REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Gdzie kupić dobry zegarek

# Kamill

12.04.2021 13:53

Może macie jakąś sprawdzoną firmę, sklep w którym można kupić zegarek w Warszawie? Jeśli jesteście w stanie coś podpowiedzieć to dajcie znać. Chce już zmienić mój wysłużony czasomierz tylko szukam jakiegoś dobrego sklepu, gdzie ktoś mi podpowie jaki zegarek będzie warto wybrać. Ogólnie liczę nie tylko na dobry wygląd, ale też na odpowiedni pod kątem jakościowym mechanizm.

# Pawełek

19.04.2021 11:28

Ja kupowałem swój zegarek w Złotych Tarasach w sklepie Od Czasu do Czasu. Ogólnie wszystkie liczące się marki mają w sprzedaży, można liczyć na pomoc pracowników przy wyborze. Ale ogromny wybór jest też dostępny w ich internetowym sklepie: www.odczasudoczasu.pl. Dla mnie istotne było to, by ktoś kto się na zegarkach zna podpowiedział mi co wybrać i tutaj u nich akurat pod tym kątem to super wyszło.

# albert

25.07.2021 22:01

polecam rzucić okiem na ofertę limitowanych zegarków na tej stronie https://watchstyle.pl/pl/c/Limitowane/64
robią wrażenie

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA