REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Hanka

14.08.2013 14:51

Najważniejsze jest, by dziecko było widoczne. Dlatego ja staram się wybierać takie ubranka by miały one elementy odblaskowe. Zwykle kupuję ubranka na http://balumi.com.plDostrzegłam ten sklep, ponieważ koleżanka kupowała tam ubranka do chrztu dla swoich pociech.

# karinkaaa

11.10.2015 11:03

Ja już pisałam w innym wątku, że dla mnie odblaski to obowiązek już od dawna. Teraz mamy nowe przepisy, a i tak jest sporo ludzi, którzy po ciemku po drogach bez chodników chodzą bez odblasków. Ja dla dzieciaków wzięłam takie zestawy: http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/zestawy-odblaskowe/ i jeszcze sprawdziłam czy rzeczywiście odblaski są dobrze widoczne w nocy.

 Kuridno

14.10.2015 23:01

Wydaje mi się że chyba lepiej wydać to pięć złotych i swoje dziecko wyposażyć odblaskami. Naprawdę ja zauważyłem że jak jeździłem w ciemnej uliczce jak ludzie chodzili nie mieli odblasku trzeba było cholernie uważać a teraz chodzą i widać wszystko. Nawet te kamizelki teraz jesienne wieczory wcześniejsze to lepiej być widocznym a policja powinna mandaty lepić każdemu w ciemnej uliczce co idzie bez odblasków. Wiem że to może głupie ale może naprawdę zaoszczędzić na wypadkach nerwach stresie jest to jakieś rozwiązanie z sytuacji. Dlatego odblaski powinny być podstawą każdego.

REKLAMA

 wlodekher

15.10.2015 11:01

Odblaski dają bardzo dużo. Jechałem ostatnio samochodem, ulicą, gdzie wysiadły lampy. Patrzę co tak dziwnie błyska, czujność mi się włączyła - okazało się, że do przejścia podchodził młody facet. Zauważyłem go tylko po odblaskach (małych bo małych, ale zawsze), które miał na butach.
Taki odblask przecież to jest kilka złotych, a może ustrzec może przed wielkim nieszczęściem. Zwłaszcza teraz, gdy coraz szybciej robi się szaro buro. Pamiętam swego czasu większe firmy robiły takie akcje i rozdawały dzieciakom w szkole odblaski, szkoda, ze tego już nie ma.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy