REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Nie pomaga mi dietetyk

# Maruda

17.04.2017 14:37

Gdzie szukać pomocy gdy w odchudzaniu nie pomaga dietetyk i ćwiczenia?

# Jakosia

18.04.2017 01:39

Może to nie jest wina dietetyka. słyszałam kiedyś w TV wypowiedź specjalisty żywieniowego że to co proponują dietetycy to jest odpowiednie dla ok 60% populacji. Cala reszta może mieć problemy wynikające z niedopasowania diety do genotypu. Krótko mówiąc dieta powinna być zindywidualizowana przez dopasowanie do genotypu każdego człowieka. Badania genetyczne można wykonać w placówkach

# vorisluu

18.04.2017 08:06

Jeżeli chcesz schudnąć to przede wszystkim nastaw na to swój umysł, zacznij robić cokolwiek w tą stronę czyli nawet jakieś brzuszki, przysiady i tak dalej i... poczytaj w internecie co jeść, a czego nie. Prawda jest taka, że do dietetyka wcale iść nie musisz. Wejdź np. na stronę Adamed Expert a następnie znajdź dział Odchudzanie/Zdrowe żywienie i poczytaj o wszystkim. Powodzenia!: )

REKLAMA

# Migotka

10.05.2017 09:49

Na mnie też nie działały diety. Nie wiem czy to ja coś źle robiłam, czy mój dietetyk. Schudłam dopiero, jak zdecydowałam się na zabieg założenia balonu orbera. Jak ktoś chce zgubić tylko kilka kilogramów, to może zapisać się na siłownie. Ja miałam zbyt dużą nadwagę i chory kręgosłup. Myślałam już o operacji zmniejszenia żołądka, ale bałam się narkozy. Wybrałam balon, bo był tańszy.

# Aniol

12.05.2017 09:43

Może nie ma odpowiedniej wiedzy? Dla pewności wybierz się jeszcze do innego dietetyka i posłuchaj jego rad. Moja ciotka z Częstochowy chodzi do www.zdrova.com.pl i nie narzeka, że nie pomaga ;)

# mala-mi

12.05.2017 15:48

Jesli nie ma efektów pomimo diety i ćwiczeń należy sprawdzic czy nie jesteś na coś chory. Schudnięcie może utrudniać np cukrzyca lub złe hormony tarczycy (za niskie lub za wysokie). Należy wykonać badania krwi i skonsultować je z lekarzem oraz dietetykiem. W przypadku wyników TSH endokrynolog dopuszcza wynik 1 - 4 a dietetyk 1 - 2. Ja mam TSH 3,7 i tyje "od powietrza".

REKLAMA

# izka36

13.05.2017 19:54

A może https://www.maczfit.pl rozwiązałaby Twój problem? Grunt to regularne, zbilansowane posiłki o odpowiedniej kaloryczności do Twojego trybu życia. Oczywiście badania również warto zrealizować, bo tarczyca faktycznie potrafi namieszać :(

# miska

25.05.2017 17:38

Mi trochę ta dieta od dietetyka jednak pomogła i http://thermline.com.pl/therm-line-forte też oczywiście, bo bez naturalnych suplementów odchudzanie jest mało efektywne jednak

 marios

10.10.2017 19:56

Mi dietę robiła koleżanka z http://www.livediet24.com i nareszcie zacząłem chudnąć :p

REKLAMA

# Ostradzi da

10.10.2017 20:29

To najgorszy syf i ściema. nie polecam

 Jeich

12.10.2017 22:08

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl

# won tumany od reklamy

13.10.2017 08:31

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma .,

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA