REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jelonkowy

15.11.2022 09:29

Jest niewygodnie, ale za to zgodnie z przepisami. Głupi mieszkańcy się czepiają i zawracają głowę. Tyłek marźnie, bo jak poprawią ławkę, to metro straci gwarancję i przestanie jeździć. Typowe urzędnicze olewanie i spychologia. Pogratulować podejścia plecami do mieszkańców.

# BELLA

15.11.2022 13:23

Co za różnica gdzie jest przycisk jak i tak winda nie dziala

# asy

15.11.2022 20:13

model ławki - WILK
ani nie ma wyglądu ani praktyczne, zapraszamy z własnym oparciem i czymś cieplejszym pod pupę
to nie łąwki
prosze wpisac łąwka w Google i zobaczyć grafiki

REKLAMA

# obywatelK

19.11.2022 17:42

a mnie wku#@$ kanary, którzy sprawdzają bilety przy wyjściu z metra tuż przy bramkach. Blokują i tak już utrudnione wyjście przez bramki. Po co? Przecież aby wejśc do metra trzeba przejść przez bramkę. Można oczywiście przeskoczyć lub zjechać windą. Tylko ile osób tak robi? Do autobusu czy tramwaju można wejśc bez problemu. Ale tam kanarów nie ma. Dlaczego są w metrze i utrudniają ludziom wyjście? Bo tam ciepło, na głowę nie pada... To jest chore. Jestem za tym aby były kontrole biletów ale albo otwórzmy bramki albo przynajmniej jak takiem kanarowi zimnow dup$ko to niech sprawdza bilety podczas jazdy metrem a nie przy wyjściu.

# Mat01

02.12.2022 20:26

W tych nowych stacjach to najgorsze są bramki, działają wolniej niż na odcinku centralnym i 3 razy widziałem je zepsute, na centralnym odcinku nigdy a jeżdżę o wiele częściej i dłużej. Nie wiem czemu nie zrobili takich samych jak na starszych odcinkach... to jest spory krok do tyłu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe