REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Najwyższy czas

# Jurek

23.09.2005 23:40

Prosze Państwa.Zbliża sie cisza.Czas zakonczyc waśnie i spory, który z kandydatów jest lepszy.Niech zdecydują wyborcy.
I jeszcze jeden apel.Białołęczanie, nie zależnie kto wygra wspierajmy go a rozliczmy za 4 lata.
Pozdrawiam

# Przewodniczący

24.09.2005 00:55

Jurku! Teraz jesteśmy zgodni!

# Jurek

24.09.2005 02:14

Spory sa potrzebne.zwłaszcza kiedy dotycza istotnych rzeczy.
Mam nadzieje ze nie spowodują one rozłamów i wasni na tym forum.Można sie sprzeczać czy walczyć o swoje racje i poglądy ale potem trzeba umieć iśc razem na piwo

REKLAMA

# Przewodniczący komisji

24.09.2005 11:08

Dziś odbieram o 12 przyznany mi punkt wyborczy na Białolece w szkole.Jestem z lekka podekscytowany ale nie pękam.Mam nadzieję że ludzie mądrze zagłosują( oby nie na odchodzącą ekipe) ale cicho sza bo jako przewodniczący muszę być neutralny(ale nie jako jeden z wielu ktury odda głos)

# Zwolennik

24.09.2005 23:07

Macie rację chłopaki, ale z Matką Sławka skądś tam to na piwo bym nie poszedł

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.09.2005 23:30

Drogi Przewodniczacy. Mama sprawi Ci duzy klopot. Skresli wszytkich. I zostanie Ci spoleczna k..wo kartka, ktorej nie przerobisz zyletka, ani guma, i ktora bedziesz musial policzyc.. ha, ha... ty smieciu za pare zlotych !

REKLAMA

# Pomódlmy się za Matkę_S

25.09.2005 02:06

Panowie, Panie, uwaga! Na forum jest frustrat. Współczucie dla Matki_Sławka_z_Gdańska. Musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą. Serio, współczuję.

# siekierka kurpiowska

25.09.2005 10:31

Zaczęło się od tekstu zwolennika zakończenia sporów. Później Zwolennik( chyba podżegania ) sprowokował. Następnie Matka z Gdańska pobłogosławiła Przewodniczącego. Nie ma to jak wspaniała polska kultura wyborcza

# Zwolennik

25.09.2005 11:17

Do Siekierki (dlaczego kurpiowskiej?) - uważam, że niezaleznie od poglądów politycznych i na poszczególne osoby są po pewne granice dyskusji. Niestety niektóre osoby wypowiadajace się na forum dawno je przekroczyły, a już rekordy chamstwa bije osobnik o pseudo "matka itd" (choć niektórzy próbują mu dorównać).
Nawiązując do Jurka nawet po gorącej dyskusji można razem iść na piwo z przeciwnikami politycznymi ale nie z pospolitymi chamami.

REKLAMA

# Zwolennik

25.09.2005 11:22

PS: odrobina prowokacji sprzyja dyskusji inaczej byłoby nudno (patrz sąsiednie fora),

# siekierka kurpiowska

25.09.2005 16:35

Kurpiowska -bo wywodząca się z Kurpi Zielonych. Co do Matki - ja bym z nią na piwo poszedł - choćby po to żeby trochę się posprzeczać

# sąsiad

28.09.2005 03:23

a ja nie. bo to były milicjant i donosiciel

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

28.09.2005 10:03

''Gdy wszedł do Kafarnaum, zwrócił się do Niego setnik i prosił Go, mówiąc: Panie, sługa mój leży w domu sparaliżowany i bardzo cierpi. I Rzekł mu : Przyjdę i uzdrowię go . Lecz setnik odpowiedział: Panie, nie jestem godzien, abyś wszedł pod dach mój, ale powiedz tylko słowo, a mój sługa odzyska zdrowie. Bo i ja, choć podlegam władzy, mam pod sobą żołnierzy. Mówię temu: Idź! - a idzie; drugiemu: Chodź tu! - a przychodzi; a słudze: Zrób to! - a robi. Gdy to usłyszał, zdziwił się i rzekł do tych, którzy szli za Nim: Zaprawdę powiadam wam: U nikogo w Izraelu nie znalazłem tak wielkiej wiary. Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim. (Mt 8:5-11)''
Tak powiada pismo. A ty mowisz, ze nie zasiedziesz. No wieesz ... he, he, he...

# nowe msw

28.09.2005 17:26

ty se Pismem bużki nie wycieraj, mamusia z Feliksa

# głos rozsądku powyborczego

28.09.2005 17:31

a ja ci mówię, zignoruj prowokatora

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

29.09.2005 08:57

Mimo cytatów religijnych Matko faworytem Ojca Dyrektora Rydzyka nie będziesz. Z drugiej strony gratuluję wytrwałości w poglądach i przekazywaniu swojej frustracji

 Matka_Sławka_z_Gdańska

29.09.2005 10:55

Zwroc prosze uwage, ze nazwa glownego bohatera zostal wycieta i tylko z czystego lenistwa pozostawiono duza litere przy niektorych zwrotach. Z czystego lenistwa. Zeby to bylo jasne. Dla Panstwa.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy