzędzia Freshmail. Zastanawiam się, czy moja firma (usługi hydrauliczne) jest w stanie skutecznie z takiej formy promocji skorzystać. W sumie chyba mogłbym proponować ludziom zniżki w takim mailingu, może warto spróbować?

# Darokow

04.10.2016 12:24

A myślałem o gadżetach reklamowych? Możesz takie kupić np. w tej firmie: http://www.geminigift.pl/. Zamawiam tam co roku kalendarze reklamowe z nadrukiem do firmy i jestem zadowolony z ich jakości :)

 Rubinio

09.10.2016 23:31

Widzę tutaj nietypowe formy reklamy, jednak tak naprawdę niewiele firm może sobie na nie pozwolić, a i pozostaje kwestia skuteczności. Gadżety reklamowe jednak moim zdaniem nie wyjdą z mody i zawsze będą skuteczną i tanią formą reklamowania się. Ja na przykład gadżety zlecam do wykonania tej firmie http://promotiontops.pl i nie kosztuje mnie to wiele, mam prezenty dla stałych klientów, jakieś upominki które wyglądają fajnie a i moi kontrahenci doceniają więc jestem zdania że w moim przypadku gadżety się sprawdzają idealnie

# slawek

10.10.2016 14:23

Moim zdaniem wysyłka smsów to dobre rozwiązanie, to dobry kanał komunikacji z klientem. Oczywiście trzeba wiedzieć jakie treści wysyłać i z jaką częstotliwością. Platformy typu serwersms dają dużo możliwości i według mnie warto w nie inwestować.

 ewkaa

14.10.2016 11:35

Jest dużo platform, które umożliwiają zautomatyzowaną wysyłkę wiadomości sms np. serwersms.pl. Za jej pośrednictwem można uruchomić również płatności sms oraz stworzyć kampanię reklamową. Każdy klient otrzymuje wsparcie od indywidualnego doradcy, fajna opcja.

# majka34

19.10.2016 22:36

Warto zainwestować w papierowe kubki z własnym logo. Jest to nie tylko świetna forma promocji lokalu gastronomicznego, ale również innych firm. Takie kubki można wykorzystać na różnych eventach dla klientów, szkoleniach czy też innych imprezach. Można je zamówić w tym miejscu http://rainbowcups.eu . Z powodzeniem stanowią reklamę mobilną :) ...choć innego typu :)

# jula7

22.10.2016 21:27

Moim zdaniem idealnym rozwiązaniem są kubki reklamowe. Można na nich umieścić logo, hasło reklamowe czy nazwę firmy. Można je zamówić w tym miejscu http://ceramika-reklamowa.com.pl . Firma ma ciekawą i przede wszystkim godną uwagi ofertę.

 cerry

25.10.2016 08:16, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 09.11.2016 18:51

No takie kubki reklamowe to naprawdę dobry pomysł.
http://clinicadermatologica.pl/dzialy/dermatologia-kliniczna/

# yinnn

28.10.2016 10:35

Na dobrym poziomie mailingiem zajmują się w Target Media (target-media.pl). Dużo mi taka kampania pomogła jeśli chodzi o promocję marki. Mają rzeczywiście pojemne bazy danych, gdzie można było bez większego problemu wyłuskać biznesową grupę z mojego regionu, w interesującej mnie branży.

# Mirekk

31.10.2016 16:12

Moim zdaniem reklama mobilna jest godna uwagi, w końcu większość z nas korzysta z urządzeń przenośnych, także to najszybszy sposób na to, aby skontaktować się z klientem. Co sądzicie na ten temat?

 ArturGolny

31.10.2016 21:32

Ja uważam, że jeśli ktoś decyduje się na założenie konta firmy na jakimkolwiek portalu to powinien mieć czas na aktualizację danych i kontakt z potencjalnymi klientami.

# jamesbo

08.11.2016 01:22

Oczywiście, że reklama mobilna ma sens, ale według mnie nie warto zapominać o klasycznych metodach działań reklamowych. Dobry jest np. udział w targach, to zawsze odnosi skutek. Stoiska targowe buduje dla nas http://www.aastudio.com.pl/ To profesjonaliści, kompleksowo podchodzą do sprawy, montują oświetlenie, instalację elektryczną i cała masę innych udogodnień. Mamy tez od nich litery podświetlane 3d.

# adrianna

27.11.2016 23:24

Możesz zastosować np jakieś gadżety reklamowe http://www.goodgift.eu/oferta/. Teraz jest dobry czas na sprawianie takich"upominków". Zawsze to o wiele bardziej przyciąga i nadal jest jednym z głównym chwytów reklamowych.

# golena

30.11.2016 21:01

Z własnej obserwacji moge powiedzieć, że bardzo dobrze w formie reklamy sprawdzają się http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ . Nie jest to duży wydatek, a świetnie promuje firme

# ogatt

08.12.2016 10:26

moim zdaniem żeby reklama była na prawdę skuteczna musi dotrzeć do jak największej ilości osób, i to róznymi środkami przekazu- telefonem, mailem, chat, FB...Telefon i internet czy nam się podoba czy nie sa dziś nieodzownymi źródłami komunikacji . Warto zainwestować w system call center, skorzystąc z oferty firmy wyspecjalizowanej w branzy contatc center jak CCIG https://ccig.pl/

# transformer

08.12.2016 14:05

Wow, ile tu jest pomyslów. Wszedłem bo się nie zgadzam z założycielem wątku. Billboardy na kółkach są spoko szczególnie jak się chce zareklamować jakieś bieżące wydarzenie. W ogóle outdoor ma potencjał, billboardy, jakiś http://www.viperprint.pl/produkt/plakaty/PLA079 itp. Szczególnie podobają mi się reklamy w metrze na takich skośnych panelach u góry. Czy człowiek chce czy nie chce to się na nie gapi.

# werka1

18.12.2016 21:41

Najlepiej zainwestować w gadżety. One zawsze świetnie się sprawdzały. Tutaj http://gadzetydlafirm.com.pl jest ciekawe rozwiązanie, jeśli chodzi o upominki reklamowe. Wybór jest ogromny. Przynajmniej na Święta warto sprawić swoim klientom taką niespodziankę.

# terka

21.12.2016 15:30

Współpracuję z firmą marketingową Nakatomi i jestem zadowolona z ich kampanii promocyjnej. Z miesiąca na miesiąc przybywa mi nowych klientów, widać, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i inwestycja jest bardzo skuteczna. Łatwo znaleźć moją firmę w sieci, jest wiele ogłoszeń które są regularnie dodawane. Poza tym moja strona firmowa na facebooku jest aktywnie prowadzona, ja zupełnie nie miałam pojęcia, jak ten temat ugryźć, no i wiele innych rzeczy. Dla mnie najważniejszy jest efekt, widać, że znają się na rzeczy, bo Ci klienci nie biorą się znikąd, tylko faktycznie docierają do nich przez internet.

# Merka2

21.12.2016 22:49

Widać że to wyścig firm z branży reklamowej. Tu wszystko ściema i wciskanie syfu czyt. Usług reklamowych. Ludzie troszkę pracy i samemu można dobrze wypromować firmę bez pośrednictwa firm reklamowych. Internet daje nam mnóstwo możliwości, wystarczy troszkę pomyśleć.

# martka

24.12.2016 00:17

Reklama w sieci jest kluczowa, można umieścić firmę w katalogu branżowym np. http://polskiebudowlane.pl który może zwiększyć rozpoznawalność biznesu, dzięki temu zdobędziemy więcej klientów. Promocja w internecie jest bardzo ważna, firma powinna być widoczna, należy budować lojalność klienta do marki.

# Tursos

28.12.2016 03:43

Najskuteczniejsza jest reklama internetowa. To chyba najlepszy sposób, żeby zdobyć klienta, opłaca się inwestować w pozycjonowanie.

 ArturGolny

02.01.2017 08:29

Ja uważam że, dobrze zrealizowany http://aimart.pl/filmpromocyjny.html film promocyjny to najlepsza reklama.

# lilka004

27.01.2017 20:39

Ja używam gadżetów reklamowych, takich jak np http://www.freshdrink.pl/ z logo firmy ;)

 Antoni

08.02.2017 09:06

Ale czy tylko reklama mobilna?:) ja jakoś tak nastawiłem się na bardziej stacjonarne kwestie i przynoszą dodatkowo skutek :) może kasetony reklamowe z oświetleniem LED? http://www.kasetony.yoobee.pl/ ja mam strzałeczki i wszyscy wiedzą dokładnie gdzie się udać ;)

# kokos

15.02.2017 03:46

Możliwości jak zresztą widać po Waszych propozycjach jest dużo, trzeba wybrać taką reklamę, która będzie działać na konkretną grupę odbiorców. Nie warto oszczędzać na marketingu, ale z drugiej strony nie ma też wydawać ogromnych kwot na formy promocji, które nie będą dopasowane do klienta, bo to mija się z celem.

 nataliarw

22.02.2017 11:21

Dobrym pomysłem jest również zatrudnienie http://grand-promo.com/wroclaw/. Ja postawiłam na taką formę reklamy i się nie zawiodłam bo promocja wypadła znakomicie :)

 jonathan.be

07.03.2017 12:58

Ja osobiście nadal wierzę w potęgę reklamy outdoorowej https://prokonstrukcje.pl/ . Jeśli jest odpowiednio zaprojektowana i chwyta oko naszego odbiorcy, bardzo szybko można przyciągnąć taką osobę. Wiadomo, że ważne jest budowanie własnego wizerunku na tle konkurencji, dlatego też warto wybierać takie rozwiązania, które mogą nas w jakiś sposób wyróżnić.

# sad

07.03.2017 15:01

spam, spam

 mieszkanka

10.03.2017 14:19

Wynajęcie powierzchni na billboardzie w dobrej lokalizacji jest OK, najlepiej też mieć jak największą tablicę przed samym sklepem, firmą by było to widoczne z ulicy z różnych kierunków. W mojej firmie pod koniec zeszłego roku stawialiśmy średniej wielkości tablicę - nie było za wiele miejsca, ale się udało z http://billboard-x.pl/ i wygląda to bardzo fajnie i czytelnie, z daleka widać gdzie jest firma i już mam wrażenie, że zwiększyła się liczba osób odwiedzających mój punkt, od tak wchodzą jak czegoś szukają, czasami też są to przyszli klienci.

# Janek88

10.03.2017 22:27

Ja uważam że bardzo dobrą reklamą są gadżety wszelkiego rodzaju z nadrukami np logo firmy , coś takiego żeby wyjść do ludzi . Ludzie lubią takie rzeczy to przyciąga uwagę i łapie klienta. Warto pomyśleć nad taką formą reklamy . Ja z takiej korzystałam , zamawiałam foto kubki , koszulki reklamowe od solidnej firmy http://www.extrema.com.pl/ która wykonała świetnie to zlecenie.

# Janek88

10.03.2017 22:30

Ja uważam że bardzo dobrą reklamą są gadżety wszelkiego rodzaju z nadrukami np logo firmy , coś takiego żeby wyjść do ludzi . Ludzie lubią takie rzeczy to przyciąga uwagę i łapie klienta. Warto pomyśleć nad taką formą reklamy . Ja z takiej korzystałam , zamawiałam foto kubki , koszulki reklamowe od solidnej firmy http://www.extrema.com.pl która wykonała świetnie to zlecenie.

# ville

18.03.2017 18:29

Reklama na samochodzie zawsze się sprawdzi bo przyciąga uwagę. Nam samochód oklejał http://literypodswietlane3d.pl/ Mamy tez od nich litery podświetlane nad firmą. Świetnie to wygląda, fajna czcionka, mają oko.

 Lucjana

30.03.2017 13:06

Bardzo fajna i niedocenianą formą reklamy są wizytówki. I tak w dobrym guście jest je mieć. Można zrobić ich trochę więcej i wykorzystać jako ulotka. Na https://www.viperprint.pl/wizytowki można takie ulotki zrobić za niewielkie pieniądze. Ja swoje mam plastikowe dzięki czemu wiem, że tak łatwo się one nie zniszczą i przyciągną uwagę potencjalnego klienta.

# selena11

08.04.2017 09:27

polecam dodanie reklamy swojej firmy na porównywarce cen usług wycenione.pl- tu http://wycenione.pl/ dodając ceny do tego portalu zwiększamy na pozyskanie odbiorców gdyż http://wycenione.pl/ przykuwa uwagę użytkowników internetu

# Beti9999

24.05.2017 13:25

Moim zdaniem najskuteczniejsza reklama w tym momencie to https://optimamedia.pl/ w krótkim czasie można naprawdę osiągnąć super efekty jak ktoś tylko z głową to robi.

# piorunek

27.05.2017 15:00

a dla mnie osobiście najbardziej skuteczny okazało się nawiązanie współpracy z firmą specjalizującą się w call i contact center CCIG https://ccig.pl/

# wiolka

08.06.2017 22:13

Bardzo dobrze sprawdza się reklama na samochodzie. U nich zamówicie http://rasterprint.pl/. Trwała i wydajesz pieniądze raz a zasięg duży.

 GRUBYY

12.06.2017 14:25

Myślę, że to bardzo fajny pomysł na reklamę i warto w to zainwestować :)

# byku

16.06.2017 09:53

superrrr..... to inwestuj kurffffo szeptana

 nobile

23.06.2017 08:48, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 23.06.2017 08:53

Ja uważam, że reklama zewnętrzna nadal odgrywa dużą rolę w promocji firm. Litery przestrzenne http://www.vizer.pl/litery-przestrzenne/ są bardzo atrakcyjną reklamą. Poza tym materiałem,z którego zostaną wykonane można wskazać na prestiż danej organizacji. Jest to jednocześnie tania, jak i skuteczna forma reklamy.

# koli

23.06.2017 11:35

Czasami lepiej reklamę swojej firmy oddać w ręce fachowca, zdarza się, że bardziej możemy sobie zaszkodzić niż pomóc. Ja korzystam z usług tej firmy: strategon.pl ;)

# Matuszkiewicz566

26.06.2017 13:01

Też mi się wydaje, że lepiej takie sprawy zostawiać profesjonalistom. Na http://www.itbcgroup.pl/ widziałem dość ciekawą ofertę z tego zakresu. Można popytać w takich firmach.

 theodoor55

29.06.2017 14:29

Nadal bardzo skuteczną reklamą jest http://aimart.pl/reklama-tv.html. Jest jedną z droższych reklam, ale na pewno wartą zainwestowanych pieniędzy. Reklama video, bardzo dobrze zapada w pamięć.

# nelka

30.06.2017 23:03

moim zdaniem najlepsza reklama to taka która dociera do klienta wszystkimi z mozliwych środkami dostępu- internet, telefon. Wiele firm zleca teraz rozpowszechnianie marki za pomoca kampanii telemarketingowych, call i contact center . Znam taką firmę CCIG , rewelacyjni sa w tym temacie https://ccig.pl/

 Pernels

06.07.2017 13:00

Najlepiej zainwestować w dobre materiały reklamowe.
Tutaj jest fajna oferta: http://www.plasticservice.com.pl/
Myślę, że każdy coś ciekawego dla siebie znajdzie.

 OnaOna

31.07.2017 15:34

Bardzo fajnym sposobem na reklamę jest http://adwordsgroup.pl/siec-reklamowa/ w google. W końcu teraz każda firma posiada swoją stronę internetową a większość klientów można złapać w sieci.

# ludka

31.07.2017 21:22

najlepsza reklama zwiększająca sprzedaz to kampanie oparte na contact i call center https://ccig.pl/

# Mark34

01.08.2017 09:36

Ja myślę, że warto dodać firmę do sprawdzonych, rzetelnych katalogów firm. Jeden mogę polecić - https://www.tworzywa.pl/. Firma jest dzięki temu lepiej postrzegana przez kontrahentów i wzbudza większe zainteresowanie klientów.

 elabarbara

10.08.2017 10:17

Jest wiele pomysłów na reklamę formy. Ale uważam że E-mail marketing to doskonała forma reklamy Budowanie listy mailingowej może się z pozoru wydawać dość trudne, ale tak naprawdę takie nie jest. http://www.pracawsieci.net/freshmail/

# getapps

10.08.2017 17:20

Pobieranie i instalowanie aplikacji przez użytkowników. Android od 70 groszy za instalację. Zalecane do zwiększenia statystyk pobrań aplikacji w Google Play lub App Store. http://getapps.pl/

 plasticservice

23.08.2017 08:36

Może http://www.plasticservice.com.pl/standy-ekspozytory Cię zainteresują? Wydaje mi się, że to też może być całkiem niezłe rozwiązanie. Powinno się rzucać w oczy i zapadać w pamięć.

# xapp

28.08.2017 14:01

Xapp- Zarządzaj swoimi pracownikami
Z nami usprawnisz komunikację z pracownikami - zaoszczędzisz czas i pieniądze!
Wejdź na stronkę i dowiedz się więcej http://www.xapp.pl

# monika_ch

28.08.2017 23:52

Ja prowadzę sklep internetowy i jestem pewna, że w moim przypadku ta forma promocji by się nie sprawdziła. Myślę jednak, że influancer marketing byłby strzałem w dziesiątkę! Jakie macie zdanie na jego temat? Mnie, artykuł opublikowany na http://adnext.pl/ skutecznie do niego przekonał...

# s%u0142owkos

30.08.2017 22:25

teraz to lepiej zainwestować pieniądze w pomoc w postaci firmy zajmującej sie contact i call center, tak zwiększyć sprzedaż niżeli reklamę. tak jak np CCIG https://ccig.pl/

# hania90

13.09.2017 13:35

mi się podobają niestandardowe reklamy, ostatnio jak byłam u mechanika to dostałam taki pokrowiec na koło zapasowe jak mają na http://www.izisport.pl/ Na tym logo firmy jest nadrukowane. No to mi się bardzo spodobało

# szmata szeptana

13.09.2017 13:51

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .

# vesd

25.09.2017 09:52

Polecam firmę KMPolska, oni przerabiają busy pod reklamy i też wynajmują takie pojazdy. Parę razy z wynajmu korzystałem i zawsze szło się z nimi dogadać. Raz postawiłem na busa reklamowego plus do tego zaciąg w postaci przyczepy

# syfiassssta reklama

25.09.2017 10:25

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

# averi

03.10.2017 08:59

Ciekawą przyczepę z wewnętrznym ledowym oświetleniem ma KM Polska, chodzi mi o model BackLight. Kupowaliśmy taki mobil już jakiś czas temu i bardzo fajnie się sprawdza. Wygodna w transporcie, rozmiar jest na tyle duży żeby pokazać reklamę, ale też na tyle mały żeby bezpiecznie można było manewrować na drodze.

# syfiasssta reklama

03.10.2017 09:30

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...

# seba

03.10.2017 16:59

bardzo dobry pomysl tak jak caly digital marketing

# seba

03.10.2017 17:00

digital marketing
https://www.itbcgroup.pl/digital/

# Krimson

10.10.2017 11:10

Ja zdecydowałem się na http://ftprint.pl/oklejanie-pojazdow , kilka samochodów ma już barwy firmowe , moim zdaniem jest to świetny pomysł na reklamę.

# milkk

10.10.2017 13:44

Profesjonalne pojazdy z zamontowaną reklamą wypożycza KM Polska (busyreklamowe.pl). U nich już kilka razy przy różnorakich kampaniach z takich mobili korzystałem i nie było problemów. Nowoczesne podświetlenie led, wygodne sterowanie, dobra jakość nagłośnienia, generalnie reklama robi naprawdę świetne wrażenie. Jako że całość jest na samochodzie, to można sobie ustawić billboard w każdym miejscu gdzie tylko auto można zaparkować.

# syfiassta reklama

10.10.2017 15:01

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..

# Aver

23.10.2017 09:23

Twarde banery z lepszego gatunkowo materiału produkuje Bannermaker, tutaj się jeszcze na jakości nie zawiodłem, a wiadomo jak to jest w Polsce

# Karolciax

23.10.2017 20:16

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# katen

04.11.2017 10:11

Ja dużą różnicę w ilosci nowych klientów zauważylem po tym jak poprostu zleciłem pozycjonowanie dobrej firmie - coolbrand z warszawy

# Volturisx

04.11.2017 18:13

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 sulejowek03

06.11.2017 09:27

Jak dla mnie sposób na najlepszą i najskuteczniejszą reklamę, to http://aimart.pl/reklama-tv.html a nie reklamowanie się na forach lub darmowych portalach.

# bontrageriasterioser

06.11.2017 11:39

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- . ..

 Wtyrww

07.11.2017 13:26

Jeśli nie masz juz pomysłów to dobrym rozwiązaniem jest odezwanie się do jakieś firmy ktora się tym zajmuje, jest ich wiele takich jak np. firma https://www.versus-reklama.pl/ myśle że jak zadzwonisz to może i za darmo będą w stanie dać ci jakieś propozycje.

# syfiasssssta reklama

07.11.2017 13:37

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom

# luizka8566

23.11.2017 20:49

Super sposoby na reklamę można znaleźć na tej stronie http://adnext.pl/baza-wiedzy/ Baza wiedzy, która jest udostępniona pozwala nam nawet na wybór. Wiadomo, że znajdziemy taką rzecz, z którą najlepiej sobie poradzimy. Można nawet tworzyć reklamę poprzez zabawę.

# Branich.ujec

23.11.2017 21:16

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# ooe.pl

05.12.2017 17:45

Zapraszam do reklamowania swoich usług na terenie całej Polski, ogólnopolski zasięg reklamy - http://www.ooe.pl darmowy link pozycjonujący

# syffffiasta reklama

06.12.2017 09:13

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Olszanska

06.12.2017 11:26

Reklama mobilna jak najbardziej ale to nie wystarcza. CO roku na targach Remadays jestem i znajduje jakies perelki dla klientow. Sporo wystawcow a gadzetow reklamowych do wyboru do koloru. Teraz sie wybieram 8 lutego

# syfiassssta reklama

06.12.2017 12:09

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Arasers

11.12.2017 09:49

Ostatnio dobrym pomysłem są takie http://www.staranowaszafa.pl/18-torby-filcowe można je rozdawać klientom, a takie torby każdemu się przydadzą:) Świetny sposób na przyciągnięcie nowych klientów.

# przykre to

11.12.2017 10:20

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ....

 frogut

13.12.2017 13:34

Może torby reklamowe? To całkiem niezłe rozwiązanie. Tutaj mają fajne rzeczy: http://www.frogut-plastics.pl
Myślę, że coś dla siebie wybierzesz.

# przykre to

13.12.2017 14:09

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ,.

 Relidetrs

13.12.2017 15:11

Super ! Też właśnie zastanawiam się nad reklamą i wpadłem na http://torby.bawelniane.pl mają fajne gadżety reklamowe które można śmiało wykorzystać do różnych kampanii i akcji reklamowych może to jest dobra alternatywa ?

# makaroni

13.12.2017 15:48

idz człowieku pierd.olić takie głupoty gdzie indziej, a najlepiej swojej matce, palant

# adaaaam

18.12.2017 13:06

Na stronie oferty-biznesowe.pl można takie oferty znaleźć. Mi się udało dzięki nim załapać z ofertą na duży przetarg dotyczący modernizacji bloków dla jednej ze spółdzielni mieszkaniowych i co najważniejsze wygrać. Także jeśli chodzi o ogłoszenia biznesowe to bym ich polecał.

# redd

20.12.2017 11:27

Dużo jest różnych producentów takich banerów, ja osobiście dobre doświadczenia mam z Bannermaker-em, szybka obsługa, wiedzą jak taki baner powinien wyglądać nie trzeba wszystkiego tłumaczyć po trzy razy żeby faktycznie dostać taki wydruk jaki się chciało.

# przykre to.

20.12.2017 12:49

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# ka%u015Bka55

22.12.2017 17:37

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

# Syf syf

23.12.2017 18:15

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 Milanar

09.01.2018 09:17

Dobrym sposobem jeest http://www.hsmaromaair.pl/aromamarketing_hsm_aroma_air.php możesz się troche o tym dokształcić

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:42

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 Kordian55

16.01.2018 09:47

Warto się reklamować.. zawsze szansa na więcej klientów. ;) Prowadzę pizzerie i dobrym patentem zamiast tylko na pudełku od pizzy dać swoje logo na każdym opakowaniu na wynos. Polecam https://www.opakowanianawynos.pl/ oczywiście jak ktoś chce i potrzebuje ;)

# kaska leci

16.01.2018 12:41

goooowniana reklama

 fernes

16.01.2018 15:18

Mobilna reklama jest całkiem dobra, sam tak zaczynałem
______________________________
http://www.mkpunkt.pl/oferta/serwis-opon

# rews

19.02.2018 16:13

No moim zdaniem email marketing to już przeżytek. Mało kto czyta te maile, szczególnie że w większości one trafiają do spamu. Ja zdecydowanie bardziej polecam alternatywny - marketing smsowy. U mnie sprawdza się świetnie, używam do tego specjalnie stworzonej platformy playsms.pl, gdzie mogę sobie stworzyć własną bazę kontaktów klientów, co ułatwia pracę przy dużej liczbie wiadomości

# to syf jest

20.02.2018 09:04

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# Rafał

21.02.2018 12:58

w mojej branży bardziej sprawdza się ulotka niż reklama w necie. Drukuje wszystko w http://www.xeroxer.pl/ i masowo rozwieszam ogloszenia i ulotki. Jaki klient taka reklama ;p

# to syf jest okropny

21.02.2018 14:03

super, wspaniale, cudownie.
Dobre biuro nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!

 Fardertys

07.03.2018 13:58

Dobrą opcją jest także kontakt z jakąś firmą marketingową czy agencją reklamy np http://ftprint.pl

# to syf jest

09.03.2018 09:55

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

 Rowaro

16.04.2018 14:44

Opcji reklamy jest masa. Ja bym zaczął od lokalnej promocji itp potem strona internetowa, promocja na większą skalę. Prowadząc piekarnie zacząłem od pudełek z logo firmy z https://kiel-pak.com.pl/ a teraz inwestuję w stronę internetową ;) Musisz wybrać coś dla swojej firmy co do niej pasuje ;)

# syyyf reklama

17.04.2018 09:56

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# michu

23.04.2018 15:06

Da się zarobić na praktycznie wszystkim w internecie. Ważne, żeby wiedzieć jak to wypromowac. Ja uczyłem sie na http://make-cash.pl i mysle, że wyszło mi to na dobre.

# anty spam

24.04.2018 08:59

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

 Mizorek

24.04.2018 11:15

Osobiście zgłosiłem się do firmy http://target-media24.pl/ która między innymi oferuje sprzedaż baz danych. Wykorzystałem bazy B2B jak i B2C i przyznam, że świetnie sprawdzają się w różnych kanałach promocji. Firma jest rzetelna, a ich podejście bardzo profesjonalne, zebrane dane są w pełni legalne. Warto współpracować z firmami, można skonsultować swoje wątpliwości, dowiedzieć się więcej na ten temat.

# anty spam

24.04.2018 11:41

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# ren

09.05.2018 22:59

w kwestii reklamy i promocji własnego logo rzeczywiście przydają się logotypy umieszczane na różnego rodzaju opakowaniach jednorazowych z nadrukiem. Świetne podejście mają ludzie ze sklepu www.e-opakowania.info gdzie zaopatrzyć się można w opakowania z nadrukiem okazjonalne i reklamowe. Regularnie moja agencja kupuje u nich opakowania z nadrukiem indywidualnym na eventy dla naszych klientów.

# Volturi777

09.05.2018 23:08

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

# rena

09.05.2018 23:14

w kwestii reklamy i promocji własnego logo rzeczywiście przydają się logotypy umieszczane na różnego rodzaju opakowaniach jednorazowych z nadrukiem. Świetne podejście mają ludzie ze sklepu www.e-opakowania.info gdzie zaopatrzyć się można w opakowania z nadrukiem okazjonalne i reklamowe. Regularnie moja agencja kupuje u nich opakowania z nadrukiem indywidualnym na eventy dla naszych klientów.

# sebekkkk

10.05.2018 09:31

logo na ryju sobie wytatuuj

 MaksMan

21.05.2018 12:22

Dobrą opcją jeżeli chodzi o reklamę jest również kampania sms - http://sare.pl/nasze-rozwiazania/sms/. Dzięki niej można w stosunkowo krótkim czasie pozyskać całkiem sporo klientów, niezależnie od branży, którą się zajmujemy.

# syffff reklamaaa

21.05.2018 14:21

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# Nakatomi

21.05.2018 14:41

Skuteczną formą promocji jest reklama internetowa. Kampanie przeprowadzane w sieci dają wymierny efekt pod warunkiem, że są prowadzone przez profesjonalne agencje reklamowe, takie jak Nakatomi.

# syffff reklamaaaa

21.05.2018 15:38

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

 natanka

28.05.2018 18:13

Plakaty i ulotki nie są aż tak skuteczne, jak by się wydawały. Reklama powinna mocno zapaść w pamięć potencjalnych klientów, musi być jak najlepiej widoczna- nawet w internecie.https://wojciechbizub.pl pod tym adresem znajdziesz profesjonalistów w prowadzeniu trafionych kampanii

 Darful

29.05.2018 13:17

Obecnie dużą popularność zyskują http://www.retio.pl/flagi-reklamowe
Można na niej nadrukować dowolne logo,hasło lub coś innego co kojarzy się z firmą...
Nawet niektóre sklepy Żabka reklamują w ten sposób Lotto!

# Berstka

29.05.2018 23:34

Widzę, że są tutaj osoby, które oprócz tego, że potrafią tylko hejtować i bardzo się w życiu nudzą, to niewiele więcej potrafią... Za to wiele innych myśli pozytwnie, chce zarabiać i interesuje się biznesem. Dla tych osób polecam http://projektmilion.pl Może ktoś z zainteresowanych wyciągnie z tego coś dla siebie. :)

# ssyf reklama

30.05.2018 09:42

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

 krzysiek

25.07.2018 08:33

Bardzo fajnym pomysłem na reklame mobilną mogą być http://kluklu.pl/znakowanie-i-reklamowanie-naklejkami-samoprzylepnymi/ np. na samochód wtedy nasza reklama nie jest tylko w jednym miejscu i nie widzi ją garstka osób, za to można ją umiejscowić wszędzie, etc.

# syyf reklamaa

25.07.2018 08:55

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ??

# grubymacio

09.08.2018 11:15

Według mnie mobilna wersja strony www i wykorzystanie potencjału reklam adwords oraz technik seo to obecnie podstawa sukcesu w jakimkolwiek biznesie - nawet takim lokalnym.
Wiem bo sam długi czas nie byłem przekonany do takiej inwestycji. Jak jednak już skorzystałem i zajęli się tym profesjonaliści ( http://e-prom.com.pl ) to widać pozytywne efekty i wzrost ilości klientów.
Jak ktoś się wiec zastanawia to ja osobiście polecam

# Weredar

10.08.2018 21:33

To jest syf najgorszy

# Gra%u017Cka12

04.09.2018 14:48

Płyty http://www.fbhostrowski.pl/kategoria/classic-viscom-reklama powinny się świetnie sprawdzić jako nośnik reklamowy :)

# michala44

02.10.2018 15:41

Ten portal jest bardzo fajną opcją reklmy https://wykonawca.taelo.pl/. Tym bardziej, ze internet to teraz ogromne i chyba największe źródło nowych klientów.

# jankoo

09.10.2018 21:53

Polecam koszulki, kubki, kalendarze, torby z psami, www.lisianora.com.pl

 Darful

05.12.2018 11:32

Daleko szukać nie trzeba...
Warto skorzystać z opcji zamówienia przez internet materiałów do reklamy,czy inaczej promocji firmy!
Np tu jest taka http://www.retio.pl/pl/c/Produkty/184/1/default/3
Kurier przywozi,a my możemy się skupić na obsłudze klientów ;)

 MaksMan

20.12.2018 10:04, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 04.01.2019 12:40

Reklama zewnętrzna to też dobra opcja. Polecam przy tym zajrzeć na stronę http://www.pro-komp.com.pl/. Pracuję tam od kilku lat i szukamy od niedawna pracowników, więc jak ktoś byłby zainteresowany taką pracą to zdecydowanie polecam.

 Malagosia28

27.12.2018 13:33

Moim zdaniem te mobilne reklamy to też nie jest jakiś szał. Bardziej irytują potencjalnych klientów niż zachęcają. Wolę popularną formę reklamy, która zawsze się sprawdza. Np. ścianki reklamowe z https://www.retio.pl/ lub po prostu kontakt osobisty.

# mariooo33

27.12.2018 17:14

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem

# klamk

26.02.2019 23:01

No rzeczywiście to dość fajna propozycja, może i dobrze by się to sprawdziło. Poza tym można też pomyśleć nad jakimś filmem o firmie, który można nakręcić w specjalnym do tego studiu. Mogę doradzić to miejsce: https://studio.streamonline.pl/ właśnie w Warszawie.

# Wenda

25.04.2019 01:15

Zdecydowaliśmy się w firmie na oklejenie naszych firmowych samochodów w CopyShop w Krakowie - co okazało się strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobry sposób na reklamę.

# karinka432

25.04.2019 09:51

A może event? U mnie organizacją zajęła się agencja taneczna i eventowa https://agencjataneczna.pl i wszyscy byli bardzo zadowoleni!

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:39

Każdy ksiądz pedofil powinien siedzieć w więzieniu, a nie na parafii! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Adam3345

26.06.2019 08:33

A ja myślę, że https://postacie-reklamowe.pl/ świetnie by się sprawdziły jako reklama mobilna :)
Można uzyskać naprawdę dobre rezultaty dzięki takiej reklamie.

# anita

07.08.2019 00:15

Jest naprawdę wiele rożnych form promocji firmy w sieci. Jednak aby wybrać tą najlepszą trzeb się chociaż troszkę na tym znać. Ewentualnie zlecić to profesjonaliście który zajmie się reklamą. Polecam poczytać bloga https://www.cleveragency.pl o tym jak stworzyć skuteczną reklamę w sieci.

 DominikK

19.08.2019 15:47

Mi najlepiej sprawdziło się https://hot-creations.pl/pozycjonowanie-stron-seo/ pozycjonowanie stron seo. jest to forma reklamy w sieci, polega na sukcesywnym podnoszeniu pozycji w sieci

# kinn

29.08.2019 11:51

Zobacz sobie do oferty http://www.zukero.pl/. firma wykonuje różne słodycze na zamówienia między innymi pierniczki czy cukierki z logo firmy. Bardzo ciekawy sklep, który ma sporo produktów godnych zainteresowania. Więc jak ktoś szuka coś fajnego to na pewno coś uda się wybrać.

# mario1928

04.09.2019 13:54

#amar napisał(a) 05.05.2015 18:54
Mi w stworzeniuhttp://e-hermer.pl/oferta/strony-internetowe-dla-firm, jak i jej promocji w sieci pomagała firma https://e-hermer.pl. Bardzo fajne mają podejście do klienta. Sami z siebie dużo doradzają. Współpracuję już z nimi dłuższy czas i jestem zadowolony.

prawda, też z nimi współpracowałem, bardzo fajna firma

# firmapolska

29.09.2019 10:34

Reklama firmy jest takie miejsce które promuje firmy w internecie z całej Polski. Dodaj za darmo swoją firmę do katalogu firm polecam https://firmy-katalog.pl/

# agencja nieruchomości

30.09.2019 16:48

Ciekawe jaka byłaby najlepsza strategia dla takiej branży i fraz jak http://vikingnieruchomosci.pl ?

# nino9

04.11.2019 14:22

u mnie z kolei najlepiej sprawdzają sie napoje reklamowe. Zamawiam je po prostu w ST Drink i przychodzą kawy, soki, woda w puszkach/butelkach z moim logo. Super.

# Aminex

11.11.2019 16:49

Witam serdecznie. Ja szukam aktualnie agencji, która zrobiłaby nam identyfikację wizualną od podstaw. Nino jak możesz to http://necon.pl/o-nas/ i powiedz co myślisz o tej ofercie. Na pewno będziemy zamawiać logo wektorowe, żeby można było je stosować w najróżniejszych formatach.

# Marysia35

29.11.2019 12:39

Nowe pomysły na reklamę to ja czerpię jeżdżąc na targi RemaDays do Nadarzyna. Kolejne są zaplanowane już na połowę lutego i na pewno też na nich zawitam żeby trochę się rozeznać co nowego oferują.

# Kinga

14.02.2020 14:10

U mnie w firmie z takich niestandardowych rzeczy najlepiej przyjęły się chyba napoje reklamowe od ST Drink :)

# Fiona Ola

20.05.2020 17:32

Bardzo ciekawe opcje. Przydają się do zarabiania - http://zarabiać

# mikii

01.07.2020 12:45

Spokojnie możesz zamówić fajne propozycje jeśli chodzi o pierniki reklamowe na stronie www.piernikizlogo.pl. Bardzo fajny sklep, który robi je starannie i dzięki temu bardzo ładnie się prezentują więc jak szukasz słodyczy reklamowych np. na prezent dla klientów to można na nich liczyć.

 Irek0204

03.08.2020 11:06

Myślę, że dobrze się sprawdzą kalendarze reklamowe. To sprawdzona forma promocji. Jeśli chcecie wyjść do klienta to stojaki na ulotki i ścianki reklamowe. Polecam firmę http://balee.pl/

 koala64

28.09.2020 17:55

Apropos firmy, warto korzystać tutaj z rozwiązań sprawdzonych i praktycznych. Takim rozwiązaniem z pewnością jest https://www.taxomatic.pl/post/program-do-wystawiania-faktur-vat-jaki-darmowy-program-wybrac, czyli program do rozliczania faktur online. Taxomatic jest prosty w obsłudze, a można go używać z telefonu i tableta z dostępem do internetu. Warto wypróbować za darmo i zagwarantować sobie, że prowadzenie księgowości będzie proste.

# tomcio

17.10.2020 11:50

Wciąż cieszącą się popularnością formą reklamy są http://tanienaklejanie.pl/naklejki-na-samochod , można je sobie spersonalizować dodając nazwę firmy i adres strony www

# dawid8885522

18.10.2020 17:40

Zaufałam niedawno agencji reklamowej https://postacie-reklamowe.pl powierzyłam wykonanie elementów dopełniających moją kampanię reklamową. Oni rozumieją jak ważnym elementem jest reklama, aby przedsiębiorstwo mogło odnieść sukces.

# spdesign

03.11.2020 12:56

W prosty sposób możesz odmienić los Twojej marki. Wystarczy, że zmienisz swoje myślenie, wyjdziesz z ukrycia i stworzysz przemyślaną strategię marketingową. By zaistnieć, musisz być widoczny. Zaprezentuj się na targach, bierz aktywny udział w eventach w Twojej okolicy i prowadź niebanalne kampanie w plenerze. Zanim wyruszysz w tę ekscytującą podróż, by zdobyć biznesowy szczyt, odwiedź nasz sklep internetowy z produktami http://reklamydrukarnia.pl. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by zwrócić na siebie uwagę konsumentów, wywołać w nich pozytywne zakupy i zachęcić do dokonania transakcji.

# Paweł

11.11.2020 18:10

http://namioty-pneumatyczne.pl są bardzo wytrzymałe, świetnie sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, a także łatwo je transportować. W ten sposób możesz zadbać o nienaganny wizerunek firmy i podbić serca odbiorców.

 jjusti18

02.12.2020 21:06

Sposobów na promowanie swojej firmy, wszelkich stron itd jest wiele. Ale to już agencja reklamowa np. https://sunspot.pl powinna wam przedstawić zakres działań z jaki warto byłoby skorzystać. Oni będą wiedzieć jakie do waszej branży będą odpowiednie metody promowania. Taka profesjonalna firma opracuje dobre strategie, aby osiągnąć dla was wyznaczone cele.

# TadeuszD

11.02.2021 13:07

Jeśli chodzi o Pro-Komp to polecam, firma super sobie radzi z wykonywaniem reklam i prezentacji na witrynach czy stanowisk na targi. Współpracujemy z nimi pod tym kątem i faktycznie pomysłów im nie brakuje, zazwyczaj to co uda się przygotować jest zaskakujące i wyróżnia się na tle innych.

# Adam1983

15.02.2021 20:45

Zdecydowanie najlepszym pomysłem jest pozycjonowanie strony internetowej. Wydaje się to być rozwiązanie najbardziej trwałe (w przeciwieństwie do reklam Google Ads czy Facebook Ads) i względnie tanie, w porównaniu do efektów jakie może przynosić. Nie piszę tego bez podstawy. Moją stronę firmową powierzyłem panu Marcinowi Balanie do pozycjonowania i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że zna się na rzeczy. Szybko dowiózł mi efekty. Jakby ktoś chciał się przekonać o tym osobiście to pozostawiam do niego namiary:
- strona: https://www.marcinbalana.pl/
- e-mail: kontakt@marcinbalana.pl
- tel: 512 188 666
Dodam również, że dobrze jest prowadzić wizytówkę na mapach Googlowskich. Uświadomił mnie o tym pan Marcin Balana i zajął się tym. Ja tylko dostarczam mu informacji o aktualizacjach i zdjęcia. Reszta jest po jego stronie. Efekt? Moja firma jest pierwsza na mapach w Warszawie!

# Zajek

19.02.2021 14:29

Reklama mojej firmy w internecie zajmuje się firma http://ninjaads.pl polecam bo znają się na rzeczy. Od samego początku kampanii widać było poprawę zainteresowania moim biznesem, z każdym miesiącem jest lepiej. Warto było zainwestować.

# Zajek81

19.02.2021 14:30

Reklama mojej firmy w internecie zajmuje się firma http://ninjaads.pl polecam bo znają się na rzeczy. Od samego początku kampanii widać było poprawę zainteresowania moim biznesem, z każdym miesiącem jest lepiej. Warto było zainwestować.

# Fotofaktor

08.09.2021 19:22

Solidne zdjęcia produktów możecie dla swojej strony lub aukcji allegro wykonać w studio fotografii produktowej https://fotofaktor.pl/

 maciejoo499

06.10.2021 14:34

bilboardy tylko w firmie https://interboard.pl/. Fachowe podejście

# Gilord

04.11.2021 09:10

Aż dziw bierze, że jeszcze nikt nie wspomniał o http://www.signuskrakow.pl , a jest to jedna z częściej polecanych firm w Krakowie

# michal

05.02.2022 17:43

Ogłoszę Wam, że ogromnie praktycznym sposobem na dopieszczenie swojego pokoju jest https://www.drukwroclaw.pl/druk-wielkoformatowy/ pozwalający na drukowanie wielkich plakatów, które mogą upiększyć Twój pokój!

 marek.toma

26.06.2022 12:30

Polecam w kwesti wyokonywania bardzo dobrej pracy w temacie reklamy https://presscontent.pl/. Zajmują się tym profesionalnie i napewno współpraca z nimi przynosi porządane efekty.

 ma.ma92

04.08.2022 08:48

https://wolamamy.pl/ polecam! fajne teksty, wiele ciekawostek.

# Nataliami

06.09.2022 12:41

Wybierasz się na targi aby promować swoją firmę i potrzebujesz profesjonalne https://www.3dexpo.pl/stoiska-wystawiennicze/ ? Firma 3DExpoo posiada przygotowaną ofertę systemó wystawienniczych idealnie dopasowanych do potrzeb, oczekiwań oraz charakteru działalności wystawców.

# TomaszSz

16.09.2022 13:35

W dzisiejszych czasach najlpeiej stawiać na reklamę w sieci. Mi w działaniach seo pomaga agencja kreatywna https://quality-factor.pl/ i powiem szczerzę, że dzięki nim mam o wiele większy ruch na mojej stronie, także widać to się opłaca.

 vgl22

08.01.2023 15:11

Warto założyć bloga i zarabiać na nim. Dowiesz się tutaj jak to zrobić https://cyfrowybloger.pl/jak-zarabiac-na-blogu/

 fesre

04.01.2024 10:04

Polecam https://www.paczkonado.pl/czy-bilboardy-to-skuteczna-forma-reklamy/ dobry wybór.

 zesi

17.01.2024 16:23

Szczerze polecam https://pawelcichon.pl/jak-tworzyc-skuteczne-materialy-promocyjne/ jestem zadowolony.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024