REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Niedrogie kosmetyki naturalne

# Paulina85

14.06.2021 13:28

Cześć. Szukam jakiegoś dobrego sklepu internetowego oferującego niedrogie kosmetyki. Chodzi mi przede wszystkim o dermokosmetyki. Polecicie jakieś sprawdzone oferty?

# Anna36

16.06.2021 09:28

Polecam Ci płyn micelarny z zieloną herbatą, bo likwiduje z czasem duże podrażnienia, zaczerwienienia. Po maseczce mam czerwony nos praktycznie i gdyby nie płyn to nie wiem, jak bym dała radę. Po goleniu oczywiście obowiązkowo, żeby szybko przywrócić komfort i ograniczyć krwawienie. Z tej serii biorę regularnie e-naturalne.pl.

# Karola55

22.06.2021 12:05

Wszystko jest do domowego SPA https://e-naturalne.pl i dzięki nim zaczęłam nawet kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków naturalnych. W ogóle pozytywnie zaskoczyły mnie ceny różnych surowców i to nawet tych spotykanych w kosmetykach premium.

REKLAMA

# Sroka

22.07.2021 12:00

Myślę że w M1 wszystko kupisz bez problemu, jest tam sporo sklepów i drogerie więc wybór jest spory

 Agata1984

22.07.2021 20:07

Bardzo fajnie.

# KajaLasek

22.07.2021 20:30

A sprawdzałaś może kosmetyki ecocery? Są w bardzo niskiej cenie i hipoalergiczne więc nadają się dla osób z problemami różnymi.

REKLAMA

# gusia

23.07.2021 09:11

A jakie mają kosmetyki? Tylko kolorówkę?

# Filka

25.07.2021 21:25

Zobacz sobie kosmetyki z Bielendy jaki wybór naturalnych kosmetyków maja, wegańskich...moja ulubiona linia to Eco Nature . W 99 % składniki naturalne
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe