REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nowa Poczta!

# jotes

06.12.2002 17:44

Dowiedziałem się dzisiej od Pana listonosza że nowa poczta rusza od poniedziałku 09.12.2002r. i będzie się mieściła przy samym rondzie Topolowa / Światowida.
pozdrowienia od Mikołaja.

# B.B.

06.12.2002 18:47

dzisiaj pracownicy mieli szkolenie komputerowe :)))) (podejrzane przez szybkę)

# Alf

07.12.2002 20:41

Jest już nawet neon!
Cywilizuje nam się okolica, nawet nie wiadomo komu za tę pocztę dziękować?!

REKLAMA

# Vladymir

09.12.2002 01:11

Dzisiaj, w sobotę, panie ustawiały choinkę, oby to była dobra wróżba dla tej poczty.

# Alf

10.12.2002 15:53

Poczta zaczyna działać profesjonalnie.
Dostałem juz awizo, drobna paczka ekspresowa z firmy z Lodzi, szła tydzien.
Czyli wszystko w Normie, bo - nie wiem czy wiecie:
"Poczta Polska nie ustaliła jeszcze standardów terminowych dla paczek, przekazów pocztowych, przekazów emerytalno-rentowych.
"
Info ze strony: http://www.poczta-polska.pl/faq/faq.php
:-)

# JS

15.12.2002 08:37

Może szkolenie mieli, może coś tam działa profesjonalnie, ale jak już się przyjdzie z awizem, to godzinna kolejka - nie dziwi skoro Panie wydają jedno awizo 15 minut, bo każdego szukają w stercie przesyłek - bajzel totalny. No ale pierwsze koty za płoty, może będzie lepiej.

REKLAMA

# Alf

16.12.2002 13:35

Faktycznie, na razie te dziewczyny są dość mocno przerażone :-)
Problem tej poczty to po prostu brak miejsca i każdy tam się obija o siebie - po obu stronach lady. Ale lepsze to, niż nic.

# Vladymir

16.12.2002 22:52

Problem tej poczty jest inny:
Nowodwory to zespól osiedli na około 15 tysięcy mieszkańców, z czego wynika, że interesantów na poczcie jest, no, może 1/3 mieszkańców, czyli 5.000. Czy dla ich obsługi starczyć może mała poczta z 3 okienkami ? Raczej nie i juz wiecie, dlaczego się wszyscy o siebie obijają i jest taki tłok.

# Jolla

19.12.2002 11:55

Ciesze się że w ogóle powstała jakaś poczta w tym rejonie, ale póki co zdecydowanie wolę załatwiać sprawy na "starej" poczcie, gdzie:
- jest szybka i sprawna obsługa
- jest miejsce do parkowania.
No, ale dajmy im trochę czasu, może się udoskonalą :-))

REKLAMA

# Alf

19.12.2002 22:55

Z tym miejscem do parkowania to prawda, to niesamowite, że w okolicy tylu bloków jest tylko jedna wysepka do parkowania (ul. Topolowa), wszędzie indziej ludzie parkują nielegalnie. Nie jest to w sumie ich wina, żyją tutaj i są skazani na życie z projektem jakiegoś debila, który każdy skrawek placu sprzedał "pod bloki".

# Vladymir

28.12.2002 23:12

Alfie, a czy zauważyłeś, że tam dalej jest wielki salon meblowy, do którego nie ma dojazdu samochodem ? Jest tylko chodnik dla pieszych. Gratulacje dla projektanta tych wszystkich lokali użytkowych w tym bloku, wziął pewnie sporą kasę za projekt A samochody ? A kto ma w dzisiejszych czasach samochód ?

# misiek

10.01.2003 09:45

a ja wspolczuje temu co kupi tam jakis mebel i bedzie musial go wziąć na plecy

REKLAMA

# B.B.

14.01.2003 20:31

nasza nowa poczta na rogu Topolowej i Światowida ma adres ...
Odkryta 44C
dobre!!! ;-))

# Piotrek z Odkrytej

18.01.2003 21:21

Z tym adresem to w ogóle jakaś głupota. Myślałem, że tylko na Ursynowie błądzi się, szukając bloków w miejscach, gdzie powinny być, a nie są. Zresztą całe Akacje V mają adres Odkryta, mimo że są przy Topolowej (w przeważającej części), ten sam problem jeśli chodzi o budynek z adresem Książkowa 9, stojący wzdłuż Światowida. Co za "inteligent inaczej" to wymyślił ??

# wielbiciel

18.01.2003 22:46

Jak mozesz nie doceniać wielkości urbanistycznej myślicieli z Wydziału Geodezji śp. gminy Białołęki, toć oni po nocach nie spali coby ludziom dop.. dogogzić.

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

19.01.2003 19:48

Ja nie piszę, że nie doceniam, ale że to głupota. Doceniać to można faktycznie coś genialnego (nawet inaczej).
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe