REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Nareszcie konkretne działania

 Rudolf

20.04.2005 08:26

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/ 1,34887,2664510.html (tylko bez spacji w adresie).

# buspas

20.04.2005 08:41

ooo to będę godzinę później wstawał z łóżka
jednym słowem pomysł mistrzowski

# aaaa:)

20.04.2005 14:13

i tak samochody będą po tym jezdzić, wiec nie wiem czy to przyniesie zamierzony efekt...

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

20.04.2005 14:29

''Inż. Brzeziński przewiduje, że wielu kierowców prywatnych aut przesiądzie się teraz do autobusów, dlatego korki na Modlińskiej się nie wydłużą''
Taki jest ! Ten nasz Inzynier Brzezinski ! Nie wypadl sroce spod ogona ... o nie !
A jak jeszcze do malowania tych pasow Inzynier z Kolegami uzyja bialej farby, a nie czarnej, to ho, ho, ho ... chyba obejdziemy sie bez Mostu Polnocnego !
Bo na ... ... nam ten most wtedy, no nie ?

# Andrzej

20.04.2005 15:12

Skąd jest ten inż. Brzeziński i na jakim świecie żyje??? Niech mi tu nikt kitów nie wciska, że ktoś się przesiądzie do autobusu!!! Znów polskie rozwiązanie... Zamiast się wziąść za konkrety to trzeba czymś ludziom zamydlić oczy. Myślicie, że ten pas coś pomoże??? Ja uważam, że może i skróci się droga autobusów o jakieś 10 minut (maxymalnie) ale za to samochody stracą 1 pas z 3 i jak łatwo wyliczyć przepuszczalność Modlińskiej spadnie o 1/3. Gratuluję pomysłu. Jednym dogodzić to drugim trzeba dowalić... A gdzie ten inżynierek był jak projektowali most Północny??? Że błędy w projekcie opóźniają budowę??? Dlaczego za to się nikt nie weźmie??? Pieniądze się wyrzuca w błoto. Popatrzcie jak się Tarchomin rozbudowuje. Za rok wogóle się nie przejedzie Modlińską. Niech się wezmą za drogi i most a nie pierdoły. Dlaczego ja mam tracić bo pasażerowie autobusów chcą lepiej dla siebie? Ja też chcę żeby mi się szybciej jechało. I jestem takim samym mieszkańcem jak ci w autobusach. A to właśnie autobusy swoim ciężarem kilka tysięcy razy bardziej psują drogi niż osobówki, że nie wspomnę już o tym co im się wydostaje z rur... Weźcie się inżyniery za konkrety bo taki pas wcale nie rozwiąże sytuacji a tylko skomplikuje. Teraz policja zamiast łapać złodziei będzie stała 24 godziny przy Modlińskiej i patrzyła czy ktoś na pas nie wjedzie. I ja za to im mam płacić???

# track

20.04.2005 16:26

To spowoduje kolejne gigantyczne korki na Modlinskiej!!! I tak jest kompletnie nieprzejezdna rano! dlaczego ma to sie odbyc kosztem osób jadacych samochodem

REKLAMA

 ooo

20.04.2005 16:55

Bo większość osób dojeżdzających samochodem postępuje aspołecznie, a mówiąc brutalnie - chamsko. Uwaga - nie mówię tutaj o tych, którzy używają samochodu w pracy, albo mają napradę kiepski dojazd komunikacją zbiorową. Jeżeli chodzi o naszą dzielnicę, jest to zdecydowana mniejszość.
Decyzja o wytyczeniu buspasa jest słuszna. Miasto ma obowiązek w pierwszej kolejności zadbać o komunikację zbiorową, a dopiero gdy ta działa jak należy, może ewentualnie ułatwić życie kierowcom prywatnym. Postępując odwrotnie nigdy niepozbędzie się korków.

# NN

20.04.2005 16:57

Tak jest sprawiedliwiej, ponieważ autobus nie wybiera trasy; pasażer płaci za bilet i ma prawo domagać się, by go dowieziono w rozsądnym czasie; dotyczy 4 godzin porannych, uczy dyscypliny na drodze (z tym jest kłopot); nie zwiększy korków, ponieważ nie będzie w nich autobusów!
A poza tym zobaczymy - praktyka!

# Tarchomińczyk

20.04.2005 17:16

jak sądzę osobnik #track śmiga autem do pracy i błąd.... nie mogę na takich kierowców rano patrzeć, sam jeden w aucie, wiezie powietrze....i do tego wciska się wszędzie blokujac ruch na Modlińskiej...przez co autobusy muszą stać w gigantycznych korkach........podsumowująć...----> drodzy kierowcy nauczmy się współpracować na drodze...wciskanie się wszędzie na siłe (np. cienka nitka zjazdowa z mostu grota w strone Białołęki....jedni stoją grzecznie czekają aż będzie ich kolej żeby zjechać, a drudzy wpier**lają się z pasa do skrętu na Jagiellońską w strone Pragi,.... półmózgi moje drogie, przez takie wciskanie wstrzymujecie ruch za sobą, bo reszta musi stanąć albo zwolnić żebyście Wy łaskawie wjechali...... a kilka chwil wcześniej sami byliście tymi którzy musieli stać w korku, czekać, bo reszta cfaniaków przed wami kombinowała jak się wcisnąć) do niczego nie prowadzi.....
przesiądźcie się do autobusów (jak już ktoś wspomniał wyżej, z tym przesiadaniem to nie do ludzi którzy pracują autem, bądź jadą niewiadomo gdzie do pracy).

REKLAMA

# Zenek

20.04.2005 22:00

walenie ...

# historyk-wyjatkowo

20.04.2005 22:35

Zgadza od kilku tygodni jezdze samochodem i nigdzie tak nagminnie w w-wie nie lamie sie przecipisow jak na Tarchominie i okolicach . Jest ograniczenie do 50 wiekszosc jedzie 80. Chcesz sie trzymac przepisow trabienie. Wyprzedzanie na pasach... standard. Skrecanie z niewlasciwych pasa. A juz nikt za zadne skarby nie wpusci wlaczajace sie do ruchu. Coz moze niektorzy nieprzyzwyczajani do wielkomiejskiego ruchu.

 Rudolf

21.04.2005 07:33

Według mnie Ci co mieli się przesiąść do busów to dawno już to zrobili. Jak nikt nie będzie się wciskał na pas dla busów to będzie mozna odczuć poprawę czasu przejazdu, lecz wątpie w to. Zbyt pięknie to wygląda. Namalują, zobaczymy.

REKLAMA

# Adaś

21.04.2005 21:58

Juz widzę te auta z kratką pędzące pasem dla autobusów z włączonymi lewymi kierunkowskazami , że niby ich nikt wpuścic nie chciał hehe. Zobaczycie
Adaś

# Szybki wóz

23.04.2005 05:22

No a co się dziwicie. Będę sobie smigał buspasem a frajerzy będą stali w korku i czekali na swój koniec. Niemam zamiaru się podporządkowywać frajerskim zasadom są one od tego aby je łamać a nie dawać sie ogłupić. Pozdro dla wszystkich szalonych kierowców z pajdaka.

# warszawiak

23.04.2005 08:29


"Straż miejska nie wyklucza zaś, że będzie tam ustawiać fotoradary, które będą robić zdjęcia kierowcom łamiącym zakaz przejazdu buspasem. "

Jak Cię stać na takie frajerowanie i masz gruby portfel... To sobie śmigaj buraku z Łomży lub Grójca.

REKLAMA

# Tarchomińczyk

23.04.2005 09:54

No a co się dziwicie. Będę sobie smigał buspasem a frajerzy będą stali w korku i czekali na swój koniec. Niemam zamiaru się podporządkowywać frajerskim zasadom są one od tego aby je łamać a nie dawać sie ogłupić. Pozdro dla wszystkich szalonych kierowców z pajdaka. --->#Szybki wóz
właśnie takich kretynów miałem na myśli........

 ragozd

27.04.2005 15:28

Nie obrazaj kretynow. ten przypadek jest gorszy ...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024