REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nietrafiony prezent

# Sylwia Gil

10.05.2017 13:58

Jaki był najbardziej nietrafiony prezent, jaki kiedykolwiek dostaliście? W moim przypadku była to... patelnia na urodziny :P

# ochmanka

11.05.2017 10:16

ja najbardziej nie lubię dostawać skarpet pod choinkę... brrr, to takie mało kreatywne :P A co sądzilibyście np o http://prezenty.sjs.pl/prezenty/present/index/9/jazda-subaru-impreza-sti? Bo wg mnie to prezent wyłącznie dla facetów, a moja koleżanka właśnie o takim marzy.

 dominikgala

17.08.2017 12:10

Jeszcze nie dostałem, ale z dobrego źródła wiem, że będzie to jazda sportowym Lambo na torze. Podobno z tego portalu Prezent Marzeń. Na razie nie stać mnie na takie auto więc na pewno będzie to coś niezapomnianego. Chyba w ramach rewanżu wezmę dziewczynę na strzelnicę, może też jej się spodoba?

REKLAMA

# szmata szeptana

17.08.2017 13:02

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

# Kamiya

10.07.2020 09:16

Ja kiedyś dostałam pilniczek do paznokci myśląc, że to najgłupszy prezent, a okazało się że byl jednak świetnie sprawdzony. Pilnij ze stali nierdzewnej ze strefy piękności Zwilling i zabieram go dosłownie wszędzie ze sobą w torebce

# maragol

17.07.2022 09:40

Niestety faktycznie czasami tak się może zdarzyć, że nasz prezent może okazać się nietrafiony. Muszę przyznać, że bardzo fajnie również w https://zamowprezent.pl/prezent-na-50-urodziny-dla-mezczyzny bardzo fajnie opisano jaki prezent dla mężyczny na 50 urodziny to będzie dobra opcja.

REKLAMA

# marzenia77

20.07.2022 12:41

ja dostałam kiedyś ciasto z orzechami, na które jestem mocno uczulona... trochę kiepski prezent, na szczęście w porę się zorientowałam. myślę, że taka patelnia jednak jest dość praktycznym prezentem :)) ja bym się ucieszyła przynajmniej, teraz właśnie myślę co kupić córce na urodziny i może wybiorę olejek cbd, bo wyczytałam że pomaga na sen hellolife.pl/olejek-cbd-na-sen/ a córka ma problemy z bezsennością, bo ma stresującą pracę i dużo na głowie. byc moze na to się zdecyduje ale jeszcze przemyśle

# marzenia77

22.07.2022 14:51

#marzenia77 napisał(a) 20.07.2022 12:41
a córka ma problemy z bezsennością, bo ma stresującą pracę i dużo na głowie. byc moze na to się zdecyduje ale jeszcze przemyśle

https://www.hellolife.pl/olejek-cbd-na-sen/ zdecyduje się jednak, myślę że to będzie super prezent dla niej. zastanawiam się czy może są jakieś personalizowane olejki, że można na etykiecie zamówić jakiś napis czy imię

 karola23

25.07.2022 12:31

Ciężko o dobry pomysł na prezent :)
Trzeba być jednak kreatywny w tym co się szuka

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe