REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Marian

06.02.2019 21:32

Te pocztowe nieroby przyniosły mi listy po miesiącu.

# Bryk

10.02.2019 18:27

Nigdy nie miałem problemu z pocztą na Bielanach, a mieszkam tu całe życie. Pamiętam nawet czasy jak pół bloku odbieralo tak emeryturę bo rzadko kto miał konto w banku i nikt nie narzekał. No ale nastały inne czasy, powprowadzalo się tutaj masę rozszczeniowych ludzi którym wszystko się należy i ktorym sie wydaje ze sa pepkami swiata, a pomiatanie innymi traktuja jako sposob na zycie. Zakładając nawet ze te historie z awizami są prawdziwe i wszyscy siedzą w domach zamiast w pracy, czekając na listonoszy którzy złośliwie do nich nie przychodzą to ja się pytam jaki to problem przejść się na poczte tych parę metrów skoro placówka jest na każdym osiedlu a czas na to aż 14 dni? Dla porównania do magazynów wielu firm kurierskich trzeba jechać za miasto i to w ciągu 24 godzin a jak paczkomat jest przepełniony to stoją tylkob3h i wydają z auta. No ale jak wcześniej napisałem za te 15 zł ktore nie zmienilo sie od 30 lat to się "nalezy".

# Aga_21

13.03.2019 09:22

Niestety potwierdzam problem z pocztą, który jest nie tylko na Bielanach. Dość często nie otrzymuje pierwszego awizo a powtórne znajduje w skrzynce w ostatni dzień odbioru (zaglądam do skrzynki codziennie). Brak listonoszy, zbyt duży rejon na jednego listonosza powoduje same utrudnienia.

REKLAMA

# niezniszczalny.

25.03.2021 08:35

W całej Polsce brakuje listonoszy,tak juz jest od 2010 roku.Teraz listonosze już nie dają rady,ponieważ duzolistonoszy choruje bo nie wytrzymuje obciążenia psycho fizycznego mlodzi się zwalniają bo mają inne wyjscie.Bardzo duzo jest etatów niepotrzebnych na poczcie kierowników koordynatorów itp.Najwięcej na polityce pseudo zarzadu cierpi dobry stary listonosz.Mam prosbę do komentatorów jak się nie znacie na sprawie to nie oceniajcie listonoszy to tyle
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy