REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# babcia parkingowa

24.09.2020 17:36

A bo wsióry małorolne w Warszawie najbardziej to kompinują jak przyoszczędzić parę złociszy na kupnie lub wynajmie miejsca postojowego. Są gotowe parkować nawet w kałuży i błocie, byle za darmo. Totyż jeim kradną...

# UwagaStulejkaZnówGrasuje!! :)

24.09.2020 23:42

"Babcia parkingowa" - to znana na tym forum głupek znamy szerszej publiczności jako STULEJKA. Pluje jadem na lewo i prawo na przyjezdnych. Nie karmić trola, niech zdechnie w tej swoje piwnicy :)!

# peter

29.09.2020 09:32

"Zalecamy parkowanie pojazdów na parkingach strzeżonych lub przynajmniej w miejscach, gdzie jest monitoring" Baran, który to powiedział powinien dostać upomnienie. Człowieku zydoleperzy nabudowali bloków i zabrali mnóstwo miejsc do parkowania. Na większości osiedli nie ma gdzie parkować, a ty takie bzdury mówisz? Sam sobie płać za strzeżony jak cię stać

REKLAMA

# lideksynubeka

29.09.2020 13:18

Czyli ma być parkowanie za darmo,bo mi się należy? Nie stać cię na parking strzeżony?!! To w.......na rodzime pole do łojców.
Za 2-3 stówy wynajmiesz miejsce w garażu podziemnym w budynkach zbudowanych przez,jak piszesz,żydoleperów. Ogłoszeń o wolnych miejscach pełno. Najwięcej wolnych miejsc czeka na wiecznie zapchanej Coopera. Gdzie wszyscy skarżą się,na brak miejsc do parkowania przy ulicy

# Linka_wwa

03.10.2020 15:49

Ja bardzo chętnie postawie samochód na parkingu strzeżonym. I nawet za to zapłacę. Problem w tym że takich parkingów w mojej okolicy nie ma. Monitoringu też nie. Jedyne na co pozostaje liczyć to częste patrole policji.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA