REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

NIE MA POPARCIA AVETEK

# Włodkowski

31.10.2006 06:53

Ponieważ na forum pojawiają się dość dziwne wpisy o uzurpowanym poparciu środowiska Ave i Avetek dla konkretnych osób oświadczam (y), że sa to rzeczy wyssane z palca. Jedynym "oficjalnym" kandydatem Fundacji AVE w wyborach samorządowych na Białołęce jest moja skromna osoba. Pozostałych, którym nawet po drodze ze mną i tych, którym nie, proszę (prosimy) o pozostawanie w zgodzie z faktami.

# osesek

31.10.2006 11:23

Avetki to dzieciaki.Ich poparcie powinno umozliwić Tobie objęcie funkcji w zlobku u Ostrowskiego

# Włodkowski

31.10.2006 11:34

1. Avetki to w 55% osoby pełnoletnie.
2. Z Panem Ostrowskim nie współpracuję w ramach żłobka.
3. Mówiąc o poparciu środowiska mam na myśli większą grupę aniżeli dzieci należące do Aveciątek (to tylko część środowiska)

REKLAMA

# POlitolog

31.10.2006 14:05

-" z Panem Ostrowskim nie współpracuję w sprawie żłobka" , pisze Włodkowski.
Nie promujesz też innych Pisuarów , prawda? Daj spokój próbujesz z ludzi debili robić czy co ?
A Oracz , Stańczyk , Oszmian , Świtalski ? To niby tylko tak sobie piszą? Wszystkie nota bene , obwieszczenia i artykuły WYSZYSTKIE które w okresie przedwyborczym mają działanie expozycyjne mają za oddziaływanie marketingowo - polityczne. Naprawdę nadajesz się do Pisuaru! Nie masz umiaru trefny dyrygęcie w swej obłudzie! Dobrze Cię odgadłem i wasze ciche porozumienie z Ostrowskim!

# Włodkowski

31.10.2006 16:58

Jakie porozumienie? POlitologu doprawdy chyba przejąłeś od części PiS-u spiskową teorię dziejów. Nieładnie.
Do współpracy w Aveciarzu zaprosiliśmy jedynie Piotra Oracza, o czym pisałem wielokrotnie: jak, dlaczego, po co...
W najnowszym numerze natomiast znajdą się REKLAMY kilku kandydatów, którzy zechcieli wykupić powierzchnię reklamową. Cóż, są to ludzie z PiSu. Macierzysta Gospodarność i obca moralnie PO nie zechciały wyłożyć kasy. A pismo musi się utrzymać. Zresztą każdy materiał sponsorowany jest opatrywany w Aveciarzu stosownym napisem. Jednej z kandydatów PO telefonował w sprawie reklamy, nawet zarezerwował eksponowane miejsce, ale potem okazalo się, że Komitet nie zezwolił. Jak za dawnych dobrych czasów. Wszak Partia wie lepiej...
P.S. Jakie masz dowody na moją współpracę z P. Ostrowskim?
P.S. Jakie masz dowody na współpracę z "PiS-uarami" - jak określasz...?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break