REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nostalgia

# Stęskniona

09.11.2004 13:36

Bardzo tęsknię za forumowiczami, którzy przestali wypowiadać się na tym forum: Historykiem, Kotką, Duśką, Piotrkiem z Odrytej, Agnieszką, Vladymirem (zwłaszcza jego opowiesciami o Synku), Antypisem. Za ich czasów to forum miało naprawdę wysoki poziom!

# ziut

09.11.2004 14:42

duśka w szpitalu bedzie rodzić lada dzień, a władimir wyjechał na syberję do ziomków.

# ziut

09.11.2004 14:42

wejdz na strone ruslana.sympatia.pl

REKLAMA

# Stęskniona

09.11.2004 21:30

No tak, czy moglam się spodziewać innej odpowiedzi? Chyba nie! No, chyba, że w końcu odezwałby się ktoś z wymienionych przeze mnie osób. Szkoda. Kiedyś bardzo często zaglądałam na to forum, bo było o czym poczytać. Może czasem wkurzały mnie elaboraty Historyka, ale dzisiaj autentycznie brakuje mi Go. (Kotka, nie zrozum tego źle!)

# historyk-wyjatkowo

09.11.2004 21:51

Zagladam tu kilka razy w tygodniu. Malo sie odzywam, bo roboty w pracy wiecej i brakuje inspirujacych tematow... no i dawnych forumowiczow. To troche uwiad zycia spolecznego w naszej dzielnicy - brak zmian prowadzi czesto do apatii i to wlasnie przezywamy. Po za tym chyba nas wymeczyly korki... i juz sie nawet nie chce myslec o swojej dzielnicy. Musi pojawic sie cos nowego na zewbatrz bysmy znow ozyli. Ten uwiad spoleczny ma szerszy charakter: po padaly spolecznikowskie pisma- biuletyn, fakty czy nawet (po za wyborami!!) spolecznikowski herold. Nie udalo sie stworzyc sensownego towarzystwa przyjaciól Bialoleki, BOK wlasciwie nie promieniuje po za swoja siedzibe. ale moze to wszystko to stan pzejściowy?

# kotkaa

09.11.2004 21:56

Ziut się niewiele pomylił, tylko że to nie Duśka, a ja będę rodzić, i nie lada dzień, tylko za jakiś czas :)
W związku z tym mam zainteresowania mniej dzielnicowe, a bardziej macierzyńsko-dziecięce... za jakieś 3 lata będę zakładać wątki o przedszkolach :)

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

10.11.2004 20:22

Nic sie przejmujcie sie Ziut.
Jak na wirtualnego ginekologa jestescie niezli. Serio. Stwierdziliscie ciaze, a ze nie u tej pacjentki ! A ... ...z tym.
Wazne, ze ociec jest !
Lepiej sobie poptrzecie Ziut na jakim poziomie jest teraz sluzba zdrowia w Europie.
Profesorowie z Francji, wydawac by sie moglo cywilizowanego kraju, od 10 dni nie potrafia jednoznacznie zdiagnozowac faktu smierci. Co chwila slyszymy:
-Umarl !
-Zyje!?
-Umarl ?
- Nie, poszedl sie odlac ...
Ale to wszystko Ziut to maly pikus w porownaniu z Anglikami. Od tych nie sposob sie dowiedziec, gdzie lezy pacjent ! Rozumiesz?
K...wa ! Co za burdel !

# Stęskniona

11.11.2004 16:30

Gratulacje dla Historyków! No, to koty zejdą na dalszy plan!

# Duśka

13.11.2004 21:19

O wypraszam sobie wypowiadanie się osób nieupoważnionych w moim imieniu. Ja już normę dzieci wyrobiłam. Mam dwoje różnej płci i wystarczy. Teraz kolej na innych. Tak więc nie jestem w żadnym szpitalu na porodówce i śledzę uważnie co tu się dzieje, ale nie wszystkie wypowiedzi są warte mojego komentarza. Dziękuję Stęsknionej za tęsknoty. Może wymyślę nowy przepis kulinarny dla posmakowania jesiennych wieczorów? Co wy na to? A koty nie zejdą na dalszy plan. Ja mam małego kotka i małego pieska. Pozdrawiam - Duśka

REKLAMA

# Vladymirowie

15.11.2004 14:04

Z bólem serca zawiadamiamy, że wyprowadziliśmy się z Białołęki i tymczasowo pomieszkujemy u rodziców Vladymira na Żoliborzu. Jak tylko wylądujemy docelowo w nowym mieszkaniu, to zainstalujemy sztywne łącze, by przynajmniej powspominać chlip... chlip... Lokalizację naszego przyszłego lokum utrzymujemy w tajemnicy (na razie), ale nie jest to Syberia. Pozdrowienia dla stałych forumowiczów. Dorota and co.

# Stęskniona

15.11.2004 14:13

Vladymirowie, szkoda, ze wyprowadziliscie sie, ale mam nadzieje, ze bedziecie tu zagladac. Napiszcie cos o moim ulubiencu - Waszym synu Michasiu.
Duśka, czy masz dobry przepis na tiramisu z amaretto i mascarpone?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy