REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# vuster30

29.07.2017 10:16

hmm... dobry artykuł. Faktycznie trzeba uważać gdzie bierzemy leasing i przeglądać oferty po kilka razy. Od siebie mogę polecić Platformę Finansową, bo ich oferta jest właśnie godna uwagi, a ukrytych kosztów się nie dopatrzyłem. :)

# messoti

27.08.2017 11:53

mogę się z Tobą zgodzić vuster - dosyć dobra jest Platforma Finansowa. W leasing brałem u nich drukarkę 3d i wszystko jest spoko, zadnych ukrytych kosztow nie ma to prawda, ale... zona mnie ciagle karci ze powinienem wziac kredyt nie leasing. Czy ma racje? Tego wlasnie nie wiem...

# szmata szeptana

28.08.2017 10:25

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

REKLAMA

 krym

11.11.2017 18:02

Wszedzie można się dopatrzec sie czegos co niekoniecznie bedzie dla nas jasne, tak jest tez przy pozyczkach czy chwilowkach. sam bralem leasing przez platformę finansową i jestem zadowolony, konsultanci wszystko mi dokladnie wytlumaczyli tak, ze nie mialem zadnych watpliwosci

# won tumany od reklamy

13.11.2017 08:43

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom .

# daga312

07.12.2017 08:53

czemu niby oszuści? Z tego co się orientuję to leasing jeśli się dobrze poszuka to najlepsza oferta, dużo lepsza od kredytu. Przykładowo sprawdzałam tak troszkę oferty leasingowe i platforma finansowa wydaje się mieć bardzo dobre warunki leasingu

REKLAMA

# przykre to

07.12.2017 10:24

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

# justaK

03.01.2018 22:41

Ja korzystałam z leasingu oferowanego przez platformę finansową także jak dla mnie warunki naprawdę dobre. Brałam z bratem sprzęty do rodzinnej firmy w leasing online, procedura bardzo uproszczona wszystko załatwiasz online polecam

# bbardzo przykre

04.01.2018 10:07

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

REKLAMA

# lololololo

05.03.2018 19:18

Jeśli chodzi o warunki leasingu to platforma finansowa ma bardzo dobre. Mój brat już kilka razy korzystał z ich ich oferty i bardzo sobie zachwala warunki leasingu. Brat prowadzi małą firmę komputerową i leasin jest dla niego bardzo dobrym rozwiązaniem

 Ramlek

05.07.2018 14:04

Bo trzeba wybierać dobre firmy leasingowe, a nie tylko żeby było najtaniej. Dobry leasing to nie to sam co tani leasing: http://www.eit-centrum.waw.pl/najtanszy-leasing-gdzie/?
Trzeba wszystko dokładnie sprawdzić zanim się wybierze firmę do leasingu na samochód. https://antyranking.blogspot.com/2017/02/najlepszy-leasing-najtanszy-gdzie.html
Tani leasing dają firmy, które potem sobie odbijają na opłatach.

# syyfiasta rekklama

06.07.2018 12:55

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

# Maurrr80

02.09.2019 14:14

Dlatego trzeba zaufać tylko http://www.autoefl.pl/. Wtedy z pewnością uniknie się niespodzianek. W sprawach finansowych nie ma miejsca na eksperymenty.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break