REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

nęka Cię ból kręgosłupa itp - mamy rozwiązanie!

# AVA

23.02.2016 10:20

Centrum Medyczne VERDE zaprasza na leczenie bólu metodami naturalnymi.
Jest to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwego bólu i zapewnienie sobie ulgi na długi czas.
Zadzwoń pod warszawski numer telefonu 827-16-12 i zapytaj o ofertę i umów się na wizytę

# dixit

02.03.2016 11:58

Mi na ból kręgosłupa bardzo pomógł masaż leczniczy. Robiłam go tutaj http://medicaspa.pl/nasza-oferta/ masaze/masaze-lecznicze/masaz-leczniczy/ w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Czuje się jak nowonarodzona, a wcześniej nic nie pomagało :)

# povik6

21.04.2017 11:07

Po co leczyć skoro można zapobiegać?! Mi oczy otworzył artykuł o przyczynach bólu kręgosłupa na stronie Adamed Expert i od tamtego czasu przestrzegam podstawowe zasady czy to w kwestii pracy przy komputerze czy codziennym życiu. Nie dbamy o kręgosłup to i później boli..

REKLAMA

# marielka

30.05.2017 09:29

Oczywiście że lepiej zapobiegać niż leczyć ale do momentu kiedy nic się nie dzieje nikt o tym nie myśli, poza tym jak już problemy z kręgosłupem się zaczną za późno na zapobieganie. Wiem z doświadczenia że dobra rehabilitacja znacznie poprawia komfort życia i można się tego bólu praktycznie całkowicie pozbyć. Najlepsze efekty moim zdaniem daje magnetoterapia w Natural Medical i ewentualnie masaże lecznicze.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA