REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# wiemzetoutopiaale...

22.03.2023 14:41

Choć mam trochę daleko do tej inwestycji, to myślę, że dla najbliższej okolicy spalarni z tytułu uciązliwości dla środowiska i potencjalnego zagrożenia opłaty za ciepło (a tu ma być takie wytwarzane) powinny być stawki mniejsze.
Na podobnej zasadzie opłaty za ścieki dla mieszkańców okolicy Czajki jako rekompensata za odorek.
Ogólnie strefy obarczone inwestycjami potencjalnie szkodliwymi dla środowiska miałyby ulgi z tego tytułu.
Tak utopia, wiem.

# Chris

23.03.2023 17:48

Sam Trzaskowski podaje na spotkaniach że zagospodaruje ta spalarnia tylko 30 % śmieci z Wawy, ciekawe jaka będzie efektywnosc kosztowa tej inwestycji i czy nie wyjdzie kojelna afera śmieciowa. Płacimy za smieci jak za zboże, a z chwile bedzie płatne parkowanie w weekendy

# Nowa

21.03.2024 13:46

Faktycznie,żeby mieszkańcy mieli,"interes"w tym,żeby wyrażać zgodę na powstanie "uciazliwych"obiektow-powinni mieć spore"bonusy",zniżki, dodatkowe atrakcje.Wtedy całe osiedla mialyby "interes" i chciałyby,a nie protestowali przeciwko

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break