REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nasi kochani Paulini!!!!!

# piła.

12.11.2004 20:10

Brawo chłopaki (jeszcze ).Przez myśl by mi nie przeszło co wy możecie wyprawiać.No bo popatrzcie ludzie.Oficjalnie to wy jak najdalej od polityki ,zgodnie z deklaracją przełożonego na Jasnej Górze i w W-wie -Glempa.Tylko modlitwa dla ludzi i za ludzi.No i jak to Mosze mawiał od czasu do czasu mały interesik.Ale mały.Taki żeby nie zauważyła Jasnogórska Pani.Pieniądze brać po cichu małe i duże i nie odmawiać.Nawet modlitwy.Zrobią to wierni.Na chwałę.I możecie spojrzeć w oczy wszystkim.PREZYDENTOWI.Często wychodzicie .BO nie wszystko powiedzą przy was.Macie technikę.Potem się odsłucha i temu co trzeba podpowie.Wie przeor i wie skromny ojczulo.Nazwał bym was po chłopsku -zwykłe b....ki.Jutro jak gdyby nigdy nic pójdziecie do Prezydenta prosić by się wstawił się za wami i namówił na zrzutkę -Na Opatrzność .Jak po tym można spowiadać?Jakimi kryteriami można oceniać innych którzy czynią zło nie zawsze świadomie.Jak?? Czy faryzeusz to wzór-dla was? Na tej kanwie rodzi się we mnie propozycja do władz kościelnych .Ujawnijcie wszystkich donosicieli (Departament IV ) bo tak jak cały Naród to pierwsi powinniście podlegać weryfikacji.W imie wspólnego dobra.Spowiadacie z grzechów a potem XYZ.....Płomienne kazania :nie dobra są najważniejsze ,człowiek,skromność itd.Czy razem nam nie wstyd??

# joll.

13.11.2004 16:59

Także mi trudno uwieżyć że w takich sprawach można grać na paru fortepianach.

# Matka Sławka z Gdańska

13.11.2004 17:26

Giertych to ukryty pedał.
Kaczyński udaje, że zbuduje most Północy.
Gość to ch*j.
Piter nie ma racji.
Wszyscy na tym forum to wsioki.
...
Mamo...!
Dlaczego ja nie mam siusiaka?

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

13.11.2004 20:22

Wiesz ..., moze zajmij sie fotografiami pod tym adresem:
http://www.cadaver.org/ac/acvf.7925529/
Staraj sie odpoczac od polityki i od czasu do czasu sprawdzaj czy przypadkiem ... nie wybudowano tego mostu

# Matka Sławka z Gdańska

14.11.2004 21:45

Mamo...!
Dlaczego ja nie mogę sikać na stojąco, jak moi koledzy?
Ja też chcę mieć siusiaka!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe