REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Nielegalne zlobki na Bemowie

# Karolina Czekaj

18.06.2014 22:04

Obecnie jestem na etapie poszukiwania zlobka/klubu malucha na Bemowie dla swojej corki. Z przerazeniem stwierdzam, ze co druga tego typu placowka jest niezarejestrowana co za tym idzie dziala nielegalnie. Urzad Miasta st. Warszawy prowadzi rejestr do ktorego takie miejsca powinny sie wpisac, co za tym idzie spelniac konkretne wymogi. Pozostale placowki dzialaja samowolnie i moga poniesc konsekwencje prawne. Chcialabym przestrzec wszystkich rodzicow przed takimi miejscami, sprawdzajcie czy miejsce ktorym jestescie zainteresowani posiada wpis do rejestru.

# Mama

18.06.2014 22:07

W zupelnosci sie zgadzam, plaga nielegalnych przechowalni dzieci. Ja zanim znalazlam zlobek dla syna zwiedzilam chyba z 7 roznych miejsc. Ostatecznie zdecydowalam sie na Akademie Malucha Ele Mele Dutki i jestem bardzo zadowolona. Miejsce legalne w 100% :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA