REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# budżet OBYWATELSKI

19.06.2015 09:38

Mam pytanie do Pań radnych a także Panów Tyburca, Korowaja a także reszty przedstawicieli partii rządzącej: czy kampania promocyjna waszych projektów (banery, plakaty, kolorowe ulotki, reklama w mediach) jest finansowana z budżetu partyjnego czy środków własnych (diet radnych)?
Pytam bo dysproporcje w sile kampanii projektodawców partyjnych a reszty obywateli (także innych radnych)są gigantyczne.

# 3pokojeDlaTarchominaNowodworów

19.06.2015 10:27

Nasz projekt - 3 pokoje z kuchnia dla Tarchomina i Nowodworów - jest promowany z naszych prywatnych pieniędzy. Co do projektów innych radnych to nie mamy takiej wiedzy i dlatego nie będziemy się na ten temat wypowiadać. Czasami ważniejszy jest pomysł na promocję, a nie nakłady finansowe i tak jest w naszym przypadku.

# lokalna

19.06.2015 10:27

a niby czemu miały się nie zrzucić? wielokrotnie widziałam materiały bjk przy promocji eventów i nigdy nie wyglądały jak milionowa inwestycja. słusznie, że się promują, inaczej nie wiedziałabym, że jest taka fajna inicjatywa dla kobitek z naszej dzielnicy!
ja dziewczyny popieram! tak trzymać!

REKLAMA

# prawda

19.06.2015 12:35

OSTRZEGAM!!! NIE GŁOSUJCIE NA TO ZMARNOWANA KASA!!! LEPIEJ WESPRZEĆ LOKALNE INICJATYWY!!! SĄ BEZCZELNI ROBIĄ SOBIE BIZNES ZA PUBLICZNĄ KASĘ...

# anty

19.06.2015 12:36

#prawda napisał(a) 19.06.2015 12:35
OSTRZEGAM!!! NIE GŁOSUJCIE NA TO ZMARNOWANA KASA!!! LEPIEJ WESPRZEĆ LOKALNE INICJATYWY!!! SĄ BEZCZELNI ROBIĄ SOBIE BIZNES ZA PUBLICZNĄ KASĘ...

Popieram

# mieszko8

19.06.2015 13:04

Aleksandra Gajewska, Ilona Łącka, Anna Majchrzak i Magdalena Roguska
Byłem raz w 3 pokojach na Głębockiej. Test to wyjątkowe, macie rację. Jest to wyjątkowy przekręt. Mnóstwo publicznej asy na zachcianki kilku osób z towarzystwa. Rozumiem, że panie radne chcą sobie takie miejsce na pogaduchy i lepienie pierogów załatwić, bo po co spotykać się w domu, skoro miasto zapłaci za wszystko. A do tego jeszcze będzie odtrąbiony sukces na miarę III linii metra. No i oczywiście dobrze płatny etacik dla jakiejś koleżanki czy dwóch, bo NIE WIERZĘ, żeby tę "instytucję kultury" prowadził ktoś niepowiązany z paniami.

REKLAMA

# pozytywnie

19.06.2015 17:03

a jaki to prywatny biznes?? z tego co czytam to lokal ma być dostępny dla wszystkich bezpłatnie więc nie wiem gdzie tu biznes?! niektórym to się naprawdę już wszystko kojarzy!
#prawda napisał(a) 19.06.2015 12:35
OSTRZEGAM!!! NIE GŁOSUJCIE NA TO ZMARNOWANA KASA!!! LEPIEJ WESPRZEĆ LOKALNE INICJATYWY!!! SĄ BEZCZELNI ROBIĄ SOBIE BIZNES ZA PUBLICZNĄ KASĘ...

# Prawnik

19.06.2015 20:54

Niektórzy to się nie boją, że adresy IP są jawne. Może warto by kilku prawych i sprawiedliwych anonimowych forumowiczów z frakcji młodych spadochroniarzy albo anonimowych lokalnych działaczy plujących kłamstwem i nienawiścią - nauczyć rozumu np. www.tugazeta.pl/1,radny-psl -u-szkalowal-na-forum,10965.html

# Kasia Sz. - Warszawa

19.06.2015 21:28

Kibicuje projektowi "3 pokoje z kuchnią" i dawno nie widziałam takiego zaangażowania. Czekam na podobne inicjatywy na bliższym mi Mokotowie. Naprawdę Białołęka dzięki kilku paniom radnym daje radę. Zazdroszczę też tych spotkań z aerobikiem etc
@budżet OBYWATELSKI - pytania zawsze w cenie, ale myślę, że nam wszystkim brakuje często zaufania do naszych samorządowców. Cieszmy się naprawdę, że takie miejsca powstają, i że są tacy, którzy są gotowi wyłożyć na ich promocje z własnej kieszeni.

REKLAMA

# arti

20.06.2015 08:39

Apeluje o szacunek dla innych projektów jak i dla samych siebie - mamy głosowanie wszystko rozstrzygnie się w demokratyczny sposób.
Ja mieszkam na Odkrytej więc oczywiste jest dla mnie że zagłosuje na projekty numer :
12 oświetlenie ciemnych przejść dla pieszych na Odkrytej z której korzystam codziennie, przechodzi i przejeżdża tam masa ludzi jesienią i zimą jest tam koszmarnie
21 i 42 uporządkowanie terenów przy Wiśle i Kanale Żerańskim- żeby chodziło , jeździło się na rowerze z rodziną przyjemniej
9 odbojniki na parkingach wielu parkujących nie ma wyobraźni dojeżdżają do końca zastawiając nieraz pół chodnika
10 koniecznie! przejazd rowerowy i przejście dla pieszych na ulicy Swiderskiej do Mostu Północnego- tam jest po prostu niebezpiecznie
34 i 37 uważam że drzew przy ulicach na naszym terenie jest bardzo mało latem brakuje cienia
47 48 projekty rowerowe to przyszłość dla naszych dzieci przyzwyczajonych do tego że zawsze i wszędzie rodzice wożą ich samochodami
29 33 uporządkowanych skwerów i siłowni plenerowych nigdy dość :)
Uważam że na tych projektach oprócz mojej skromnej osoby skorzysta też cała masa ludzi, więc jak ktoś chce niech skorzysta z tej ściągawki :)

# to ściema

20.06.2015 09:55

STRZEGAM!!! NIE GŁOSUJCIE NA TO ZMARNOWANA KASA!!! LEPIEJ WESPRZEĆ LOKALNE INICJATYWY!!! SĄ BEZCZELNI ROBIĄ SOBIE BIZNES ZA PUBLICZNĄ KASĘ..

# lokal

20.06.2015 13:42

#Prawnik napisał(a) 19.06.2015 20:54
Może warto by kilku prawych i sprawiedliwych anonimowych forumowiczów z frakcji młodych spadochroniarzy albo anonimowych lokalnych działaczy plujących kłamstwem i nienawiścią - nauczyć rozumu...
I co, prawniku, będziecie wchodzić antyterrorystami o 6 rano, jak to zwykliście robić za czasów policyjnego państwa Bronisława Komorowskiego?

REKLAMA

# Gość

21.06.2015 11:17

Prawnik już straszy. Może czeka nas państwo policyjne? Ludzie piszą tu prawdę, często są to osoby bardzo dobrze znające realia Białołeki, radnych, sami radni, lokalni działacze, zdesperowani do granic możliwości działalnością władz. Nie widzę tu jakiegoś szkalowania. A wiele prawdy.

# gotfael

21.06.2015 18:31

#budżet OBYWATELSKI napisał(a) 19.06.2015 09:38
Mam pytanie do Pań radnych a także Panów Tyburca, Korowaja a także reszty przedstawicieli partii rządzącej: czy kampania promocyjna waszych projektów (banery, plakaty, kolorowe ulotki, reklama w mediach) jest finansowana z budżetu partyjnego czy środków własnych (diet radnych)?
Pytam bo dysproporcje w sile kampanii projektodawców partyjnych a reszty obywateli (także innych radnych)są gigantyczne.
Też się nad tym zastanawiam i zapytałbym, czy nie przypadkiem ze środków DB?

# Alusia2

23.06.2015 09:04

Super pomysł :) potrzebne jest takie miejsce na Nowodworach. Ja już zagłosowałam i przekonałam kilka osób :) Brawo dziewczyny

REKLAMA

# limit dzienny

23.06.2015 09:10

#Alusia2 napisał(a) 23.06.2015 09:04
Super pomysł :) potrzebne jest takie miejsce na Nowodworach. Ja już zagłosowałam i przekonałam kilka osób :) Brawo dziewczyny

Takie miejsce dla kilkudziesięciu osób? Ja wolę balon sportowy, bo jednak posłuży znacznie większej grupie

# gość

23.06.2015 10:06

takie inicjatywy jednoczą tylko kilka osób, tak jak to jest na ZB. Co więcej jest to jeden wielki bałagan. Zero estetyki, jak się przejeżdża widać jedną wielką rupieciarnię.
Osobiście nie widzę sensu.

# Maciek Z

24.06.2015 10:30

Witam, własnie zagłosowałem na powyższy projekt. Bardzo podoba mi się zaangażowanie dziewczyn, widziałem jak zachęcały do głosowania na Dniach Białołęki. Liczę, że projekt uzyska poparcie i do zobaczenia w 3 pokojach z kuchnią na Tarchominie :)

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe