REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

NIE MA POPARCIA AVETEK

# Włodkowski

31.10.2006 06:53

Ponieważ na forum pojawiają się dość dziwne wpisy o uzurpowanym poparciu środowiska Ave i Avetek dla konkretnych osób oświadczam (y), że sa to rzeczy wyssane z palca. Jedynym "oficjalnym" kandydatem Fundacji AVE w wyborach samorządowych na Białołęce jest moja skromna osoba. Pozostałych, którym nawet po drodze ze mną i tych, którym nie, proszę (prosimy) o pozostawanie w zgodzie z faktami.

# osesek

31.10.2006 11:23

Avetki to dzieciaki.Ich poparcie powinno umozliwić Tobie objęcie funkcji w zlobku u Ostrowskiego

# Włodkowski

31.10.2006 11:34

1. Avetki to w 55% osoby pełnoletnie.
2. Z Panem Ostrowskim nie współpracuję w ramach żłobka.
3. Mówiąc o poparciu środowiska mam na myśli większą grupę aniżeli dzieci należące do Aveciątek (to tylko część środowiska)

REKLAMA

# POlitolog

31.10.2006 14:05

-" z Panem Ostrowskim nie współpracuję w sprawie żłobka" , pisze Włodkowski.
Nie promujesz też innych Pisuarów , prawda? Daj spokój próbujesz z ludzi debili robić czy co ?
A Oracz , Stańczyk , Oszmian , Świtalski ? To niby tylko tak sobie piszą? Wszystkie nota bene , obwieszczenia i artykuły WYSZYSTKIE które w okresie przedwyborczym mają działanie expozycyjne mają za oddziaływanie marketingowo - polityczne. Naprawdę nadajesz się do Pisuaru! Nie masz umiaru trefny dyrygęcie w swej obłudzie! Dobrze Cię odgadłem i wasze ciche porozumienie z Ostrowskim!

# Włodkowski

31.10.2006 16:58

Jakie porozumienie? POlitologu doprawdy chyba przejąłeś od części PiS-u spiskową teorię dziejów. Nieładnie.
Do współpracy w Aveciarzu zaprosiliśmy jedynie Piotra Oracza, o czym pisałem wielokrotnie: jak, dlaczego, po co...
W najnowszym numerze natomiast znajdą się REKLAMY kilku kandydatów, którzy zechcieli wykupić powierzchnię reklamową. Cóż, są to ludzie z PiSu. Macierzysta Gospodarność i obca moralnie PO nie zechciały wyłożyć kasy. A pismo musi się utrzymać. Zresztą każdy materiał sponsorowany jest opatrywany w Aveciarzu stosownym napisem. Jednej z kandydatów PO telefonował w sprawie reklamy, nawet zarezerwował eksponowane miejsce, ale potem okazalo się, że Komitet nie zezwolił. Jak za dawnych dobrych czasów. Wszak Partia wie lepiej...
P.S. Jakie masz dowody na moją współpracę z P. Ostrowskim?
P.S. Jakie masz dowody na współpracę z "PiS-uarami" - jak określasz...?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA